Region:
Logo
Logo
Region:

Aktualności

17.10.2013

Asseco 3P – Polish Programmers Project

Czym jest Asseco 3P

„Asseco 3P – Polish Programmers Project” to jedyny taki program w Polsce skierowany do studentów I tworzony przez studentów mający na celu promocję i wspieranie młodej polskiej informatyki poprzez budowanie społeczności programistów na wybranych uczelniach w kraju.

Wybrani spośród studentów w pierwszym etapie programu „Partnerzy 3P” będą mogli realizować swoje autorskie programy przy wsparciu organizacyjnym i materiałowym ze strony Asseco Poland. Przez cały rok, Partnerzy 3P będą inicjować i realizować zadania zmierzające do zbudowania i promowania środowisk studentów IT oraz nauk pokrewnych. W trakcie roku akademickiego, wszyscy Partnerzy 3P mogą liczyć na profesjonalne wsparcie warsztatowe oraz merytoryczne ze strony Asseco.

„Asseco 3P” to Twój projekt, który zrealizujesz na uczelni w gronie swoich przyjaciół. Będziesz promował wiedzę i zdolności polskich informatyków i angażował ich w promowanie samych siebie. Jeśli Twoje działania będą najlepsze w ciągu roku, wygrasz staż w największej polskiej firmie IT.Partner 3P jest członkiem zespołu. Na innych uczelniach działać będą inni Partnerzy. Razem, tworzycie zespół, który wzajemnie ma czerpać ze swoich doświadczeń. Ktoś zrobił coś fajnego, sprawdźmy jak zadziała to u Ciebie na wydziale.To działa w dwie strony. Pomysły innych trafią do Ciebie.

Kategorie
Nasze projekty