03.10.2018

Konwent Inauguracyjny Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club

W ostatni weekend września w Gdańsku odbył się Konwent Inauguracyjny. Był to czas pełen merytorycznych dyskusji i planowania strategii na nadchodzący rok akademicki.

Menedżerowie Projektów oraz Pionów mieli okazję przedstawić wizje planowanych działań na okres swojej kadencji, a także odpowiedzieć na pytania z nimi związane.

Członkowie Fundacji mieli również okazję wziąć udział w wartościowym szkoleniu ze sprzedaży poprowadzonym przez Panią Agnieszkę Konkel z SGB Banku Spółdzielczego Rumia. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się jak skutecznie posługiwać się językiem korzyści.

W niedzielę Zarząd Fundacji przedstawił propozycje związane z nowymi sposobami zarządzania Fundacją, które mają w jeszcze lepszym stopniu odpowiedzieć na dynamicznie zmieniające się otoczenie i sytuację na rynku.

Na zakończenie Konwentu każdy Przewodniczący Regionu oraz Menedżerowie otrzymali od Zarządu oficjalne Nominacje na swoje stanowiska, co było doskonałym zwieńczeniem pracowitego weekendu i zapowiedzią na pełen sukcesów rok akademicki.

 Zdjęcia: Elżbieta Wróbel

DSC_2930 DSC_2970 DSC_3000 DSC_3004 DSC_3035 DSC_3071 DSC_3077 DSC_3088

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski