Region: Kielce
Logo
Logo
Region: Kielce
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Projekty

Festiwal Boss. Rozwój. Kariera. Sukces.

Termin: wiosna (co roku)

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Festiwal Boss to flagowy projekt SFBCC zawierający warsztaty, szkolenia oraz  networking dla każdego.

To Twoja szansa na rozwój osobisty i zawodowy!  Stawiamy na profesjonalne kursy, a wszystko całkowicie za darmo.  Organizujemy  szkolenia ekonomiczne, marketingowe, interpersonalne, menedżerskie oraz coachingowe.

BOSS realizowany jest w trakcie 3 do 7 dni szkoleń, wykładów, prelekcji na kilku uczelniach w każdym Regionie. Każdegodniaodbywająsiętematycznespotkaniaprowadzoneprzezprofesjonalnychtrenerów i szkoleniowców.

Głównym celem Festiwalu jest propagowanie przedsiębiorczości, giach w każdym Regionie. Każdego ale także wzbudzanie i podtrzymywanie zainteresowania studentów rozwojem w zakresie przedsiębiorczości, w tym inspirowanie i motywowanie do założenia samodzielnej i profesjonalnej działalności gospodarczej.

Festiwal stwarza unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku. Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

[Slideshow "boss" not found]
Nasze projekty