Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Rekomendacje

Anna Ciesielska, Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii Sp. z o.o.

„Wspieram i kibicuję takim inicjatywom. Pobudzają one w uczestnikach postawy proaktywne, edukują, networkingują. Przygotowywane programy są przemyślane i celowe. Zespół jest zaangażowany i merytoryczny. Aktywność SF BCC buduje moją nadzieję na kompetencje przyszłych menadżerów.”

Paweł Harajda Współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, organizator takich eventów jak: Startup Weekend Olsztyn, specjalista od social media

,,Miło pracować z ludźmi, którym się chce zmieniać swoje otoczenia. Działania, którymi zajmuje się Studenckie Forum BCC pomagają wykształcić lepiej przygotowanych do realiów przedsiębiorców i pracowników. Są ważnym elementem dla każdego kto szuka kontaktu z biznesem i wiedzy proaktywnej.”

Marcin Wójcik Specjalista od social media, współzałożyciel stowarzyszenia Olcamp, blogger, organizator takich eventów jak: Olcamp Biznesowo

,,SF BCC Olsztyn to fajna organizacja, w której działają osoby z dużym entuzjazmem i chęcią do rozwoju. To studenci, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej, dlatego będą z nich świetni organizatorzy i przedsiębiorcy.”

Dr Marek Siemiński Katedra Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych

,,SF BCC daje możliwość połączenia teorii z praktyk. Kontakt z przedstawicielami świata biznesu, studiowanie dróg ich sukcesu, daje sposobność zaprojektowania własnej. SF BCC kreuje wiedzę i umiejętności, których studia nie są w stanie zaoferować.”

Michał Parda Właściciel firmy Kurpie.info.pl, szkoleniowiec, trener

,,Damian, Fabian, Karolina – osoby, z którymi współpracowałem podczas festiwalu BOSS pozytywnie mnie zaskoczyły swoim profesjonalizmem. Przez 6 lat sam aktywnie działałem w środowisku studenckim UWM i oceniam że obecnie SF BCC jest najbardziej profesjonalną, odpowiedzialną i ambitną organizacją studencką.”

Piotr Dubiński Specjalista ds. marketingu politycznego, coach, trener, instruktor

„SF BCC to świetne miejsce dla rozwoju kompetencji osobistych, nauki pracy grupowej, tworzenia i zarządzania własnymi zespołami i projektami. Pracowników o takich kompetencjach potrzebuje dzisiejszy pracodawca i takich ludzi tu znajdziemy. Ambitnych, pracowitych i otwartych na wyzwania!”

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC.”