Region: Katowice
Logo
Logo
Region: Katowice

Aktualności

03.04.2019

Zostań kowalem swojego losu! Wiosenna rekrutacja

Studencie! Jeszcze do 5 kwietnia (piątek) możesz złożyć aplikację do naszej organizacji! Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób:

  1. Wypełnij znajdujący się tutaj kwestionariusz,
  2. Dołącz swoje CV i list motywacyjny, dzięki którym będziemy mogli Cię lepiej poznać

Na każde zgłoszenie będziemy odpowiadać po otrzymaniu wszystkich aplikacji.

Dlaczego warto dołączyć do naszej organizacji? Przede wszystkim, jest to niesamowita szansa na rozwój! Studenckie Forum działa przy największej organizacji przedsiębiorców w kraju – Business Centre Club, co oznacza, że na co dzień będziesz mieć styczność z biznesem! Studenckie Forum to największa w Polsce studencka organizacja, która zajmuje się tematyką przedsiębiorczości.

Dbamy o to, aby z członkostwa wynosić jak najwięcej, więc działamy w czterech pionach. Wybierz jeden z nich, rozwiń swoje kompetencje i zdobądź uznanie przyszłego pracodawcy!

Chcesz poczuć się jak w agencji reklamowej? Zajmować się kanałami social media? Chcesz zostać prawdziwym social ninja? Pion PR jest właśnie dla Ciebie! Tworzymy treści reklamowe, układamy kampanie reklamowe naszych projektów, a także szkolimy swoje umiejętności writingowe.

Jeśli chcesz poznać zasady pozycjonowania oraz dowiedzieć się, na czym polega analityka internetowa, koniecznie spróbuj swoich sił w pionie IT! Będziesz pracować z WordPressem i zyskasz pożądane na rynku pracy umiejętności!

Dla osób zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy, świetnym miejscem okaże się pion FR. To tutaj będziesz mógł wcielić się w rolę negocjatora i realnie dążyć do zdobycia środków na finansowanie naszej działalności. Oprócz okazji na złapanie wielu nowych kontaktów, nauczysz się pisać profesjonalne oferty, które pomogą Ci w przyszłości we współpracy z przyszłymi kontrahentami.

Interesują Cię relacje z ludźmi? Jesteś otwarty i potrafisz sprawić, aby inni chcieli Cię słuchać? Spróbuj swoich sił w pionie HR, w którym będziesz mieć możliwość nauczenia się zarządzania zespołem i poznasz praktyczne techniki, które pokażą Ci jak motywować i angażować swój zespół.

Prowadzimy również wiele projektów, które sam możesz koordynować. Stwórz swój zespół, zarządzaj nim i przeprowadź swoje wydarzenie od A do Z!

Zobacz jakimi projektami się zajmujemy:

  • Festiwal BOSS
  • Przedsiębiorcza Kobieta
  • Biznes Junior
  • Inteligencja Finansowa
  • Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Dołącz do SFBCC i rozpocznij swoją drogę do wymarzonej kariery i sukcesu! Pamiętaj, że JUTRO należy do ludzi działających od DZIŚ!

Czekamy na Ciebie do 5 kwietnia.

Nasze projekty