Region: Łódź
Logo
Logo
Region: Łódź

Zespół / kontakt

Karol Gloc

Przewodniczący SF BCC Łódź
Menedżer konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

E-mail: k.gloc@sfbcc.org.pl
Tel: +48 518 114 126

Igor Smyrnov

Koordynator Pionu HR SF BCC Łódź

E-mail: i.smyrnov@sfbcc.org.pl
Tel: +48 880 026 310

Anna Sęk

Koordynator projektu Przedsiębiorcza Kobieta
Koordynator pionu PR  SF BCC Łódź

E-mail: a.sek@sfbcc.org.pl
Tel: +48 725 666 819

 

Bohdan Bilous

Członek pionu PR SF BCC Łódź

E-mail: b.bilous@sfbcc.org.pl

Vladyslav Zobol

Koordynator logistyki SF BCC Łódź

E-mail: v.zobol@sfbcc.org.pl

  Witam! Jestem obywatelem Ukrainy. Znajduję się w Polsce od października 2014 roku. Studiuję Informatykę w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Moją pasją jest sport, a mianowicie kulturystyka. Dla mnie działalność w Studenckim Forum Business Center Club to najpierw spędzanie czasu z cudownymi ludźmi, a po drugie rozwój osobowości.
Martyna Milczarek

Członek SF BCC Łódź

E-mail: m.milczarek@sfbcc.org.pl

Katarzyna Karczmarek

Członek SF BCC Łódź

E-mail: k.karczmarek@sfbcc.org.pl

Danylo Fomin

Koordynator Pionu IT SF BCC Łódź

E-mail: d.fomin@sfbcc.org.pl

Martin Roszyk

Honorowy członek SF BCC Łódź

E-mail: m.roszyk@sfbcc.org.pl

Łukasz Kornacki

Honorowy członek SF BCC Łódź

E-mail: l.kornacki@sfbcc.org.pl

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!