Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Nasz pierwszy miesiąc

Pierwszy miesiąc na świecie przynosi wiele nowego. Tak jak dziecko, Region Olsztyn przez ten niedługi okres bardzo się zmienił i wiele doświadczył. (Choć Region funkcjonował już kiedyś, długa przerwa w jego działalności spowodowała całkowitą zmianę składu. Wszyscy jego aktualni członkowie to osoby, które dopiero w tym roku akademickim dołączyły do SF BCC.) Zarwaliśmy niejedną noc, […]

02.12.2018

Przedsiębiorczy z natury!

02.12.2018

Nowi koordynatorzy wybrani

02.12.2018

Reaktywacja regionu!

PARTNERZY REGIONALNI
Partner główny

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Dr Marek Siemiński Katedra Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych

,,SF BCC daje możliwość połączenia teorii z praktyk. Kontakt z przedstawicielami świata biznesu, studiowanie dróg ich sukcesu, daje sposobność zaprojektowania własnej. SF BCC kreuje wiedzę i umiejętności, których studia nie są w stanie zaoferować.”

Paweł Harajda Współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, organizator takich eventów jak: Startup Weekend Olsztyn, specjalista od social media

,,Miło pracować z ludźmi, którym się chce zmieniać swoje otoczenia. Działania, którymi zajmuje się Studenckie Forum BCC pomagają wykształcić lepiej przygotowanych do realiów przedsiębiorców i pracowników. Są ważnym elementem dla każdego kto szuka kontaktu z biznesem i wiedzy proaktywnej.”

Marcin Wójcik Specjalista od social media, współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, blogger, organizator takich eventów jak: Olcamp Biznesowo

,,SF BCC Olsztyn to fajna organizacja, w której działają osoby z dużym entuzjazmem i chęcią do rozwoju. To studenci, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej, dlatego będą z nich świetni organizatorzy i przedsiębiorcy.”Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!