Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Rekrutacja do Studenckie Forum BCC

Pragniesz zdobyć doświadczenie? Chcesz poznać ambitnych ludzi i razem z nimi tworzyć ciekawe wydarzenia? Marzysz, by lepiej zarządzać czasem? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Już 15 października 2017 roku rusza rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club. Obszary, w których możesz się rozwijać to: – Pion FR Jeśli jesteś otwartą osobą która […]

30.01.2016

XI Edycja projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości ruszyła w Olsztynie

10.08.2015

Wyjazd integracyjny SFBCC w Trójmieście

16.06.2015

Towarzyski dwumecz AIESEC- SFBCC

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Budzik Biznesu jest to projekt organizowany przez największą studencką organizację, promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Pomysł narodził się i jest realizowany w Olsztynie. W zależności od charakteru danego wydarzenia będą odbywać się inspirujące panele dyskusyjne lub gry i zabawy biznesowe. Gośćmi na spotkaniach będą osoby znane, które zaistniały poprzez […]

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

to cykl spotkań, dzięki którymu czestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy w zakresie finansów oraz inwestowania.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Dr Marek Siemiński Katedra Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych

,,SF BCC daje możliwość połączenia teorii z praktyk. Kontakt z przedstawicielami świata biznesu, studiowanie dróg ich sukcesu, daje sposobność zaprojektowania własnej. SF BCC kreuje wiedzę i umiejętności, których studia nie są w stanie zaoferować.”

Paweł Harajda Współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, organizator takich eventów jak: Startup Weekend Olsztyn, specjalista od social media

,,Miło pracować z ludźmi, którym się chce zmieniać swoje otoczenia. Działania, którymi zajmuje się Studenckie Forum BCC pomagają wykształcić lepiej przygotowanych do realiów przedsiębiorców i pracowników. Są ważnym elementem dla każdego kto szuka kontaktu z biznesem i wiedzy proaktywnej.”

Marcin Wójcik Specjalista od social media, współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, blogger, organizator takich eventów jak: Olcamp Biznesowo

,,SF BCC Olsztyn to fajna organizacja, w której działają osoby z dużym entuzjazmem i chęcią do rozwoju. To studenci, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej, dlatego będą z nich świetni organizatorzy i przedsiębiorcy.”Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!