Region:Katowice Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

Logo projektu Biznes Junior

Marta Łukaszczyk Najlepszym Koordynatorem Projektu Biznes Junior

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza koleżanka Marta Łukaszczyk została ogłoszona najlepszy koordynatorem tegorocznej edycji projektu Biznes Junior przez zarząd centrali Studenckiego Forum Business Centre Club. Jest to ogromne wyróżnienie, które z pewnością jest dla nas motywacją do dalszego działania i szerzenia przedsiębiorczości wśród uczniów szkół podstawowych. Czym  jest Biznes Junior?  To bezpłatny projekt promujący […]

Stań się bogatszy

29.04.2019

I edycja Inteligencji Finansowej już za nami

Logo Festiwalu BOSS

15.04.2019

Podsumowanie XVI edycji BOSSa

Logo Fajnej Spółdzielni Socjalnej

03.04.2019

Fajna Spółdzielnia Socjalna naszym nowym partnerem

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner

Projekty

Inteligencja Finansowa to projekt o ogólnopolskim zasięgu, który kreowany jest cyklicznie od kilkunastu lat przez członków naszej Fundacji. Jego tematyka opiera się na wiedzy z szeroko rozumianego świata finansów. Projekt skierowany jest do studentów, a także wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką finansową, które dodatkowo chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Nadrzędnym celem twórców projektu […]

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta skierowany jest do młodych kobiet, które są na początku swojej drogi zawodowej lub obierają inną ścieżkę kariery. Są wśród nich studentki, młode matki i bizneswomen. Projekt ma na celu wspieranie przedsiębiorczości wśród kobiet w różnym wieku. W ramach projektu organizowane są wydarzenia, podczas których kobiety mogą poznać biznes “od kuchni”, spotkać inne przedsiębiorcze kobiety zmagające z biznesem na co dzień, […]

Antracyt jest najsilniej przeobrażoną formą organogeniczną węgla i jest spokrewniony z diamentem. Charakteryzuje się najwyższą wartością energetyczną spośród wszystkich form węgli kopalnych. Ma silnie szklisty połysk, co nadaje mu dodatkowej szlachetności. Do jego powstania potrzebne jest bardzo wysokie ciśnienie i temperatury. Można zauważyć, że takie same warunki, tworzą prawdziwego przedsiębiorcę z człowieka przedsiębiorczego. Business Centre Club ma potencjał do […]

Biznes Junior to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

„Świetna współpraca z SF BCC przy organizacji warsztatów dla młodzieży w ramach Dnia Przedsiębiorczości. Gratulacje za ich profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie. Dzięki takim zajęciom uczniowie poznają nie tylko ciekawe przedsięwzięcia biznesowe, ale również uczą się jak wykreować, zaprezentować i „sprzedać” inwestorowi swój pomysł na biznes. Licząc na dalszą współpracę życzę zespołowi SF BCC Region Katowice wielu dalszych sukcesów i satysfakcji z realizowanych projektów.”

Marek Nowicki

CEO w Nowicki Enterprises Solutions

„Jedna z najbardziej profesjonalnych organizacji studenckich – polecam każdemu komu bliski jest biznes i rozwój własnych umiejętności!”

Grzegorz Turniak

Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!