Region: Kraków
Logo
Logo
Region: Kraków

Zespół

Katarzyna Lorenc

Przewodnicząca Regionu Kraków

Studentka Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym i zarazem przewodnicząca Regionu Kraków Studenckiego Forum Business Centre Club. Dziewczyna zawsze w ruchu!

Miłośniczka sportów wodnych i autostopowych podróży po świecie. Zjeżdżała na desce z aktywnego wulkanu w Nikaragui i zdobyła 5-cio tysięcznik – Kazbek w Gruzji.

k.lorenc@sfbcc.org.pl
tel: 609-265-609

Mariola Job

Wiceprzewodnicząca ds. Human Resources

Studentka zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej. W przyszłości planuje rozwijać się w kierunku Zarządzania Zasobami ludzkimi. Praca z ludźmi i dla ludzi daje jej radość, powera, motywację do działania i rozwoju. Dlatego bliski jest jej cytat: ,,Pomaganie innym jest najwspanialszą pracą na świecie, bo czyni z człowieka kogoś wartościowego, kto jest przydatny dla świata.’’ Interesuje się psychologią, coachingiem, mentoringiem, konsultingiem. Jej główną cechą jest zaangażowanie we wszystko co robi. Działanie w Studenckim Forum to dla niej wyzwanie, możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności ale i satysfakcja z robienia tego co lubi i traktuje jako hobby. Jej cel na ten rok jako koordynatora to być liderem, który inspiruje swój zespół.
m.job@sfbcc.org.pl
tel. 698 278540

Jan Pacan

Wiceprzewodniczący ds. Operacyjnych / Koordynator Projektu Business Workout

Student Zarządzania Firmą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Debatant i trener debat, były mistrz polski w triathlonie. Uwielbia łączyć różne dziedziny nauki i budować strategie. Czerpie satysfakcję z dzielenia się wiedzą. Uważa, że fundamentalną rolą liderów jest kreowanie następców. W wolnym czasie biega, czyta książki i uczy się na Courserze. W SF BCC znalazł grono niezwykłych ludzi, z którymi postanowił zrobić nieszablonowy projekt.

j.pacan@sfbcc.org.pl
tel. 607 275 353

Małgorzata Bućko

Koordynator Festiwalu BOSS

Studentka Marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.  W przyszłości chciałaby rozwijać się w branży marketingowej i tworzyć własne kampanie reklamowe. Nie potrafi się nudzić, dlatego cały czas stawia sobie coraz to nowe wyzwania, a tworzenie kolejnych projektów daje jej radość i motywację do dalszego rozwoju. Interesuje się psychologią i szczególną uwagę zwraca na komunikację międzyludzką, bo to właśnie otaczający ją ludzie dają jej energię do działania. W wolnym czasie zajmuje się fotografią, gra w squasha i podróżuje.
m.bucko@sfbcc.org.pl
48 721 329 005

Marek Mrówka i Natalia Łubińska

W tym roku nad Fundraisingiem czuwa zgrany duet w składzie Marek i Natalia.  
Marek- student Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Kreator, optymista, jednocześnie twardo stąpający po ziemi. Lubi nurkować, podróżować i nie boi się nowych wyzwań. Jego marzeniem jest odbyć nurkową podróż dookoła świata.
m.mrowka@sfbcc.org.pl    +48 516 545 552

Natalia- studentka Ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ambitna, zorganizowana i wytrwale dążąca do celu. Podróżuje, fotografuje i jest otwarta na nowe doświadczenia. Marzy o poznaniu ludzi i kultur z różnych zakątków świata.
n.lubinska@sfbcc.org.pl +48 733 046 181

Ich celem jest propagowanie biznesu opartego na wartościach takich jak jakość, zaangażowanie i uczciwość. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem i uwielbiają .
 

Anna Bereza

Koordynator projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka III roku zarządzania na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Jej pasją jest organizacja wydarzeń, dlatego w przyszłości planuje zostać event managerem. Swoją przygodę z SF rozpoczęła rok temu jako członek projektu Przedsiębiorcza Kobieta.Uwielbia podejmować wyzwania i  realizować postawione sobie  cele. Nigdy się nie nudzi, bo życie chce przeżyć na przysłowiowego maksa. W wolnym czasie lubi tańczyć i oglądać dobre komedie. Na jej twarzy zawsze gości szeroki uśmiech. Jej motto życiowe to: „Aby osiągnąć wielkie rzeczy, musimy nie tylko działać ale i marzyć; musimy nie tylko planować ale też wierzyć.”
a.bereza@sfbcc.org.pl
+48 797 117 202

Kamil Kwilosz

Koordynator Festiwalu Inteligencja Finansowa
Student Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Finalista ogólnopolskiego konkursu „Project Management Challenge”. Aktywnie inwestuje w kontrakty, głównie na rynku surowców. Interesuje się również tematyką zarządzania projektami. Jedną z jego pasji jest taniec ludowy, dlatego od kilku lat tańczy w zespole folklorystycznym. Bardzo lubi podróże, czerpiąc z nich za każdym razem nowe doświadczenia. Jest osobą otwartą na innych, z głową pełną pomysłów. W Studenckim Forum Business Centre Club docenia możliwość poznania ambitnych i kreatywnych ludzi. Uważa, że dobry i zgrany zespół może dokonać niemożliwego.
Działalność w Studenckim Forum stanowi dla niego kolejne wyzwanie, które podjął i zamierza zrealizować.
k.kwilosz@sfbcc.org.pl
+48 794 115 009

 

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!