Region: Kielce
Logo
Logo
Region: Kielce
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Aktualności

01.10.2018

Rekrutacja do SF BCC

Pragniesz zdobyć doświadczenie? Chcesz poznać ambitnych ludzi i razem z nimi tworzyć ciekawe wydarzenia? Marzysz, by lepiej zarządzać czasem? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Od 1 października 2018 roku ruszyła rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club!

Obszary, w których możesz się rozwijać to:
Pion FR
Jeśli jesteś otwartą osobą która uwielbia nawiązywać nowe kontakty to Pion FR jest właśnie dla Ciebie! Dzięki nam dowiesz się jak długofalowo współpracować z firmami i ludźmi ze świata biznesu i zobaczysz jak w praktyce wyglądają prowadzenie negocjacji i tworzenie umów. Nauczysz się jak pozyskiwać granty i fundusze, jak tworzyć profesjonalne oferty współpracy oraz jak najefektywniej organizować swój czas.

Pion HR
Jesteś komunikatywny, energiczny i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Pion HR jest dla Ciebie! Nauczysz się jak motywować pracowników, przygotować i prowadzić szkolenia z zakresu HR. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie i nabędziesz umiejętności, które są niezbędne przy prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych oraz administrowaniu dokumentami rekrutacyjnymi. Nie będzie Ci już obce planowanie, organizowanie oraz zarządzanie ludźmi. Dodatkowo pracując w zespole dowiesz się jak skutecznie weryfikować zaangażowanie jego członków.

Pion PR
Jeżeli nowe media to Twoja pasja, a internet nie ma przed Tobą tajemnic, dołącz do Pionu PR. Nauczysz się, jak być prawdziwym Social Media Ninja oraz jak docierać z promocją wydarzeń do różnych grup docelowych. Zobaczysz, jak wygląda marketing internetowy w praktyce i przekonasz się, że dobry fanpage to coś więcej niż kilka postów w miesiącu.

Pion IT
Interesujesz się informatyką? Nowe technologie nie są Ci obce? Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się w dziale IT! Będziesz miał okazję pracować z WordPressem, aktualizowaniem oraz tworzeniem stron internetowych, a także dowiesz się jak działa pozycjonowanie oraz analityka internetowa.

PROJEKTY

Możesz także rozwijać się w dziedzinie zarządzania projektami! Masz niebywałą możliwość organizacji wydarzenia od początku do końca. Nauczysz się pozyskiwać partnerów i sponsorów, dowiesz się jak sprawnie zarządzać zespołem oraz rozwiązywać wszystkie logistyczne kwestie związane z realizacja dużego eventu! Do wyboru masz kilka projektów o różnej tematyce skierowanych do różnych grup wiekowych:

Festiwal BOSS
Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, podczas którego odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, spotkania inspirujące, szkolenia i warsztaty. Gośćmi Festiwalu są osoby, znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Przedsiębiorcza Kobieta
Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolski innowacyjny projekt stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości pokazuje jak cenna może okazać się wiedza zdobywa na Podstawach Przedsiębiorczości w szkołach, a także podczas samodzielnej nauki. W naszym zamyśle chcielibyśmy pokazać, że najbardziej istotna jest pomysłowość, która wsparta podstawowymi narzędziami i modelami ekonomicznymi prowadzi do najcenniejszych rozwiązań. Chcemy także pokazać jak może wyglądać przedmiot uczący podstaw Przedsiębiorczych.

Biznes Junior
Biznes Junior  to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Ma na celu promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Poprzez prelekcje z ludźmi biznesu chcemy pokazać uczniom, jak tworzy się własne przedsiębiorstwo, czym jest ekonomia, prawo, bankowość, zarządzanie. Informacje są przekazywane w sposób prosty i zrozumiały, a uczniowie mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Studenckie Forum BCC nauczy Cię jak zarządzać projektami, organizować wydarzenia, przeprowadzać akcje promocyjne, pozyskać partnerów czy wspierać zespół.
Jedna z największych  studenckich organizacji biznesowych w Europie zrzesza ambitnych i kreatywnych studentów, którzy poprzez swoje działania inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Rekrutacja trwa do 31 października. Spróbuj swoich sił [link do formularza] i przekonaj się, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.

Kategorie
Nasze projekty