Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Zespół

Szymon Nosek

Przewodniczący Regionu Kraków

Student Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym. Na co dzień prowadzi własny biznes. Duża dawka optymizmu, ciągła ciekawość świata i chęć podejmowania nowych wyzwań to jego cechy rozpoznawalne. W wolnych chwilach podróżuje i odkrywa potęgę minimalizmu. Pierwsze kroki w Studenckim Forum stawiał jako koordynator, a następnie menadżer ogólnopolski Festiwalu BOSS.  SF BCC to dla niego miejsce, które daje możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce i poznania przedsiębiorczych ludzi o podobnych wartościach.

s.nosek@sfbcc.org.pl
tel. 504 321 488

Marta Kilian

Wiceprzewodnicząca ds. Operacyjnych i Human Resources

Studentka Zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Z SFem związana od 2,5 roku. Swoją przygodę zaczęła od działu HR, który traktuje jako pasję oraz wiąże z nim swoją przyszłość. Ciągle chce się rozwijać, dlatego też na co dzień łączy działania wiceprzewodniczącej w Krakowie oraz Menedżera ogólnopolskiego Pionu HR. SF daje jej możliwość poznawania ludzi, którzy tak jak ona, chcą od życia czegoś więcej. Z zamiłowania piecze i gotuje. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, a wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi i czyta książki.

m.kilian@sfbcc.org.pl
tel. 692 044 620

Kinga Kowalczyk

Wiceprzewodnicząca ds. Public Relations&Marketingu

Studentka Zarządzania na specjalizacji Marketing i Logistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym. Miłośniczka górskich wędrówek. Uwielbia udowadniać, że wszystko jest możliwe. Działalność w Studenckim Forum daje jej ogromną satysfakcję, ponieważ wie, że tutaj może realizować nowe projekty i mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a także spędzać czas z ambitnymi i zaangażowanymi ludźmi, którzy tak jak ona chcą przeżyć życie na przysłowiowego maxa.

k.kowalczyk@sfbcc.org.pl
tel. 733 275 156

Marek Mrówka

Koordynator ds. Fundraisingu

Student Zarządzania na AGH, udziela się w grupie interwencyjnej krakowskiego WOPR-u. Muzyka, jazda na rowerze i nurkowanie to jego ulubione formy relaksu. Postrzega świat poprzez mechanizmy, które nim sterują. W fundacji spotykał wiele pozytywnych, ambitnych i  kreatywnych osób,  które mobilizują go do działania.  W SF’ie najbardziej docenia wsparcie obecnych i byłych członków, którzy dzielą się doświadczeniem zdobytym podczas projektów oraz możliwość realizacji własnych pomysłów. Bo jak sam mówi, nie ma lepszego uczucia niż satysfakcja ze zrealizowanych projektów.

m.mrowka@sfbcc.org.pl
tel. 516 545 552

Mariola Job

Koordynator ds. Human Resources

Studentka zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej. W przyszłości planuje rozwijać się w kierunku Zarządzania Zasobami ludzkimi. Praca z ludźmi i dla ludzi daje jej radość, powera, motywację do działania i rozwoju. Dlatego bliski jest jej cytat: ,,Pomaganie innym jest najwspanialszą pracą na świecie, bo czyni z człowieka kogoś wartościowego, kto jest przydatny dla świata.’’ Interesuje się psychologią, coachingiem, mentoringiem, konsultingiem. Jej główną cechą jest zaangażowanie we wszystko co robi. Działanie w Studenckim Forum to dla niej wyzwanie, możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności ale i satysfakcja z robienia tego co lubi i traktuje jako hobby. Jej cel na ten rok jako koordynatora to być liderem, który inspiruje swój zespół.
m.job@sfbcc.org.pl
tel. 698 278540

Katarzyna Wolska

Koordynator Działu PR&Marketing

Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoją przyszłość wiąże ze światem IT, choć nie ukrywa swojej sympatii do social-mediów i PR, więc stara się połączyć te dwie ścieżki. Jej pasją jest fotografia,  zwłaszcza fotografia portretowa, a także muzyka. Nie lubi prostych zadań i w SF ma nadzieję na ambitne, kreatywne i skomplikowane projekty, które wspólnie z innymi uda się jej doprowadzić do końca. Chce się tutaj rozwinąć i nauczyć wielu nowych rzeczy. Góralka z urodzenia, SF-owicz z wyboru ;)

k.wolska@sfbcc.org.pl
tel. 796-779-001

Katarzyna Lorenc

Koordynator Projektu Festiwalu BOSS

Studentka trzeciego roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym.

k.lorenc@sfbcc.org.pl
tel: 609-265-609

Magdalena Tuszyńska

Koordynator Projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jej dewizową życiową jest: ,,Wszystko na 200%”. Uwielbia pracować z ludźmi oraz dla ludzi. Do każdego nowego projektu podchodzi z ogromną ambicją i nie boi się ryzykować. Chociaż swoją przygodę z SF-em rozpoczęła stosunkowo niedawno, stawia sobie twarde cele, do których zamierza dążyć. Prywatnie jest dyplomowanym instruktorem tańca oraz miłośniczką kultury jamajskiej.

m.tuszynska@sfbcc.org.pl
tel. 534-757-656

Jagoda Kęsy

Koordynator Projektu Biznes Junior

Absolwentka kierunku pedagogicznego. Obecnie studiuje Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Nieformalna edukacja dzieci oraz nauka przez doświadczanie to jej codzienność i wielka pasja. Nieograniczona kreatywność najmłodszych inspiruje ją do działania a ich pozytywne podejście do codzienności zaraża dobrą energią. Lubi wyzwania i pracę z ludźmi. Odpoczywa kiedy ruszam w góry z plecakiem.  W zgranym zespole nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

j.kesy@sfbcc.org.pl
tel. 516-283-009

Jan Pacan

Koordynator Projektu Business Workout

Student Zarządzania Firmą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Debatant i trener debat, były mistrz polski w triathlonie. Uwielbia łączyć różne dziedziny nauki i budować strategie. Czerpie satysfakcję z dzielenia się wiedzą. Uważa, że fundamentalną rolą liderów jest kreowanie następców. W wolnym czasie biega, czyta książki i uczy się na Courserze. W SF BCC znalazł grono niezwykłych ludzi, z którymi postanowił zrobić nieszablonowy projekt.

j.pacan@sfbcc.org.pl
tel. 607 275 353

Przemysław Cichopek

Koordynator Projektu Festiwal Inteligencji Finansowej

Student Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na co dzień inwestuje na GPW i rynku forex. Aktywnie działa również w maklerskim kole naukowym. Interesuje się ekonomią, psychologią rynku oraz sportem. SF daje mu możliwość rozwoju oraz poznania wartościowych i przedsiębiorczych osób, które inspirują go do dalszej pracy.

p.cichopek@sfbcc.org.pl
tel. 787-771-061

Filip Dudek

Koordynator Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Student I roku Inżynierii Mechatronicznej na AGH. Miłośnik wszelkich nauk ścisłych. Lubi kiedy jego życie jest pełne wrażeń i dużo się w nim dzieje. W pełni zaangażowany i skupiony na swoich celach. Mimo krótkiego stażu w SFie, czerpie z niego inspirację do własnego rozwoju i docenia możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia pracując z innymi ludźmi.

f.dudek@sfbcc.org.pl
tel. 514-020-886

Jacek Jelonek

Koordynator projektu Art Business Festival

Student II roku Grafiki reklamowej i multimedia. Kontakt z przedsiębiorczością zapoczątkował już na I roku studiów. Obecnie pracuje nad zgłębianiem wiedzy na temat przywództwa i procesów zarządczych w przedsiębiorstwie. Poza obowiązkami spędza czas grając w siatkówkę.

 

j.jelonek@sfbcc.org.pl
tel. 506-980-031

Mateusz Muryjas

Menadżer projektu #e-biznes festiwal

m.muryjas@sfbcc.org.pl
tel. 690-495-085

 

Anna Zbela

Junior Menadżer projektu #e-biznes festiwal

a.zbela@sfbcc.org.pl
tel. 889-171-522

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!