Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Zespół

Bartosz Krawczyk

Przewodniczący Regionu

b.krawczyk@sfbcc.org.pl

Agata Banaś

Wiceprzewodnicząca ds. Operacyjnych

a.banas@sfbcc.org.pl

Julia Koźlik

Wiceprzewodnicząca ds. Rozwoju Regionu

j.kozlik@sfbcc.org.pl

Adam Niespor

Koordynator Pionu Fundraisingu

a.niespor@sfbcc.org.pl

Katarzyna Jurek

Koordynatorka Pionu Marketingu

Koordynatorka projektu Business Workout

k.jurek@sfbcc.org.pl

Magdalena Aleksander

Koordynatorka Pionu PR

m.aleksander@sfbcc.org.pl

Wojciech Graf

Koordynator Pionu IT

w.graf@sfbcc.org.pl

Szymon Francik

Koordynator Pionu HR

s.francik@sfbcc.org.pl

Piotr Ligarski

Koordynator Festiwalu Boss

p.ligarski@sfbcc.org.pl

Karolina Rączka

Koordynatorka projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

k.raczka@sfbcc.org.pl

Natalia Bauć

Koordynatorka projektu Przedsiębiorcza Kobieta

n.bauc@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!