Region: Łódź
Logo
Logo
Region: Łódź

Partnerzy

Partnerzy strategiczni

PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl – serwis oferujący zamawianie jedzenia online. Portal współpracuje już z ponad 2,500 restauracjami w ponad 300 miastach w całej Polsce i wciąż poszerza swoją ofertę. Proponuje swoim klientom potrawy kuchni z całego świata. Od włoskich przysmaków, wśród których króluje pizza po dania azjatyckie, kebab czy tradycyjne polskie smaki.

Partnerzy

Redwood Holding

Redwood Holding S.A. z ang. sekwoja (dawniej COMPLEX S.A) od 1993 r. związany z polskim przemysłem maszynowym, początkowo jako producent i dystrybutor części maszyn w tym łożysk tocznych, a od 2007 r. już jako spółka notowana na warszawskim parkiecie, tworząca Grupę Kapitałową zarządzającą portfelem inwestycji w sektorze przemysłowym, finansowym, nieruchomościowym, e-commerce oraz start-up.

INSPIRATION Centrum Językowo-Szkoleniowe

INSPIRATION Centrum Językowo-Szkoleniowe www.inspiration.edu.pl powstało w lipcu 2013 roku.
To miejsce gdzie pasja przenika się z jakością, a profesjonalizm z otwartością. Organizuje  kursy językowe, szkolenia dla firm i klientów indywidualnych oraz warsztaty motywacyjne (prowadzone w języku polskim i angielskim). Dla osób szukających dodatkowych inspiracji proponuje warsztaty filmowo-językowe oraz cykliczne eventy. W ramach własnej STREFY LADIES zaprasza na konwersacje dla Pań, coaching indywidualny a także warsztaty rozwoju osobistego.

MobileMS

www.mobilems.pl MobileMS działa na rynku usług turystycznych od 2008 roku. Sprawnie korzystając z rożnych technologii i rozwiązań, projektujemy i wdrażamy systemy informacyjne na miarę potrzeb klienta. Nasze systemy informacji turystycznej i kulturalnej funkcjonują już w wielu miastach. Z pasją tworzymy innowacyjne rozwiązania, dlatego angażujemy się w projekty, które oferują nowe wyzwania i problemy. Zapewniamy kompleksową usługę – od pomocy w zdobyciu środków, poprzez zaprojektowanie, produkcję i wdrożenie oraz pełną obsługę posprzedażową, gdyż bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za efekt końcowy. Mamy doświadczenie w dużych projektach dla organów administracji oraz klientów biznesowych, a nasze projekty były wielokrotnie nagradzane.

Sylmiet Koszule&Umundurowanie

www.sylmiet.pl Producent koszul korporacyjnych i umundurowania dla Policji, Straży Miejskiej Ochrony. Podstawowym celem strategii marketingowej na rynku polskim stało się kształtowanie marki „Sylmiet” nie tylko jako producenta odzieży, ale przede wszystkim marki, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, doradza i pomaga w realizacji indywidualnego „modelu świata” każdego klienta.

Salome

Szkoła Tańca Salome Zajęcia w Łodzi prowadzimy od 2002 roku; początkowo działo się to pod szyldem Studio Flamenco w Łodzi, a od października 2006 pod nazwą Salome.
Zajmujemy się przede wszystkim tańcem orientalnym i flamenco, ale działalność naszą poszerzamy stopniowo o inne tańce o zbliżonym charakterze. Aktualnie w ramach regularnych kursów proponujemy następujące techniki: taniec brzucha, taniec indyjski (bollywood i bharatanatyam), tribal bellydance (american tribal style i tribal fusion), flamenco, balet (taniec klasyczny), modern jazz, kizomba
Kursy tańca prowadzimy w trybie dwumiesięcznym (w ciągu roku) lub miesięcznym (w wakacje). Organizujemy także warsztaty weekendowe z zaproszonymi gośćmi lub instruktorkami Salome – przeznaczone dla osób które pragną dodatkowych inspiracji lub nie mogą brać udziału w regularnych zajęciach.

Betty Lou

www.bettylou.pl W życiu przychodzi taki moment, że czas coś zmienić. Zmiany nie zawsze są złe. Betty Lou to nie tylko wykonywanie makijaży, to również kreowanie wizerunku. Dodatkowo salon wzbogacił swoją ofertę o innowacyjną usługę FISH SPA- naturalny peeling stóp, wykonywany dzięki rybkom z gatunku Garra Rufa.

Braunsejs

www.braunsejs.pl Firma BRAUNSEJS oferuje usługi z zakresu aranżacji wnętrz oraz home staging’u. Ponadto w sklepie internetowym można nabyć unikalne artykuły dekoracyjne do wystroju wnętrz, w tym także różnego rodzaju obrazy. Istnieje również możliwość zamówienia portretów wykonywanych w różnych technikach oraz przedmiotów dekoracyjnych, które mogą być wspaniałym prezentem np. z okazji ślubu, rocznicy, chrzcin, urodzin, imienin, a także na wszelkiego rodzaju inne okazje lub po prostu jako element dekoracyjny wnętrza. Wszystkie przedmioty są jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju, wykonywane z ogromną starannością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Firma stawia przede wszystkim na jakość i profesjonalizm, abyście Państwo nabywając ich produkty, czuli się wyjątkowo. Sklep internetowy: www.sklep.braunsejs.pl

Gabinet Zdrowej Skóry

www.gabinetzdrowejskory.pl Od listopada 2011r. specjalizujemy się w fototerapii metodą IPL. Z biegiem czasu po wielu rozmowach i sugestiach Klientek postanowiłyśmy rozszerzyć zakres naszych usług. Tak powstał Gabinet Zdrowej Skóry w którym możesz zadbać o dłonie, stopy, twarz, ciało oraz trwale zredukować owłosienie, w czym mamy nieocenione doświadczenie. Profesjonalna i sympatyczna kadra pomoże Ci zadbać o siebie a relaksujący klimat odpręży Twoje ciało i ukoi myśli. Jesteśmy zespołem, który stawia na pełną dyskrecję i intymną atmosferę. Przeprowadzane przez nas konsultacje w formie wywiadu zdrowotnego wykluczą przeciwwskazania oraz pozwolą dobrać zabiegi najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Stworzyliśmy również specjalne programy lojalnościowe oraz karty stałego klienta, co pozwoli uzyskać najlepsze korzyści dla Ciebie Twojej rodziny i znajomych.

Naturioska

www.nsbeauty.pl Naurioska to innowacyjny koncept, zrzeszający wokół siebie najlepsze i najnowocześniejsze salony kosmetyczne, ośrodki SPA, gabinety medycyny estetycznej, odnowy biologicznej czy studia masażu i fitness. Oferujemy wszystkim naszym partnerom wyjątkowy i indywidualny sposób podejścia do dbania o naturalne piękno każdego klienta.

Partnerzy medialni