Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Zespół

Katarzyna Lorenc

Przewodnicząca Regionu Kraków

Studentka trzeciego roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym. Najbardziej w życiu obawia się braku kolejnych wyzwań. Zdobywanie doświadczenia motywuje ją do podejmowania coraz to ambitniejszych zadań. Dziedzina najbliższa jej sercu to doradztwo biznesowe i analizy rynku.
Wolny czas spędza podróżując, zdobywając szczyty i żeglując. W swoim podróżniczym portfolio ma ponad 30 odwiedzonych krajów – większość przejechanych autostopem. SF BCC pozwala jej na wymianę doświadczeń i pomysłów oraz zapewnia ogromną dawkę pozytywnej energii.

k.lorenc@sfbcc.org.pl
tel: 609-265-609

Mariola Job

Wiceprzewodnicząca ds. Human Resources

Studentka zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej. W przyszłości planuje rozwijać się w kierunku Zarządzania Zasobami ludzkimi. Praca z ludźmi i dla ludzi daje jej radość, powera, motywację do działania i rozwoju. Dlatego bliski jest jej cytat: ,,Pomaganie innym jest najwspanialszą pracą na świecie, bo czyni z człowieka kogoś wartościowego, kto jest przydatny dla świata.’’ Interesuje się psychologią, coachingiem, mentoringiem, konsultingiem. Jej główną cechą jest zaangażowanie we wszystko co robi. Działanie w Studenckim Forum to dla niej wyzwanie, możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności ale i satysfakcja z robienia tego co lubi i traktuje jako hobby. Jej cel na ten rok jako koordynatora to być liderem, który inspiruje swój zespół.
m.job@sfbcc.org.pl
tel. 698 278540

Katarzyna Wolska

Wiceprzewodnicząca ds. PR&Marketing

Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoją przyszłość wiąże ze światem IT, choć nie ukrywa swojej sympatii do social-mediów i PR, więc stara się połączyć te dwie ścieżki. Jej pasją jest fotografia,  zwłaszcza fotografia portretowa, a także muzyka. Nie lubi prostych zadań i w SF ma nadzieję na ambitne, kreatywne i skomplikowane projekty, które wspólnie z innymi uda się jej doprowadzić do końca. Chce się tutaj rozwinąć i nauczyć wielu nowych rzeczy. Góralka z urodzenia, SF-owicz z wyboru ;)

k.wolska@sfbcc.org.pl
tel. 796-779-001

Jan Pacan

Wiceprzewodniczący ds. Operacyjnych / Koordynator Projektu Business Workout

Student Zarządzania Firmą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Debatant i trener debat, były mistrz polski w triathlonie. Uwielbia łączyć różne dziedziny nauki i budować strategie. Czerpie satysfakcję z dzielenia się wiedzą. Uważa, że fundamentalną rolą liderów jest kreowanie następców. W wolnym czasie biega, czyta książki i uczy się na Courserze. W SF BCC znalazł grono niezwykłych ludzi, z którymi postanowił zrobić nieszablonowy projekt.

j.pacan@sfbcc.org.pl
tel. 607 275 353

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!