Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Aktualności

14.01.2017

Przedsiębiorcza skuteczna w działaniu!

„Przedsiębiorcza skuteczna w działaniu!”, czyli kolejne spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta organizowane przez Studenckie Forum Business Center Club odbędzie się już

21 stycznia 2017 roku o godzinie 15:00 w Centrum Astoria w Białymstoku.


 

W ramach projektu organizowane są spotkania inspirujące dla kobiet, których priorytetem jest rozwój osobisty i świadome budowanie kariery. Tym razem zostanie poruszona tematyka skutecznego działania w różnych aspektach życia. Trzy prelegentki opowiedzą o tym jak wprowadzać zmiany w swoje życie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak budować kontakty, które procentują na przyszłość.


 

Wystąpią:
 

Monika Kliber- Certyfikowany trener rozwoju osobistego i coach, propagator work-life balans i life integrity, idei skupiających się wokół dążenia do balansu i równowagi w różnych obszarach życia.
 

Katarzyna Rutkowska- prezes AC SA, spółki z branży motoryzacyjnej, wiodącego w Polsce i liczącego się na świecie producenta nowoczesnych systemów autogaz LPG/CNG marki STAG.

 

Marta Molska- Choreograf, instruktor tańca, konferansjer, kobieta biznesu. Tworzy niekonwencjonalne projekty artystyczne i taneczne, instruktor tańca, otworzyła własną Szkołę Tańca Freeway w Ostrowi Mazowieckiej. Założycielka Stowarzyszenia Freeway promującego równość przez sztukę w Polsce. Członkini Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm – Klubu Kobiet Biznesu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 


Wydarzenie  https://www.facebook.com/events/740504176101364/
Link do zapisów  http://przedsiebiorcza-skuteczna.evenea.pl/

Kategorie
Nasze projekty