Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Zespół

Paulina Samaryn

kontakt:  p.samaryn@sfbcc.org.pl

Przewodnicząca Regionu

Studentka trzeciego roku Logistyki na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Prywatnie kreatywny wulkan energii, który negatywne emocje zostawia na macie treningowej. W organizacji spokojna i rozważna, nastawiona na realizację celów. Podjęła się zarządzania regionem, bo uwielbia wyzwania i wielozadaniowość. 

Agnieszka Adaszczyk

Wiceprzewodnicząca Regionu

Koordynator Działu Human Resources

Pełna radości i optymizmu studentka drugiego roku Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Uważa, że warto sięgać po więcej, dlatego dołączyła do SF BCC. Nowe wyzwania to coś, czego nieustannie poszukuje, może dlatego jest dosłownie wszędzie. Czerpie z życia tyle, ile jest tylko w stanie udźwignąć, a czasami trochę więcej. W naszym regionie pełni funkcję Wiceprzewodniczącej, która pragnie wspierać w działaniach i pomagać odnaleźć się w nowych rolach. Ze względu na to, że uwielbia ludzi, chętnie z każdym porozmawia oraz wysłucha, a integracja to jej ulubione słowo, pełni również funkcję                                                                                                         Koordynatora Działu HR.

Paulina Mojsak  

kontakt: p.mojsak@sfbcc.org.pl

Koordynator Działu Public Relations

Menedżer Ogólnopolski Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Studentka drugiego roku Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Interesuje się marketingiem, w szczególności w Social Media, i z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość zawodową. Prywatnie uwielbia góry, a jej wizytówką jest uśmiech. Uważa, że to właśnie on jest najkrótszą drogą do drugiego człowieka. Wybrała dział PR, ponieważ wie jak ważna jest promocja w działalności organizacji.

Urszula Nikonczuk

 
 

Koordynator Działu Graficznego

Studentka czwartego roku Architektury na Politechnice Białostockiej. Uwielbia stawiać przed sobą nowe cele i nie znosi nudy. Jej pasją jest fotografia, rysunek i podróże. Zaraża uśmiechem, a rzeczy niemożliwe zamienia w nowe wyzwania, które musi zrealizować. Dba o każdy szczegół i wszystkie zadania stara się wykonywać perfekcyjnie. Lubi stwarzać świat bardziej kolorowym dlatego, przejęła rolę koordynatora Działu Graficznego.

Grzegorz Samuk

kontakt: g.samuk@sfbcc.org.pl

Koordynator Działu Fundraising

Student II roku Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Od wielu lat pasjonuje się finansami oraz giełdą, na której również regularnie inwestuje. W wolnych chwilach czyta książki o tematyce biznesowej i chodzi na siłownię. Mimo poważnych zainteresowań, jest osobą niezwykle otwartą i zabawną. Uważa, że nawyk zarządzania pieniędzmi jest ważniejszy niż ich posiadana ilość, dlatego został koordynatorem działu Fundraising.

Dagmara Tworkowska

kontakt: d.tworkowska@sfbcc.org.pl

Koordynator Projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka trzeciego roku Kulturoznawstwa na specjalizacji Reklama i Public Relations. Uwielbia projektowanie graficzne, a jej marzeniem jest własna agencja reklamowa. Niepoprawna optymistka, z tendencją do podejmowania nowych wyzwań. Żałuje, że doba ma tylko 24 godziny. Miłośniczka planowania, solidnej organizacji i dobrej muzyki. Wierzy w potencjał i siłę, która drzemie w kobietach, dlatego została koordynatorką Przedsiębiorczej Kobiety.

 

Anna Siebiatyńska

kontakt: a.siebiatynska@sfbcc.org.pl

Koordynator Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Studentka drugiego roku zarządzania na Politechnice Białostockiej. Pasjonuje się podróżami, a jej celem jest odwiedzenie każdego kontynentu. Jej zapał do eksplorowania i poznawania przekłada się również na jej charakter. Uwielbia spotykać nowych ludzi i podejmować się nowych wyzwań. Przejęła rolę koordynatora Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości ze względu na jej szaloną głowę pełną pomysłów, którymi ma nadzieję wypełnić kolejną edycję tego projektu.

Magda Żakowska

kontakt: m.zakowska@sfbcc.org.pl

Koordynator Projektu Festiwal BOSS

Ambitna studentka drugiego roku Zarządzania na Wydziale Inżynierii Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Prywatnie pasjonatka gry na instrumentach i niestandardowych sportów. Kobieta biznesu z silnym charakterem. Jest odważna i nie boi się nowych wyzwań, a osiąganie rzeczy niemożliwych to jej specjalność. Właśnie dlatego podjęła się koordynowania jednego z największych projektów- Festiwalu BOSS.

 

Natalia Woroniecka

kontakt: n.woroniecka@sfbcc.org.pl

Koordynator Projektu Akcja Motywacja

Studentka IV roku Zarządzania i Inżynierii Usług na Politechnice Białostockiej. Optymistka, która marzy o podróży do Afryki. Ambitna, sumienna, pomocna, energiczna oraz z poczuciem humoru- właśnie te słowa najlepiej ją opisują. Uwielbia się śmiać oraz aktywnie spędzać czas. Na co dzień lubi poznawać ludzi oraz odkrywać nowe miejsca. Patrzy w przyszłość, wykorzystując doświadczenia z przeszłości. Uważa, że w życiu czasem trzeba zaryzykować, dlatego też nie boi się i podejmować wyzwań. Jej zdaniem z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, dlatego jeśli Twój plan A nie wypalił, głowa do góry! Alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Funkcja Koordynatora Akcji Motywacji pozwoli jej rozwijać swoje umiejętności oraz będzie                                                                                           motywacją do dalszego działania i sprawdzenia się w nowej roli i środowisku.  

Mateusz Życzkowski

kontakt:m.zyczkowski@sfbcc.org.pl

Koordynator Projektu Akcja Motywacja

Student II roku Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Białostockiej. Nie potrafi usiedzieć w miejscu,więc sukcesywnie odwiedza kolejne kraje i kontynenty- głównie jeżdżąc autostopem. Uwielbia pracować z ludźmi, jednak podróże nauczyły go też samodzielności i wytrwałości. Nie zna słów “nie mogę” oraz ”to się nie uda”- dlatego został koordynatorem Akcji Motywacji!

Piotr Grzeszczuk

kontakt: p.grzeszczuk@sfbcc.org.pl

Koordynator Projektu Inteligencja Finansowa

Student trzeciego roku Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej. Lubi odkrywać nowe rzeczy, testować, eksplorować oraz podejmować ryzyko. W każdym swoim projekcie dba o to, żeby został wykonany precyzyjnie i perfekcyjnie. W wolnych chwilach przemierza świat rowerem lub czyta książki o tematyce biznesowej. Został koordynatorem Inteligencji Finansowej, ponieważ wie, że dobrze i mądrze zarządzane fundusze są połową drogi do osiągnięcia sukcesu na ścieżce kariery zawodowej.

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!