Region: Częstochowa
Logo
Logo
Region: Częstochowa
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Aktualności

Rekrutacja do Studenckie Forum BCC

Pragniesz zdobyć doświadczenie? Chcesz poznać ambitnych ludzi i razem z nimi tworzyć ciekawe wydarzenia? Marzysz, by lepiej zarządzać czasem? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Już 15 października 2017 roku rusza rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club. Obszary, w których możesz się rozwijać to: – Pion FR Jeśli jesteś otwartą osobą która […]

Festiwal BOSS 2017

Cześć! Chcieliśmy wam zaprezentować Nasz oficjalny plakat Festiwalu BOSS w Częstochowie! Widzimy się w dniach: 28-30 marca.

Warsztaty wystąpień publicznych – Relacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania z Toastmasters Częstochowa, które odbyło się w Centrum Promocji Młodych. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu. Atmosfera była niesamowita !

Warsztaty wystąpień publicznych

Wraz z Centrum Promocji Młodych oraz Toastmasters Częstochowa chcielibyśmy serdecznie zaprosić osoby chętne na warsztaty wystąpień publicznych, które odbędą się we wtorek 20 grudnia tego roku w godzinach 18-20. Aby uczestniczyć w warsztatach, należy wysłać e-mail na adres sfbcc.czestochowa@gmail.com. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Po odbyciu warsztatów, za uczestnictwo będzie przyznawany pamiątkowy certyfikat.

RUSZYŁA REKRUTACJA 2016!

Jeśli jesteś kreatywny, przedsiębiorczy oraz masz duża ilość pomysłów-dołącz do NAS ! Wejdź na http://sfbcc.org.pl/rekrutacja/czestochowa/ i prześlij Nam swoją aplikację. Na zgłoszenia czekamy do 28.10.2016r. Masz jakieś pytania??? Pisz do Nas śmiało !

Festiwal BOSS – Relacja

Festiwal BOSS 2016 – Harmonogram trzeciego dnia

Przedstawiamy harmonogram trzeciego dnia Festiwalu BOSS w klubie Taurus Fitness&Spa. Zapraszamy 🙂  

Festiwal BOSS 2016

Festiwal BOSS, czyli trzy dni pełne spotkań biznesowych, warsztatów i treningów !!! Start już 19.04.2016r. Liczba miejsc ograniczona!!! Zapraszamy

Przedsiębiorczy dzień kobiet – relacja

Jeszcze raz dziękujemy prelegentom za wspaniałe prelekcje, partnerom Klub Taurus Fitness & Spa, Piękna Polka Studio Urody Częstochowa, Studio Fryzjerskie Jerzy Zielonka za ufundowanie fantastycznych nagród oraz WAM za tak liczne przybycie! Mamy nadzieję,że wyniosłyście wiedzę o swojej osobowości oraz zostałyście odpowiednio zmotywowane ! Jeszcze raz- WSZYSTKIEGO CO NAJPIĘKNIEJSZE ! Już wkrótce kolejne spotkania:)   […]

Przedsiębiorczy dzień kobiet

Drogie Panie, mamy dla Was niespodziankę 🙂 Widzimy się już 8.03.2016r. na Wydziale Zarządzania !!! Przyjdź i zrób sobie prezent ZAPRASZAMY !

Nasze projekty