Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Zespół

Anna Żeleźniak

Przewodnicząca

kontakt: a.zelezniak@sfbcc.org.pl

Studentka piątego roku na kierunku ekonomiczno-prawnym. Zawsze uśmiechnięta i pełna zapału do działania. Na co dzień zajmuje się pracą w sprzedaży i obsłudze klienta,  w wolnej chwili jest pasjonatką gotowania i podróży. Działalność w Studenckim Forum traktuje jako wyzwanie, a realizacja projektów sprawia jej ogromną satysfakcję.

Gracjan Eshetu-Gabre

Wiceprzewodniczący
Koordynator Działu FR

kontakt: g.eshetu-gabre@sfbcc.org.pl

Student III roku Zarządzania Przedsiębiorstwem. Z SFem od roku, a mentalnie od urodzenia, pierwsze doświadczenia biznesowe zdobywał jeszcze jako nastolatek współtworząc startowe przedsięwzięcia, następnie poszerzał swoje umiejętności współpracując przy licznych projektach w wielu firmach m.in. Arsenal S.A., Teleshop Sp. Z o.o., Invent Sp. Z o.o., T-mobile Polska S.A., Deberg Ltd, czy Fundacji Dzieciom „Promyk Radości” . Obecnie pracuje nad powiększaniem dochodu pasywnego i realizuje się jako naczelny FRowiec organizacji.

Katarzyna Zontak

Koordynator Działu PR

kontakt: k.zontak@sfbcc.org.pl

Jest osobą komunikatywną, dokładnie wie czego chce i to osiąga. Studiuje na I roku II stopnia Kulturoznawstwa na UwB. Kocha czytać książki i spędzać czas w swojej rodzinnej miejscowości. Na co dzień spełnia się zawodowo w roli dziennikarskiej. Wybrała koordynowanie działem Public Relations, ponieważ w tej dziedzinie ma duże doświadczenie i chce rozwijać się w tym kierunku.

Marcin Piętka

Koordynator Działu HR
Koordynator Festiwalu BOSS

kontakt: m.pietka@sfbcc.org.pl

Jest to osoba, która postanowiła działać i podjeła się nowej funkcji jakim jest koordynowanie działu HR. Celem jego jest stworzenie niesamowitego teamu który rozwinie region białostocki. Współtworzy ideę, która przyświeca Studenckiemu Forum Business Centre Club która mówi ,,Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj" i chce swoim optymizmem napawać innych ludzi. Sprawianie, że inni ludzie robią coś w życiu a nie są jemu bierni sprawia, że ma dodatkową motywację do działania.

Aleksandra Tomaszuk

Koordynator Działu IT

kontakt: a.tomaszuk@sfbcc.org.pl

Studentka IV roku Inżynierii Biomedycznej. Jej pasją są podróże, jazda konna oraz grafika komputerowa. Wieczorami pracuje jako barmanka, a swoje zainteresowania związane z IT pogłębia weekendowo na kwalifikacyjnych kursach zawodowych dotyczących przygotowywania materiałów graficznych do procesu drukowania oraz tworzenia aplikacji internetowych i baz danych.

Kamila Wasiluk

Koordynator Przedsiębiorcza Kobieta
Członek działu FR

kontakt: k.wasiluk@sfbcc.org.pl

Kamila jest studentką II roku architektury krajobrazu na Politechnice Białostockiej. Jak na przyszłą architekt przystało uwielbia wprowadzać kreatywne rozwiązania i świeże pomysły do swoich realizacji. Dzięki miłości do natury nauczyła się wsłuchiwać w słowa, a tym samym oczekiwania swoich odbiorców. Uwielbia się uśmiechać oraz przekazywać pozytywną energię innym, między innymi właśnie dlatego zdecydowała się koordynować projekt Przedsiębiorcza Kobieta. Chce pomagać w samorealizacji i przy tym sama doświadczać nowych zdarzeń. Na pewno zarazi nas optymizmem i zaszczepi wiarę we własne możliwości.

Paulina Oksiejczuk

Koordynator  Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
Członek Działu HR

kontakt: p.oksiejczuk@sfbcc.org.pl

Pełna uśmiechu i radości do życia pefrekcjonistka. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Wybrała projekt Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, gdyż dzięki niemu znalazła się w tej organizacji. O projekcie mówi jak o swoim "małym dziecku", które obróciło jej życie do góry nogami. Wolny czas spędza za kierownicą lub aktywnie na arenie grając w archery tag.

Marcin Surynowicz

Koordynator Akcja Motywacja
Członek Działu IT

kontakt: m.surynowicz@sfbcc.org.pl

Marcin jest studentem V roku zarządzania w Białymstoku. Przygodę z organizacją rozpoczął od projektu Akcja Motywacja, którego teraz jest koordynatorem. Jego pasją jest Fotografia  oraz nowe technologie.Cierpliwy i wytrwały w dążeniu do celu.

Michał Łada

Koordynator Biznes Junior
Członek Działu FR

kontakt: m.lada@sfbcc.org.pl

Student 2 rok ekonomii. Lubi podejmować nowe wyzwania dlatego dołączył do sfu rok temu. W tym roku koordynuje BJ'a. Brał udział przy tworzeniu poprzedniej edycji tego projektu i świetnie się przy tym bawił.

Marcin Boboryko

Koordynator Inteligencja Finansowa
Członek Działu HR

kontakt: m.boboryko@sfbcc.org.pl


Członek działu HR, student drugiego roku zarządzania na Uniwersytecie w Białymstoku.
Interesuje się inwestycjami na rynku dlatego też koordynuje projekt Inteligencja Finansowa.
Jego największą miłością jest motoryzacja

Justyna Sejbuk

Członek Działu PR

kontakt: j.sejbuk@sfbcc.org.pl

Igor Małkowski

Członek Działu HR

kontakt: i.malkowski@sfbcc.org.pl

Ilona Borkowska

Członek Działu HR

kontakt: i.borkowska@sfbcc.org.pl

Krzysztof Żałobiński

Koordynator AIP
Członek Działu HR

kontakt: k.zalobinski@sfbcc.org.pl

Izabela Rutkowska

Członek Działu IT

kontakt: i.rutkowska@sfbcc.org.pl

Sebastian Przyborowski

Członek Działu PR

kontakt: s.przyborowski@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!