Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

03.04.2019

Fajna Spółdzielnia Socjalna naszym nowym partnerem

Studenckie Forum Business Center Club bardzo ceni sobie długotrwałe współprace. Takie właśnie relację łączą Region Katowice ze FAJNĄ Spółdzielnią Socjalną. Spółdzielnia zajmuje się aktywizacją zawodową oraz społeczną. Swoje działania kieruje do wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie. Może pochwalić się wieloma interesującymi inicjatywami takimi jak: warsztaty teatralne, warsztaty mydlarskie czy szkolenia dla seniorów, a także wiele innych.

Spółdzielnia FAJNA działa w ramach takich idei jak społeczna odpowiedzialność biznesu czy tworzenie wartości wspólnej. Ich działania są innowacyjne i zróżnicowane,
a to wszystko dzięki umiejętnemu zarządzaniu. Takie właśnie wartości prezentowane przez Spółdzielnie doprowadziły to owocnej współpracy z Regionem Katowice, gdyż to są to cechy, które cenimy w biznesie najbardziej.

A wszystko rozpoczęło się właśnie od idei CSR i projektu Silesia CSR Meetings. Mieliśmy ogromny zaszczyt gościć przedstawicieli Spółdzielni FAJNEJ na jednym z warsztatów, gdzie przekazali oni uczestnikom bardzo cenna wiedze z tej tematyki. Od tamtej pory współpraca stale się zacieśnia, czemu dowodzi projekt Przedsiębiorcza Kobieta, który również został wsparty przez naszego partnera. Szczerze nie możemy doczekać się owoców dalszej współpracy.

Nasze projekty