Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Zespół

Tomasz Jochemczyk

Przewodniczący Regionu

tomasz.jochemczyk@sfbcc.org.pl

Paulina Rapacz

Wiceprzewodniczący ds. operacyjnych

paulina.rapacz@sfbcc.org.pl

Emilia Fronczek

Wiceprzewodniczący ds. rozwoju Regionu

e.fronczek@sfbcc.org.pl

Michał Pięciorek

Wiceprezes Zarządu, dyrektor ds. operacyjnych

michal.pieciorek@sfbcc.org.pl

Daria Stasiak

Menadżer ogólnopolski Pionu PR

d.stasiak@sfbcc.org.pl

Adrianna Pisarek

Koordynator Działu Fundraising

a.pisarek@sfbcc.org.pl

Arkadiusz Hoffmann

Koordynator Działu Marketing & PR

a.hoffmann@sfbcc.org.pl

Karolina Spławska

Koordynator Działu Human Resources

k.splawska@sfbcc.org.pl

Tomasz Cyrulik

Koordynator Działu IT

t.cyrulik@sfbcc.org.pl

Adrianna Binias

Członek

a.binias@sfbcc.org.pl

Angelika Mrozek

Członek

angelika.mrozek@sfbcc.org.pl

Dominik Mizerski

Członek

d.mizerski@sfbcc.org.pl

Iryna Popsui

Członek

i.popsui@sfbcc.org.pl

Kamil Leonik

Członek

k.leonik@sfbcc.org.pl

Kamil Nocoń

Członek

kamil.nocon@sfbcc.org.pl

Magdalena Buhl

Członek

m.buhl@sfbcc.org.pl

Magdalena Krawczyk

Członek

magdalena.krawczyk@sfbcc.org.pl

Marta Stachurska

Członek

m.stachurska@sfbcc.org.pl

Nikol Kopeć

Członek

n.kopec@sfbcc.org.pl

Patrycjusz Godawa

Członek

p.godawa@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!