Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Zespół

Arkadiusz Hoffmann

Przewodniczący Regionu

a.hoffmann@sfbcc.org.pl

Michał Wyszyński

Wiceprzewodniczący ds. Operacyjnych

m.wyszynski@sfbcc.org.pl

Magdalena Krawczyk

Wiceprzewodnicząca ds. Rozwoju Regionu

magdalena.krawczyk@sfbcc.org.pl

Angelika Kantor

Koordynator Działu PR & Marketing

a.kantor@sfbcc.org.pl

Marta Gadowska

Koordynator Działu Human Resources

m.gadowska@sfbcc.org.pl

Adam Rojek

Koordynator Działu FR

a.rojek@sfbcc.org.pl

Tomasz Cyrulik

Koordynator Działu IT

t.cyrulik@sfbcc.org.pl

Michał Pięciorek

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. operacyjnych

michal.pieciorek@sfbcc.org.pl

Justyna Katolik

Koordynator projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”

j.katolik@sfbcc.org.pl

Marta Łukaszczyk

Koordynator projektu „Biznes Junior”

m.lukaszczyk@sfbcc.org.pl

Monika Komosińska

Koordynator projektu „Inteligencja Finansowa”

m.komosinska@sfbcc.org.pl

Adrianna Kluka

Członek

a.kluka@sfbcc.org.pl

Dominika Tabor

Członek

d.tabor@sfbcc.org.pl

Julia Koźlik

Członek

j.kozlik@sfbcc.org.pl

Adrianna Zapotocka

Członek

a.zapotocka@sfbcc.org.pl

Natalia Bauć

Członek

n.bauc@sfbcc.org.pl

Dominika Sokolińska

Członek

d.sokolinska@sfbcc.org.pl

Marek Krzyżowski

Członek

m.krzyzowski@sfbcc.org.pl

Izabela Lesiewicz

Członek

i.lesiewicz@sfbcc.org.pl

Maciej Myszor

Członek

m.myszor@sfbcc.org.pl

Patrycjusz Godawa

Członek

p.godawa@sfbcc.org.pl

Kamil Pantak

Członek

k.pantak@sfbcc.org.pl

Katarzyna Świątek

Członek

k.swiatek@sfbcc.org.pl

Dominika Zimnol

Członek

d.zimnol@sfbcc.org.pl

Wiktoria Dziaduła

Członek

w.dziadula@sfbcc.org.pl

Katarzyna Jurek

Członek

k.jurek@sfbcc.org.pl

Michał Pyjas

Członek

m.pyjas@sfbcc.org.pl

Wojciech Graf

Członek

w.graf@sfbcc.org.pl

Kateryna Ochkas

Członek

k.ochkas@sfbcc.org.pl

Yuliia Sieraia

Członek

y.sieraia@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!