Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Zespół

Magda Niewiadomska

Przewodnicząca

kontakt: m.niewiadomska@sfbcc.org.pl 

Tel: 510 406 340

Studentka trzeciego roku Zarządzania i Inżynierii Usług. Czerpie z życia pełnymi garściami i uwielbia podejmować się nowych wyzwań. Działalność w SF BCC traktuje jako jedną z najlepszych przygód w życiu. Znalazła tu ludzi, którzy tak jak ona, chcą od życia czegoś więcej. Na wakacyjnym stażu obudziła w sobie miłość do zadań związanych z HRem miękkim.

Filip Jarząbek

Wiceprzewodniczący

kontakt: f.jarzabek@sfbcc.org.pl

Felipe, otwarty na ludzi, angażuje się we wszystko co może. Przewodniczący Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej. Mimo tytułu informatyka bardzo lubi integrować się z innymi studentami.

Patrycja Grabowska  

Koordynator Działu Public Relations  

kontakt: p.grabowska@sfbcc.org.pl

Studentka trzeciego roku ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Uwielbia stawiać przed sobą nowe wyzwania i cele, których osiąganie daje jej ogromną satysfakcję. Koordynowanie Działem PR to dla niej możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi. Pełna optymizmu i chęci do działania, lubi zarażać pozytywną energią, a „niemożliwe” zamienia w kolejne wyzwanie, któremu należy sprostać.

Mateusz Kulesza

Koordynator Działu Human Resources  
 
kontakt:m.kulesza@sfbcc.org.pl
 

Student 3. roku na kierunku ekonomiczno-prawny . Miłośnik sportów drużynowych takich jak piłka nożna oraz siatkówka. Wie, że w działalności takiej organizacji jak nasza, najważniejsi są ludzie. Dlatego zawsze stara się każdego docenić – jego umiejętności i starania. Zależy mu na tym, byśmy byli zgrani i czuli się w swoim towarzystwie dobrze. Za jedno ze swoich kluczowych działań postawiłby: sprawiać, by ludzie się uśmiechali. I od razu chce się działać!

Marcin Surynowicz

Koordynator Działu Graficznego  
 
kontakt:m.surynowicz@sfbcc.org.pl
 
Marcin jest studentem zarządzania w Białymstoku. Przygodę z organizacją rozpoczął od projektu Akcja Motywacja, obecnie koordynator działu graficznego. Jego pasją jest Fotografia  oraz nowe technologie. Cierpliwy i wytrwały w dążeniu do celu.

Monika Bardadyn

Koordynator Działu FR

kontakt: m.bardadyn@sfbcc.org.pl

Jowita Pieczulis

Vice Koordynator Przedsiębiorczej Kobiety

kontakt: j.pieczulis@sfbcc.org.pl

Studentka Zarządzania Przedsiębiorstwem. Posiada duże doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta spowodowane pracą w różnych firmach. Osobiście zawsze pozytywnie nastawiona, lubi nowe wyzwania, nie lubi nudy. Koordynowania działu FR podjęła się ze względu na to, że chce poznać jak najwięcej możliwości finansowania oraz pozyskiwania ważnych partnerów biznesowych.

Paulina Górska

Koordynator projektu Przedsiębiorcza Kobieta

kontakt: p.gorska@sfbcc.org.pl

Studentka trzeciego roku Zarządzania na Uniwersytecie w Białymstoku. Zawsze uśmiechnięta i pełna zapału do pracy. Z Jednej strony mała dziewczynka snująca wielkie plany na przyszłość, z drugiej: silna, odważa kobieta dążąca wściekle do celu. Koordynowanie projektu Przedsiębiorcza Kobieta traktuje jako wyzwanie oraz spełnienie jednego z małych marzeń.

 

Damian Surel

Koordynator projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

kontakt: d.surel@sfbcc.org.pl

Student III roku logistyki, który uwielbia poznawać ludzi i z nimi współpracować oraz stawiać czoło efektywnym wyzwaniom. Dusza towarzystwa, która nie znosi monotonni. Kocha podróże i lubi aktywnie działać, dlatego też podjął się koordynowania projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, ponieważ uważa je za najbardziej różnorodne i ciekawe wydarzenie, które pozwala rozwijać się i przeżyć niezwykłą przygodę już w szkole ponadgimnazjalnej.

Adam Duda

Koordynator Festiwalu BOSS

Kontakt: a.duda@sfbcc.org.pl

Osoba chcąca od życia więcej, aniżeli 8:00 – 16:00 i schabowy na obiad. Hobbysta sportów elektronicznych. Student zarządzania, stąd festiwal BOSS. Świadomy konieczności ciągłego rozwoju, ujarzmiony perfekcjonista.

Karol Średziński

Koordynator Projektu Akcja Motywacja!

kontakt: k.sredzinski@sfbcc.org.pl

Jestem dziennym studentem logistyki. Wieczorami natomiast przybieram bardzo różne formy – prowadzę grupę dzieci w DanceOFFni, tańczę w teatrze Dramatycznym, z sukcesem sprzedaje bardzo ciekawe wytwory technologiczne (jako sales consultant w firmie SoftwareHut). Mam jeszcze jedno ciekawe zajęcie, którym skutecznie zapełniam każdą wolną chwilę swojego czasu. Otóż w tym sezonie próbuje swoich sił jako koordynator projektu „Akcja Motywacja” dzięki któremu sam dołączyłem do SFu. Uważam, że potencjał tkwi w ludziach i wystarczy znaleźć sposób, żeby go obudzić.

Sebastian Przyborowski

Koordynator projektu Inteligencja Finansowa

s.przyborowski@sfbcc.org.pl

,,Proaktywność, jedna z kluczowych wartości według których żyje, student Politechniki Białostockiej mający w nawyku wypełniać codzienność czynnościami całkowicie go pochłaniającymi, nazywa je pasjami.''

Martyna Kułak

Członek Działu HR

Iga Sowulewska

Członek Działu HR

Ewa Jeż wel Jeżewska

Członek Działu HR

Julita Kurianowicz

Członek Działu FR

Joanna Rutkowska

Członek Działu Grafika

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!