07.02.2019

Konwent Przewodniczących oraz Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2019

Ostatnia sobota stycznia była dla naszej organizacji dniem pełnym atrakcji. Poranek rozpoczęliśmy od Konwentu Przewodniczących, na którym zostały podsumowane ostatnie działania. Każdy region miał również chwilę czasu, aby opowiedzieć o wyzwaniach z jakimi się ostatnio mierzy. Wspólnymi siłami staraliśmy się wypracować rozwiązanie dla każdej wymienionej sytuacji.

W drugiej części Konwentu szkolenie przeprowadzili dla nas były prezes Fundacji, a także były Przewodniczący Regionu Warszawa. Szkolenie odpowiadało aktualnym potrzebom członków SF BCC i było na temat motywacji. Wykorzystując swoje doświadczenie w Fundacji, przekazali praktyczne rozwiązania pozwalające na utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania. Przedstawili również sposoby motywowania innych oraz usprawnienia pracy w zespołach.

Po konwencie spotkaliśmy się w Teatrze Wielkim w Warszawie na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu. Ta Gala na długo zapadnie naszym członkom w pamięci. Po raz pierwszy w historii Fundacji Zarząd SF BCC wręczał Diamenty, Nominacje oraz Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt.

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski