Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Projekty

Festiwal Boss. Rozwój. Kariera. Sukces.

Termin: co roku na wiosnę

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację, promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club.

Festiwal Boss to flagowy projekt SFBCC zawierający warsztaty, szkolenia oraz  networking dla każdego.

To Twoja szansa na rozwój osobisty i zawodowy!  Stawiamy na profesjonalne kursy, a wszystko całkowicie za darmo.  Organizujemy  szkolenia ekonomiczne, marketingowe, interpersonalne, menedżerskie oraz coachingowe.

Podczas Festiwalu odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, spotkania inspirujące, szkolenia i warsztaty. Gośćmi Festiwalu są osoby, znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz ponad 250 prelegentów, którzy spotykają się w 16 miastach Polski na ponad 35 uczelniach wyższych, na przełomie marca i kwietnia. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Dzięki wystąpieniom ludzi, którzy swoim życiem udowodnili, że sukces można osiągnąć ciężką pracą i determinacją, uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę z zakresu biznesu i rozwoju osobistego.

Festiwal stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku.  Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

Kontakt:
Magda Żakowska – Koordynator
e-mail: m.zakowska@sfbcc.org.pl
Nasze projekty