Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Projekty

Art Business Festival to projekt, którego głównym celem jest propagowanie przedsiębiorczych postaw wśród młodych artystów i pasjonatów dziedzin sektora kreatywnego.

Projekt jest odpowiedzą na potrzeby młodych ludzi i uzupełnia niszę tego typu szkoleń w Krakowie – ośrodku znanym ze swoich kulturalnych i artystycznych zasobów, pełnym zdolnych i kreatywnych osób, którym nie wystarcza już tylko wiedza nabyta na studiach. Chcą oni nieustannie się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Pragniemy zatem pokazać uczestnikom festiwalu, jak funkcjonuje świat biznesu w poszczególnych dziedzinach.  Pierwsza edycja projektu, organizowana była pod hasłem „Architektura & Design” i odbyła się w grudniu 2015 r..

W tym roku hasło przewodnie festiwalu brzmi: „Creativity&Useful”. Jego tematyka skupiać się będzie wokół mody, fotografii, grafiki komputerowej, druku i liternictwa oraz projektowania mody. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach oraz licznych prelekcjach prowadzonych przez praktyków branży kreatywnej.  Festiwal odbędzie się już 12-13 października 2017 roku w Wyższej Szkole Europejskiej.

Bądź na bieżąco i obserwuj Art Business na Facebooku: Art Business Festival

Zobacz program festiwalu i zarezerwuj miejsce już dziś, klikając link do strony projektu ⬇

Nasze projekty