Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Projekty

Art Business Festival

Art Business Festival to projekt, którego głównym celem jest propagowanie przedsiębiorczych postaw wśród młodych artystów i pasjonatów dziedzin sektora kreatywnego.

Projekt jest odpowiedzą na potrzeby młodych ludzi i uzupełnia niszę tego typu szkoleń w Krakowie – ośrodku znanym ze swoich kulturalnych i artystycznych zasobów, pełnym zdolnych i kreatywnych osób, którym nie wystarcza już tylko wiedza nabyta na studiach. Chcą oni nieustannie się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Pragniemy zatem pokazać uczestnikom festiwalu, jak funkcjonuje świat biznesu w poszczególnych dziedzinach i pomóc im poznać go już w czasie studiów. Zapoznanie się z praktycznymi umiejętnościami z pewnością ułatwi im start na rynku pracy oraz podniesie jakość sektora kreatywnego.

Pierwsza edycja projektu, organizowana pod hasłem „Architektura & Design”, odbędzie się w dniach 4-6 grudnia 2015 r. w Krakowie.

Poprzez festiwal chcemy pokazać, że przedsiębiorczość jest również domeną artystów, a sztuka i biznes wzajemnie się przenikają.

Nasze projekty