Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

14.12.2017

Nowi koordynatorzy projektów i działów – wybory

W czwartek 23 listopada odbyły się wybory na koordynatorów projektów i działów. W roku 2017/2018 nowi, pełni energii i chęci do działania członkowie będą czuwać nad organizacją takich projektów jak: Przedsiębiorcza Kobieta, Biznes Junior, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, Festiwal Boss, a także powracającego na mapę krakowskich eventów Festiwalu Inteligencji Finansowej oraz nowego wydarzenia Business Workout.

Poznajcie sylwetki koordynatorów:

2V0A22902 modified modified Szerzeniem idei przedsiębiorczości wśród kobiet  zajmie się koordynatorka Przedsiębiorczej Kobiety, Magdalena Tuszyńska. Studentka Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jak sama mówi, jej życiową dewizą jest powiedzenie: ,,Wszystko na 200%”. Uwielbia pracować z ludźmi oraz dla ludzi. Do każdego nowego projektu podchodzi z ogromną ambicją i nie boi się ryzykować. Chociaż swoją przygodę z SF-em rozpoczęła stosunkowo niedawno, stawia sobie   twarde cele, do których zamierza dążyć. Prywatnie jest dyplomowanym instruktorem tańca oraz miłośniczką kultury jamajskiej.
2V0A22492 modified Nad naszym flagowym projektem, Festiwalem BOSS czuwać będzie Kamila Narecka. Studentka trzeciego roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym. W działaniu cechują ją zaangażowanie i perfekcjonizm. Lubi słuchać i uważa, że od każdego można się czegoś nauczyć. Miłośniczka piłki nożnej, a w szczególności angielskiej Premier League, gdzie od 10 lat kibicuje Manchesterowi United. Uważa (nie tylko w sporcie), że każde miejsce poza pierwszym jest słabe. W przyszłości planuje zamieszkać w Los Angeles.
2V0A2303 modified Szerzeniem przedsiębiorczości wśród dzieci zajmie się Jagoda Kęsy koordynując projekt Biznes Junior. Absolwentka kierunku pedagogicznego. Obecnie studentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nieformalna edukacja dzieci oraz nauka przez doświadczanie to jej codzienność i wielka pasja. Nieograniczona kreatywność najmłodszych inspiruje ją do działania a ich pozytywne podejście do codzienności zaraża dobrą energią. Lubi wyzwania i pracę z ludźmi. Odpoczywa kiedy rusza w góry z plecakiem. W zgranym zespole nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
2V0A23102 modified Nie mogłoby w drużynie koordynatorów zabraknąć Filipa Dudka, który w tym roku poprowadzi Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości w szkołach średnich. Student I roku Inżynierii Mechatronicznej na AGH. Miłośnik wszelkich nauk ścisłych. Lubi kiedy jego życie jest pełne wrażeń i dużo się w nim dzieje. W pełni zaangażowany i skupiony na swoich celach. Mimo krótkiego stażu w SFie, czerpie z niego inspirację do własnego rozwoju i docenia możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia pracując z innymi ludźmi.

 

Rok 2018 będzie dla nas wyjątkowym rokiem, obfitującym w nowe projekty. 

2V0A23972 modified Festiwal Inteligencji Finansowej wraca na mapę krakowskich eventów, a jego koordynatorem w roku 2017/2018 został Przemek Cichopek. Student Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na co dzień inwestuje na GPW i rynku forex. Aktywnie działa również w maklerskim kole naukowym. Interesuje się ekonomią, psychologią rynku oraz sportem. SF daje mu możliwość rozwoju oraz poznania wartościowych i przedsiębiorczych osób, które inspirują go do dalszej pracy.

Nasza organizacja to także możliwość stworzenia własnego, unikalnego projektu. W 2018 roku nowym wydarzeniem będą warsztaty Business Workout. Tematyka warsztatów skupiać się będzie wokół doradztwa biznesowego, konsultingu strategicznego czy business development.

2V0A23722 modified Twórcą i koordynatorem projektu jest Jan Pacan. Student Zarządzania Firmą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Debatant i trener debat, były mistrz polski w triathlonie. Uwielbia łączyć różne dziedziny nauki i budować strategie. Czerpie satysfakcję z dzielenia się wiedzą. Uważa, że fundamentalną rolą liderów jest kreowanie następców. W wolnym czasie biega, czyta książki i uczy się na Courserze. W SF BCC znalazł grono niezwykłych ludzi, z którymi postanowił zrobić nieszablonowy projekt.

Podczas wyborów, wybrani zostali również koordynatorzy trzech działów PR-u&Marketingu, Fundraisingu i Human Resources. 

2V0A23212 modified Koordynowaniem pracy PR&Marketingu zajmie się Katarzyna Wolska, studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoją przyszłość wiąże ze światem IT, choć nie ukrywa swojej sympatii do social-mediów i PR, więc stara się połączyć te dwie ścieżki. Jej pasją jest fotografia, zwłaszcza fotografia portretowa, a także muzyka. Nie lubi prostych zadań i w SFie ma nadzieję na ambitne, kreatywne i skomplikowane projekty, które wspólnie z innymi uda się jej doprowadzić do końca. Chce się tutaj rozwinąć i nauczyć wielu nowych rzeczy. Góralka z urodzenia, SF-owicz z wyboru ;)
2V0A2335 modified Koordynowaniem działu Fundraisingu i współpracą z partnerami Regionu  zajmie się Marek Mrówka. Student Zarządzania na AGH.  Aktywnie udziela się w grupie interwencyjnej krakowskiego WOPR-u. Muzyka, jazda na rowerze i nurkowanie to jego ulubione formy relaksu. Postrzega świat poprzez mechanizmy, które nim sterują. W fundacji spotykał wiele pozytywnych, ambitnych i  kreatywnych osób, które mobilizują go do działania.  W SF’ie najbardziej docenia wsparcie obecnych i byłych członków, którzy dzielą się doświadczeniem zdobytym podczas projektów oraz możliwość realizacji własnych pomysłów. Bo jak sam mówi, nie ma lepszego uczucia niż satysfakcja ze zrealizowanych projektów.
mariola W naszej organizacji najważniejsi są ludzie, którzy ją tworzą, a o ich motywację i rozwój zadba w roku 2017/2018 Mariola Job, koordynator działu Human Resources. Studentka zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej. W przyszłości planuje rozwijać się w kierunku Zarządzania Zasobami ludzkimi. Praca z ludźmi i dla ludzi daje jej radość, powera, motywację do działania i rozwoju. Dlatego bliski jest jej cytat: ,,Pomaganie innym jest najwspanialszą pracą na świecie, bo czyni z człowieka kogoś wartościowego, kto jest przydatny dla świata.’’ Interesuje się psychologią, coachingiem, mentoringiem, konsultingiem. Jej główną cechą jest zaangażowanie we wszystko co robi. Działanie w Studenckim Forum to dla niej wyzwanie, możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności ale i satysfakcja z robienia tego co lubi i traktuje jako hobby. Jej cel na ten rok jako koordynatora to być liderem, który inspiruje swój zespół.

Wszystkim koordynatorom gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektów i koordynowaniu zespołów. Wierzymy, że działanie jest podstawą rozwoju, a odwaga sprawia, że przejmujemy inicjatywę, dzięki czemu stale mamy możliwość rozwoju i zyskiwania nowego doświadczenia i tego życzymy nowym koordynatorom.