Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Rekrutacja trwa!

To już ostatnie dni rekrutacji do Studenckiego Forum Business Centre Club Region Olsztyn! 📣 Jeśli chciałbyś zdobyć bezcenne doświadczenia w obszarach public relations, zarządzania zasobami ludzkimi czy fundraisingu i przy realizacji projektów od A do Z, a także współpracować z ambitnymi studentami z całego kraju – przyślij swoje zgłoszenie! 📥 Szczegóły na fanpage i wydarzeniu […]

11.03.2019

Winter camp SF BCC 2019!

05.03.2019

Ruszyła REKRUTACJA!

05.03.2019

“Wyzwania nowoczesnej bankowości z CITI”

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner fundacji

Projekty

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Dr Marek Siemiński Katedra Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych

,,SF BCC daje możliwość połączenia teorii z praktyk. Kontakt z przedstawicielami świata biznesu, studiowanie dróg ich sukcesu, daje sposobność zaprojektowania własnej. SF BCC kreuje wiedzę i umiejętności, których studia nie są w stanie zaoferować.”

Paweł Harajda Współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, organizator takich eventów jak: Startup Weekend Olsztyn, specjalista od social media

,,Miło pracować z ludźmi, którym się chce zmieniać swoje otoczenia. Działania, którymi zajmuje się Studenckie Forum BCC pomagają wykształcić lepiej przygotowanych do realiów przedsiębiorców i pracowników. Są ważnym elementem dla każdego kto szuka kontaktu z biznesem i wiedzy proaktywnej.”

Marcin Wójcik Specjalista od social media, współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, blogger, organizator takich eventów jak: Olcamp Biznesowo

,,SF BCC Olsztyn to fajna organizacja, w której działają osoby z dużym entuzjazmem i chęcią do rozwoju. To studenci, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej, dlatego będą z nich świetni organizatorzy i przedsiębiorcy.”Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!