Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

25.05.2018

Festiwal BOSS już za nami!

Festiwal BOSS to jeden z największych festiwali przedsiębiorczości w Polsce zrzeszający osoby związane z biznesem oraz młodych ludzi, poszukujących motywacji do działania. Festiwal dedykowany jest młodym przedsiębiorcom, którzy poprzez bezpłatne wykłady, warsztaty oraz szkolenia mogą pogłębiać swoją wiedzę biznesową. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest aktywizacja młodych ludzi, zachęcenie do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes. Spotkania z ludźmi ze świata biznesu, którzy dzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami, mają na celu pokazanie młodzieży, że kluczem do sukcesu w biznesie jest zaangażowanie  oraz wieloletnia praca nad samym sobą.

Podczas tegorocznej, edycji uczestnicy dowiedzieli się jak, dzięki dobrym relacjom osiągnąć sukces w biznesie, jakie trudności stoją na drodze młodego przedsiębiorcy oraz czy da się pogodzić własny biznes ze studiami. Tegoroczna edycja Festiwalu trwała aż cztery dni od 16.04 do 19.04. 2018 roku. Udział w niej wzięło ponad 600 osób. 

Dziękujemy wszystkim prelegentom za podzielenie się swoim doświadczeniem oraz wiedzą, a także uczestnikom i partnerom tegorocznej edycji.

Szczególnie dziękujemy firmie State Street, Coders Lab, a także SMSAPIFreshMail oraz Squash4youPaintball Małopolska – Kraków,Tarnów, Rzeszów, www.paintball-malopolska.plTor gokartowy w Skawinie SKW Racing Park, a także dlaStudenta.plRadiofonia 100,5 FMURSS AGH – Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGHAkademickie Inkubatory Przedsiębiorczości KrakówBogatyStudent.pl, Manko, Kraków Zaprasza.

 

Zapraszamy do obejrzenia całej relacji z wydarzenia na naszym Facebooku: LINK DO ALBUMU