Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

06.03.2018

Rekrutacja wiosenna ruszyła!

Chcesz zyskać nowe umiejętności? Chciałbyś w przyszłości mieć własną firmę? Lubisz tworzyć ciekawe inicjatywy i wydarzenia? A może chcesz rozwijać się w kierunku marketingu i PR’u? Ruszamy z wiosenną rekrutacją. Dołącz do nas, już teraz!

Jeśli jesteś zaangażowany, komunikatywny, sumienny, umiesz pracować w grupie, wykazujesz się własną inicjatywą, jesteś kreatywny i masz głową pełną pomysłów.

To idealnie do nas pasujesz! ;)

Uzupełnij formularz: Rekrutacja Kraków Formularz. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14 marca 2018r.

Czekamy na osoby, które chcą się rozwijać w:

-Dziale PR&marketingu 

Interesujesz się tematyką social mediów, marketingu? Twoje teksty łapią za serce każdego odbiorcę? :) Dołącz do nas i dowiedz się jak tworzyć strategię promocji dużych eventów oraz tych mniejszych, a także jak prowadzić komunikację marketingową w internecie.

-Projekcie Przedsiębiorcza Kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolski cykl spotkań, poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia, wkraczają w karierę albo już uczestniczą w życiu biznesowym. Więcej o projekcie przeczytasz tutaj: informacje

Dołączają do zespołu będziesz zajmował się pozyskiwaniem partnerów biznesowych oraz utrzymywaniem z nich długofalowych relacji.

Wymagania:

Umiejętność negocjacji, łatwość nawiązywania kontaktów, utrzymywanie dobrych relacji z partnerami, dobra komunikacja interpersonalna

-Projekcie BOSS

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, podczas którego przedsiębiorczy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z studentami i absolwentami zainteresowanymi założeniem własnej firmy. W ramach projektu będziesz miał okazję sprawdzić się jako koordynator wydarzenia towarzyszącego głównemu wydarzeniu Festiwal BOSS.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na: informacje

Wymagania:

Samodzielność, odpowiedzialność, zorganizowanie i sumienność. 

- Projektach Biznes Junior i Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 

Chcesz budować świadomość przedsiębiorczą u dzieci i młodzieży? Dołącz do teamu Biznes Junior oraz Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. 

Więcej informacji o projektach znajdziesz na:

informację o Biznes Juniorze

informację o Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 

Wymagania:

Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą, otwartość, kreatywność, pozytywne nastawienie, umiejętność współpracy w grupie. 

Zainteresowany?  Spróbuj swoich sił i wyślij zgłoszenie! Przekonaj się, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.

Czekamy właśnie na CIEBIE, nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie!