Region: Bydgoszcz
Logo
Logo
Region: Bydgoszcz

Aktualności

20.02.2016

Rekrutacja w 2016 roku rozpoczęta!

Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Ludzie

Największą wartością Studenckiego Forum są ludzie. Takie przeświadczenie towarzyszy nam od samego początku istnienia naszej organizacji. Jesteśmy aktywni, otwarci i pełni pasji, przez co praca w organizacji pozwala nam realizować

Kreatywność

Tworzymy projekty i rozwiązania, które często wydają się być trudne lub niewykonalne. Jesteśmy twórczy, dlatego organizacja nie pozwala nam na nudę. Chcemy spełniać swoje marzenia,  gdyż od siebie i innych wymagamy bardzo dużo.

Jakość

Uczymy się, nastawiamy się na rozwój, ale również dzielimy się doświadczeniami. Aby zapewnić odpowiedni poziom naszym przedsięwzięciom korzystamy z wiedzy naszych poprzedników. Budujemy markę naszej organizacji, która realizuje działania na profesjonalnym poziomie.

Zaangażowanie

Studenckie Forum to miejsce dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie w dłuższym okresie czasu. To przestrzeń dla tych, którzy chcą zainwestować swój czas, a efekty otrzymają w przyszłości. Sukcesy naszych członków pokazują, że kilkuletnia działalność w naszych strukturach jest gwarancją realizacji swoich planów i ambicji.

Region Bydgoszcz czeka na Ciebie!

Dołącz do zespołu – Zdobądź doświadczenie, spróbuj swoich sił!

Formularz aplikacyjny