Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Zespół

Szymon Nosek

Przewodniczący Regionu Kraków

Student ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym. Na co dzień prowadzi własny biznes. Duża dawka optymizmu, ciągła ciekawość świata i chęć podejmowania nowych wyzwań to jego cechy rozpoznawalne. W wolnych chwilach podróżuje i odkrywa potęgę minimalizmu. Pierwsze kroki w Studenckim Forum stawiał jako koordynator, a następnie menadżer ogólnopolski Festiwalu BOSS.  SF BCC to dla niego miejsce, które daje możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce i poznania przedsiębiorczych ludzi o podobnych wartościach.

s.nosek@sfbcc.org.pl
tel. 504 321 488

Marta Kilian

Wiceprzewodnicząca ds. Operacyjnych i Human Resources

Studentka Zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Z zamiłowania piecze i gotuje, a wolnych chwilach czyta książki, ogląda stare filmy i tworzy plany rządzenia światem. Jej dewizą jest praca na 100%, czego oczekuje też od ludzi w swoim otoczeniu. Z SFem związana od 2 lat. Swoją przygodę zaczęła się od działu HR, który traktuje jako pasję. SF daje jej możliwość poznawania ludzi, którzy tak jak ona, chcą od życia czegoś więcej.

m.kilian@sfbcc.org.pl
tel. 692 044 620

Kinga Kowalczyk

Wiceprzewodnicząca ds. Public Relations i Koordynator projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo Marketing Manager. Miłośniczka górskich wędrówek. Uwielbia udowadniać, że wszystko jest możliwe. Działalność w Studenckim Forum daje jej ogromną satysfakcję, ponieważ wie, że tutaj może realizować nowe projekty i mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a także spędzać czas z ambitnymi i zaangażowanymi ludźmi, którzy tak jak ona chcą przeżyć życie na przysłowiowego maxa.

k.kowalczyk@sfbcc.org.pl
tel. 733 275 156

Marek Mrówka

Koordynator ds. Fundraisingu

Student Elektrotechniki na AGH, udziela się w grupie interwencyjnej krakowskiego WOPR-u. Muzyka, jazda na rowerze i nurkowanie to jego ulubione formy relaksu. Postrzega świat poprzez mechanizmy, które nim sterują. W fundacji spotykał wiele pozytywnych, ambitnych i  kreatywnych osób,  które mobilizują go do działania.  W SF’ie najbardziej docenia wsparcie obecnych i byłych członków, którzy dzielą się doświadczeniem zdobytym podczas projektów oraz możliwość realizacji własnych pomysłów. Bo jak sam mówi, nie ma lepszego uczucia niż satysfakcja ze zrealizowanych projektów.

m.mrowka@sfbcc.org.pl
tel. 516 545 552

Angelika Zielińska

Koordynator Działu PR&Marketing

Studentka Zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Zawodowo działa jako osobista stylistka i personal shopper, pomaga innym w odnalezieniu własnego stylu. Interesuje się psychologią w każdym wydaniu, uwielbia pracę z ludźmi oraz spotkania w gronie przyjaciół i znajomych. SF daje jej możliwość ciągłego rozwoju, nabywania nowych umiejętności oraz poznawania wspaniałych i kreatywnych ludzi, którzy motywują do działania.

a.zielinska@sfbcc.org.pl
tel. 518-719-785

Jacek Jelonek

Koordynator projektu Art Business Festival

Student II roku Grafiki reklamowej i multimedia. Kontakt z przedsiębiorczością zapoczątkował już na I roku studiów. Obecnie pracuje nad zgłębianiem wiedzy na temat przywództwa i procesów zarządczych w przedsiębiorstwie. Poza obowiązkami spędza czas grając w siatkówkę.

 

j.jelonek@sfbcc.org.pl
tel. 506-980-031

Mateusz Muryjas

Menadżer projektu #e-biznes festiwal

m.muryjas@sfbcc.org.pl
tel. 690-495-085

 

Anna Zbela

Junior Menadżer projektu #e-biznes festiwal

a.zbela@sfbcc.org.pl
tel. 889-171-522

Jagoda Łaskawiec

Koordynator projektu Biznes Junior

j.laskawiec@sfbcc.org.pl
tel. 513-010-347

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!