Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

nzp

XI Edycja projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości ruszyła w Olsztynie

Studenckie Forum Business Centre Club Region Olsztyn już po raz drugi rozpoczął przygotowania do Konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Zwiększające się zainteresowanie szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów w województwie Warmińsko-Mazurskim konkursem organizowanym przez aktywnie działających studentów sprawia, że pragniemy tegoroczną edycję zorganizować na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas. W ramach realizowanego projektu, grudzień poświęciliśmy na przeprowadzenie […]

Screenshot_1

10.08.2015

Wyjazd integracyjny SFBCC w Trójmieście

Screenshot_2

16.06.2015

Towarzyski dwumecz AIESEC- SFBCC

rekrutacja_foto

20.04.2015

Rekrutacja!

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Budzik Biznesu jest to projekt organizowany przez największą studencką organizację, promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Pomysł narodził się i jest realizowany w Olsztynie. W zależności od charakteru danego wydarzenia będą odbywać się inspirujące panele dyskusyjne lub gry i zabawy biznesowe. Gośćmi na spotkaniach będą osoby znane, które zaistniały poprzez […]

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Dr Marek Siemiński Katedra Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych

,,SF BCC daje możliwość połączenia teorii z praktyk. Kontakt z przedstawicielami świata biznesu, studiowanie dróg ich sukcesu, daje sposobność zaprojektowania własnej. SF BCC kreuje wiedzę i umiejętności, których studia nie są w stanie zaoferować.”

Paweł Harajda Współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, organizator takich eventów jak: Startup Weekend Olsztyn, specjalista od social media

,,Miło pracować z ludźmi, którym się chce zmieniać swoje otoczenia. Działania, którymi zajmuje się Studenckie Forum BCC pomagają wykształcić lepiej przygotowanych do realiów przedsiębiorców i pracowników. Są ważnym elementem dla każdego kto szuka kontaktu z biznesem i wiedzy proaktywnej.”

Marcin Wójcik Specjalista od social media, współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, blogger, organizator takich eventów jak: Olcamp Biznesowo

,,SF BCC Olsztyn to fajna organizacja, w której działają osoby z dużym entuzjazmem i chęcią do rozwoju. To studenci, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej, dlatego będą z nich świetni organizatorzy i przedsiębiorcy.”Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!