Region:Katowice Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

UPskill4_PwC

4 edycja Upskill with PwC SDC

Ruszyły zapisy na wykład inauguracyjny 4 edycji programu UpSkill with PwC SDC „Podatki w otoczeniu międzynarodowym”. Nie zwlekaj i zyskaj możliwość wzięcia udziału w certyfikowanych warsztatach z dziedziny podatków. Serdecznie zapraszamy 16 listopada o godzinie 10:00 do Auli A Link do zapisów: bit.ly/Upskill_4

Obraz wyróżniający artykuł

27.10.2017

PULSHR DAY – targi pracy, kariery i rozwoju osobistego

Inkubatory Przedsiębiorczości

10.10.2017

Skonsultuj Twój biznes z AIP Śląsk

Dzisiaj Katowice, jutro Wall Street

01.10.2017

Rekrutacja do Studenckiego Forum BCC Region Katowice

Zdjęcie z Konwentu Inaugaracyjnego

25.09.2017

Region Katowice na Konwencie Inauguracyjnym SF BCC

Zespół SFBCC w Zakopanym

21.09.2017

SF BCC Region Katowice w Zakopanem

Obrazek wyróżniający współpracę z AIP

25.07.2017

Wspólne projekty z AIP Śląsk już od października

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Antracyt jest najsilniej przeobrażoną formą organogeniczną węgla i jest spokrewniony z diamentem. Charakteryzuje się najwyższą wartością energetyczną spośród wszystkich form węgli kopalnych. Ma silnie szklisty połysk, co nadaje mu dodatkowej szlachetności. Do jego powstania potrzebne jest bardzo wysokie ciśnienie i temperatury. Można zauważyć, że takie same warunki, tworzą prawdziwego przedsiębiorcę z człowieka przedsiębiorczego. Business Centre Club ma potencjał do […]

Biznes Junior to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodnekonsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje…

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Marek Nowicki

CEO w Nowicki Enterprises Solutions

„Jedna z najbardziej profesjonalnych organizacji studenckich – polecam każdemu komu bliski jest biznes i rozwój własnych umiejętności!”

Marcin Osman

Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Grzegorz Turniak

Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!