Region: Białystok
Logo
Logo
Region: Białystok

Aktualności

06.02.2017

Rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club Białystok

Jak myślisz, ile jesteś w stanie osiągnąć ?
Możesz mieć szczęście, możesz mieć znajomości, talent i nie robiąc nic osiągnąć naprawdę wiele. Masz prawo również wziąć sprawy w swoje ręce i grzebiąc w ziemi, często brudząc się i kalecząc, dokopać się do sukcesu, o którym wcześniej może nie śmiałbyś marzyć. Mogłoby się wydawać, że pierwsza opcja jest lepsza. Po co grzebać się w ziemi, skoro można czekać na coś, co samo spadnie z nieba? Może tylko… dla tego jednego uczucia: SATYSFAKCJI. Satysfakcji z tego, że potrafisz. Satysfakcji – bo osiągnąłeś coś tylko i wyłącznie dzięki swojej ciężkiej pracy. Chcesz na własnej skórze przekonać się, jaką siłę może dać Ci DZIAŁANIE OD DZISIAJ?

Z Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok- jesteś w stanie to osiągnąć !

Chętnie Ci w tym pomożemy, ponieważ właśnie rozpoczynamy rekrutację!! Niezależnie co studiujesz, jeśli chcesz czegoś więcej od życia i lubisz uczucie SATYSFAKCJI to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Dołączając do organizacji możesz realizować się w jednym z 4 działów:
Human Resources
Information Technology
Fundraising
Public Relations

Razem tworzymy następujące projekty:
Przedsiębiorcza Kobieta,
Festiwal BOSS,
Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości,
Inteligencja Finansowa,
Akcja Motywacja,
AIP Wieczór z Biznesem
Biznes Junior.

Realizacja projektów daje nam możliwość poznania przebiegu procesu tworzenia wydarzeń od wewnątrz. Z czasem każdy członek ma możliwość zostać koordynatorem danego projektu lub działu, co daje wysokie doświadczenie w kwestii zarządzania kapitałem ludzkim.

Dodatkowo nasz dział HR organizuje wartościowe szkolenia, z których wynosimy masę przydatnej wiedzy, motywacji i inspiracji do ciągłego rozwoju oraz podejmowania własnych inicjatyw.

LINK DO REKRUTACJI!!!!>> http://sfbcc.org.pl/rekrutacja/bialystok/

LINK DO wydarzenia na FB>> https://www.facebook.com

Kategorie
Nasze projekty