Region: Kielce
Logo
Logo
Region: Kielce
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Aktualności

23.09.2016

15-lecie SFBCC

15-lecie SFBCC

24 września 2016 roku w Warszawie będziemy świętować 15-lecie naszej Studenckiego Forum Business Centre Club. To ważne wydarzenie dla nas, ponieważ jesteśmy dumni z tego ile już lat działamy.
Młodzi ludzie z pasją oraz zaangażowaniem działali, działają i chcą cały czas działać. Nie tylko w naszym Regionie, ale na terenie całej Polski cieszą się dużą popularnością projekty oraz inicjatywy, które Nasza Fundacja ma do zaoferowania dla osób w każdym przedziale wiekowym. 15 lat ma dla nas duże znaczenie oraz wartość, które chcemy aby cały czas się powiększało. Nie chcemy spoczywać na laurach. Chcemy dawać z siebie jeszcze więcej niż dotychczas.
Wśród nas są ludzie z dużą ilością energii, zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem. Jak wszędzie są i u nas wzloty i upadki. Każdy upadek nas czegoś uczy. Każde doświadczenie pokazuje nam nasze mocne i słabe strony, nad którymi każdy z nas pracuje. Dużym zaangażowaniem dla nas na pewno jest pomoc, którą mamy wśród członków, alumnych oraz przyjaciół Studenckiego Forum.
Dziękujemy Wam wszystkim, którzy są z nami. Firmą, partnerom którzy wierzą w idee młodych ludzi. Dzięki takim osobą możemy się kształcić, zdobywać wiedzę i tą wiedzę przekazywać też innym osobą.

Studenckie Forum BCC można śledzić na portalach społecznościowych:


Kategorie
Nasze projekty