Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Zespół

Arkadiusz Hoffmann

Przewodniczący Regionu

a.hoffmann@sfbcc.org.pl

Daria Stasiak

Wiceprzewodnicząca ds. Operacyjnych

d.stasiak@sfbcc.org.pl

Magdalena Krawczyk

Wiceprzewodnicząca ds. Rozwoju Regionu

magdalena.krawczyk@sfbcc.org.pl

Angelika Kantor

Koordynator Działu Marketing & PR

a.kantor@sfbcc.org.pl

Marta Gadowska

Koordynator Działu Human Resources

m.gadowska@sfbcc.org.pl

Marta Stachurska

Koordynator Działu FR

m.stachurska@sfbcc.org.pl

Tomasz Cyrulik

Koordynator Działu IT

t.cyrulik@sfbcc.org.pl

Michał Pięciorek

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. operacyjnych

michal.pieciorek@sfbcc.org.pl

Angelika Mrozek

Członek

angelika.mrozek@sfbcc.org.pl

Adrianna Kluka

Członek

a.kluka@sfbcc.org.pl

Dominik Mizerski

Członek

d.mizerski@sfbcc.org.pl

Iryna Popsui

Członek

i.popsui@sfbcc.org.pl

Kamil Leonik

Członek

k.leonik@sfbcc.org.pl

Karolina Spławska

Członek

k.splawska@sfbcc.org.pl

Magdalena Filipiak

Członek

m.filipiak@sfbcc.org.pl

Michał Wyszyński

Członek

m.wyszynski@sfbcc.org.pl

Oskar Kramarz

Członek

o.kramarz@sfbcc.org.pl

Patrycjusz Godawa

Członek

p.godawa@sfbcc.org.pl

Paulina Rapacz

Członek

paulina.rapacz@sfbcc.org.pl

Tomasz Jochemczyk

Członek

tomasz.jochemczyk@sfbcc.org.pl

Rafał Pelic

Członek

r.pelic@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!