09.05.2018

#karierabankiera – Warsztaty z Bankiem Zachodnim WBK

Interesujesz się finansami, bankowością lub rynkami międzynarodowymi? Świetnie! Już w maju rusza cykl warsztatów #karierabankiera, organizowany przez Bank Zachodni WBK, przy współpracy z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club.

Spotkaj nas w trzech miastach!

Już w maju, Studenckie Forum Business Centre Club wraz z organizatorem, Bankiem Zachodnim WBK  serdecznie zaprasza do trzech miast, na niezwykle praktyczne warsztaty z dziedziny finansów, bankowości oraz rynków międzynarodowych.

Poznań 
14 maja w godzinach 16:00 – 20:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym

Wrocław
16 maja w godzinach 16:00 – 20:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym

Warszawa
23 maja w godzinach 13:00 – 17:00 na SGH

Uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie bezpłatne. Umożliwia ono również aplikację na staż  w Banku Zachodnim WBK, który pozwoli Ci na zdobycie nie tylko niezwykle cennego doświadczenia zawodowego, ale również, pozwoli na poznanie świata finansów od wewnątrz!

Ekspertami przeprowadzającymi warsztaty są m.in.:

Marcin Dubno

Marcin Dubno, na co dzień Dyrektor Obszaru Kredytowego, działający w Pionie Zarządzania Ryzykiem, który przybliży praktyczny aspekt zarządzania ryzykiem kredytowym w banku, oraz opowie o praktykach i sposobie ocen stosowane przez banki.

Piotr DylakOlga Pietkiewicz

Piotr Dylak – Dyrektor Handlu Zagranicznego oraz Dyrektor Sprzedaży Produktów wraz z Panią Olgą Piętkiewicz – Menadżerką Bankowości Korporacyjnej w zespole International Desk przeprowadzą warsztat dotyczący rynków międzynarodowych.

Rafał Foltynowicz

Rafał Foltynowicz – Dyrektor Obszaru Rynków Finansowych na podstawie case study przeanalizuje i przybliży temat jednej z największych transakcji, jaka miała miejsce w ostatnich latach w Polsce, oraz przybliży temat Treasury obecnej przy transakcjach finansowania konsorcjalnego.

W środę 9 maja 2018 w Poznaniu (budynek B, Uniwersytet Ekonomiczny), w czwartek 10 maja 2018 we Wrocławiu (budynek CKU, Uniwersytet Ekonomiczny) oraz w czwartek 17 maja 2018 w Warszawie (budynek W, SGH) będziemy do Twojej dyspozycji podczas standów promocyjnych wydarzenia, podczas którego postaramy się udzielić Ci niezbędnych informacji oraz rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości związane z warsztatami!

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisz się już dzisiaj!

Poznań -> https://docs.google.com/forms/d/1lkLUDMeg0VjiXr0jy4F0u7ncRKggdX4VNRRQqrBDVDk/viewform?edit_requested=true

Wrocław -> https://docs.google.com/forms/d/1QsvgN9m-qPnnYqBfPzgtefNwCj7JbEnqNY_-_26oLpo/viewform?edit_requested=true

Warszawa -> https://docs.google.com/forms/d/1iGcXBDhhynpkcpIsWAw1UIOSt-oXj7lQrwrunHwLHww/viewform?edit_requested=true

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt pod adresem kontakt@sfbcc.org.pl lub numerem 729 969 429

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski