Region:Katowice Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

Zdjęcie reprezentantów Regionu Katowice

X Gala Młodych Liderów

8 grudnia w Pałacu Lubomorskich w Warszawie reprezentacja Regionu Katowice uczestniczyła w X Gali Młodych Liderów. Uczestnicy Gali mieli okazję posłuchać inspirujących przemówień prezesów takich firm jak Cukiernia Consonni, Business Link, Balgaz oraz Śląskie Inwestycje Kapitałowe. Nie zabrakło również przedstawicieli PWC oraz PZU. Podczas uroczystości wręczenia nagród, były przewodniczący Tomasz Jochemczyk otrzymał nagrodę dla „Najlepszego Przewodniczącego Regionu” za […]

Uczestniczy zjazdu koordynatorów

22.11.2018

Zjazd koordynatorów 2018/2019

Profesor Balcerowicz

18.11.2018

Leszek Balcerowicz gościem Studenckiego Forum Bussines Centre Club

Pierwsze spotkanie po rekrutacji 2018

09.11.2018

Pierwsze spotkanie w roku 2018/2019

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Antracyt jest najsilniej przeobrażoną formą organogeniczną węgla i jest spokrewniony z diamentem. Charakteryzuje się najwyższą wartością energetyczną spośród wszystkich form węgli kopalnych. Ma silnie szklisty połysk, co nadaje mu dodatkowej szlachetności. Do jego powstania potrzebne jest bardzo wysokie ciśnienie i temperatury. Można zauważyć, że takie same warunki, tworzą prawdziwego przedsiębiorcę z człowieka przedsiębiorczego. Business Centre Club ma potencjał do […]

Biznes Junior to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

„Świetna współpraca z SF BCC przy organizacji warsztatów dla młodzieży w ramach Dnia Przedsiębiorczości. Gratulacje za ich profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie. Dzięki takim zajęciom uczniowie poznają nie tylko ciekawe przedsięwzięcia biznesowe, ale również uczą się jak wykreować, zaprezentować i „sprzedać” inwestorowi swój pomysł na biznes. Licząc na dalszą współpracę życzę zespołowi SF BCC Region Katowice wielu dalszych sukcesów i satysfakcji z realizowanych projektów.”

Marek Nowicki

CEO w Nowicki Enterprises Solutions

„Jedna z najbardziej profesjonalnych organizacji studenckich – polecam każdemu komu bliski jest biznes i rozwój własnych umiejętności!”

Grzegorz Turniak

Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!