Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Aktualności

23.03.2019

Wystartowała rejestracja – Festiwal BOSS – największy festiwal przedsiębiorczości w Polsce

Festiwal BOSS to jeden z największych festiwali przedsiębiorczości w Polsce zrzeszający osoby związane z biznesem oraz młodych ludzi, poszukujących motywacji do działania. Festiwal dedykowany jest młodym przedsiębiorcom, którzy poprzez bezpłatne wykłady, warsztaty oraz szkolenia mogą pogłębiać swoją wiedzę biznesową.

Tegoroczna edycja Festiwalu trwa aż cztery dni od 1.04 do 4.04. 2019 roku. Każdy dzień skupia się wokół innej tematyki: własny biznes, marketing, rozwój osobisty i inwestowanie.

Pierwszego dnia, wystąpi m.in. Aleksandra Batko, z SkyShop, która opowie o tym jak krok po kroku zbudować dochodowy biznes, Sebastian Kolisz zdradzi 13 rzeczy, które warto wiedzieć przed założeniem firmy, a Alex Barszczewski opowie jak znaleźć mentora w biznesie.

Drugiego dnia wejdziemy w świat marketingu. Ania Ledwoń – Blacha poprowadzi prelekcję pod tytułem „Tik-Tok, autentyczność, video i sztuczna inteligencja, czyli co nas czeka w Social Media. Trendy na nadchodzące miesiące!”,  Paweł Sala opowie o skuteczności newsletterów, a Adrian Gamoń zdradzi jak wykorzystać LinkedIn w karierze. Zaś Monika Kołodziejczyk opowie o analityce w biznesie.

Trzeciego dnia skupimy się na rozwoju osobistym, gdzie uczestnicy dowiedzą się m.in. jak budować pewność siebie, odkryją tajniki personel brandingu oraz poznają zasady negocjacji.

Ostatniego dnia uczestnicy okryją triki dotyczące inwestowania i poznają newsy ekonomicznego świata.

Szczegółowy harmonogram znaleźć można na: https://festiwalboss.pl/krakow/harmonogram/

Rejestracja na Festiwal, kliknij tutaj, aby się zarejestrować