Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Zespół

Tomasz Jochemczyk

Przewodniczący Regionu

tomasz.jochemczyk@sfbcc.org.pl

Paulina Rapacz

Wiceprzewodnicząca ds. operacyjnych

paulina.rapacz@sfbcc.org.pl

Emilia Fronczek

Wiceprzewodnicząca ds. rozwoju Regionu

Koordynator Działu Human Resources

e.fronczek@sfbcc.org.pl

Michał Pięciorek

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. operacyjnych

michal.pieciorek@sfbcc.org.pl

Daria Stasiak

Menadżer ogólnopolski Pionu PR

d.stasiak@sfbcc.org.pl

Arkadiusz Hoffmann

Koordynator Działu Marketing & PR

a.hoffmann@sfbcc.org.pl

Marta Stachurska

Koordynator Działu FR

m.stachurska@sfbcc.org.pl

Tomasz Cyrulik

Koordynator Działu IT

t.cyrulik@sfbcc.org.pl

Angelika Mrozek

Koordynator projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

angelika.mrozek@sfbcc.org.pl

Dominik Mizerski

Koordynator projektu Festiwal BOSS

d.mizerski@sfbcc.org.pl

Magdalena Krawczyk

Koordynator projektu Biznes Junior

magdalena.krawczyk@sfbcc.org.pl

Adrianna Kluka

Członek

a.kluka@sfbcc.org.pl

Agnieszka Jaworska

Członek

a.jaworska@sfbcc.org.pl

Angelika Kantor

Członek

a.kantor@sfbcc.org.pl

Daniel Boduch

Członek

d.boduch@sfbcc.org.pl

Dawid Kurach

Członek

d.kurach@sfbcc.org.pl

Iryna Popsui

Członek

i.popsui@sfbcc.org.pl

Kamil Leonik

Członek

k.leonik@sfbcc.org.pl

Karolina Spławska

Członek

k.splawska@sfbcc.org.pl

Magdalena Filipiak

Członek

m.filipiak@sfbcc.org.pl

Marta Gadowska

Członek

m.gadowska@sfbcc.org.pl

Mateusz Barczyk

Członek

m.barczyk@sfbcc.org.pl

Michał Wyszyński

Członek

m.wyszynski@sfbcc.org.pl

Nikol Kopeć

Członek

n.kopec@sfbcc.org.pl

Oskar Kramarz

Członek

o.kramarz@sfbcc.org.pl

Patrycjusz Godawa

Członek

p.godawa@sfbcc.org.pl

Rafał Pelic

Członek

r.pelic@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!