Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

30.09.2017

Ruszyła rekrutacja!

Pragniesz zdobyć doświadczenie? Chcesz poznać ambitnych ludzi i razem z nimi tworzyć ciekawe wydarzenia? Marzysz, by lepiej zarządzać czasem? Już dziś masz szansę zrealizować swoje plany i dołączyć do największej w Polsce organizacji przedsiębiorczych studentów.

Obszary, w których możesz się rozwijać w naszej organizacji to:
- Pion FR
Jeśli jesteś otwartą osobą, która uwielbia nawiązywać nowe kontakty to Pion FR jest właśnie dla Ciebie! To tutaj dowiesz się jak długofalowo współpracować z firmami i ludźmi ze świata biznesu i zobaczysz jak w praktyce wygląda prowadzenie negocjacji i tworzenie umów. Nauczysz się jak pozyskiwać granty i fundusze, jak tworzyć profesjonalne oferty współpracy oraz jak najefektywniej organizować swój czas.

-  Pion HR
Jesteś komunikatywny, energiczny i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Pion HR jest dla Ciebie! Nauczysz się jak motywować pracowników, przygotować i prowadzić szkolenia z zakresu HR. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie i nabędziesz umiejętności, które są niezbędne przy prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych oraz administrowaniu dokumentami rekrutacyjnymi. Nie będzie Ci już obce planowanie, organizowanie oraz zarządzanie ludźmi. Dodatkowo pracując w zespole dowiesz się jak skutecznie weryfikować zaangażowanie jego członków.

- Pion PR
Jeżeli nowe media to Twoja pasja, a internet nie ma przed Tobą tajemnic, dołącz do Pionu PR. Nauczysz się, jak być prawdziwym Social Media Ninja oraz jak docierać z promocją wydarzeń do różnych grup docelowych. Zobaczysz, jak wygląda marketing internetowy w praktyce i przekonasz się, że dobry fanpage to coś więcej niż kilka postów w miesiącu.

- Pion IT
Jeśli jesteś studentem informatyki i pasjonatem nowych technologii, dołącz do Pionu IT. Możesz nauczyć się od podstaw projektowania i obsługi internetowych w WordPress, tworzyć materiały graficzne, pracować z popularnymi narzędziami informatycznymi oraz dowiedzieć się jak działa pozycjonowanie i analityka internetowa. Oprócz zdolności technicznych, rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i przedsiębiorcze.

W Studenckim Forum BCC rozwiniesz swoje umiejętności nie tylko w pionach ale także nauczysz Cię jak zarządzać projektami, organizować wydarzenia czy wspierać zespół.

Jako jedna z największych  studenckich organizacji biznesowych w Europie zrzeszamy ambitnych i kreatywnych studentów, którzy poprzez swoje działania inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Rekrutacja trwa do 31 października. Spróbuj swoich sił i wyślij zgłoszenie! Przekonaj się, że „Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.

Czekamy właśnie na CIEBIE, nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie!

Formularz rekrutacyjny znajdziesz tutaj: Rekrutacja Kraków Formularz