Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

30.09.2017

Konwent Inauguracyjny

W dniach 22-24.09.2017 roku mieliśmy okazję gościć przedstawicieli Centralni wraz z nowymi Przewodniczącymi regionów w ramach organizowanego przez nas Konwentu Inauguracyjnego Fundacji SF BCC.

Uczestnicy Konwentu mieli okazję wziąć udział w szkoleniu ze sprzedaży, które poprowadziła trenerka z wieloletnim doświadczeniem – Dorota Dwernicka oraz szkolenia z tworzenia ofert partnerskich. Podczas dwudniowych obrad nie tylko zyskaliśmy nową wiedzę, ale także mogliśmy poznać członków innych regionów, co z pewnością przełoży się na zacieśnienie międzyregionalnej współpracy. Nowo wybrani menadżerowie projektów, szefowie Power Teamów oraz Przewodniczący otrzymali także nominacje na stanowiska wraz z pamiątkowymi bluzami ufundowanymi przez Grupę PZU Kariera. Był to dla nas bardzo pracowity i wyjątkowo udany czas. Wypracowane rozwiązania z pewnością przełożą się na lepsze funkcjonowanie naszej organizacji w 2017/2018 roku.

Będąc gospodarzami Konwentu staraliśmy się zapewnić naszym gościom także liczne atrakcje – jedną z nich było wyjście do parku trampolin GoJump, który mieści się na ulicy Rzemieślniczej 20G. Dzięki GoJump mogliśmy aktywnie spędzić czas i poznać się jeszcze lepiej. Poczuć, że jesteśmy jednym zespołem, który gra do tej samej bramki. Dziękujemy za świetną zabawę i miło spędzony czas!

Naładowani pozytywną energią, z entuzjazmem zaczynamy przygotowania do przyszłego sezonu!

Dziękujemy parterom, którzy pomogli nam w organizacji Konwentu: Wyższej Szkole Europejskiej, Grupie PZU Kariera, GoJump oraz fotografowi Przemkowi Rura za fotorelację, którą znajdziecie w galerii na Facebooku.