Region: Olsztyn
Logo
Logo
Region: Olsztyn

Aktualności

10.08.2015

Wyjazd integracyjny SFBCC w Trójmieście

W dniach 7-9 sierpnia 2015 w Trójmieście odbył się coroczny zjazd integracyjny Studenckiego Forum Business Centre Club. W zjeździe udział brali przedstawiciele wszystkich regionów, zakwaterowani w kampusie Uniwersytetu Gdańskiego gotowi byli na szereg atrakcji przygotowanych przez SFBCC Trójmiasto. Już pierwszego dnia członkowie naszej organizacji mogli spędzić szalony czas w Jump City, świat trampolin pozwolił uwolnić lawinę dobrej zabawy i rozruszać się przed kolejnymi atrakcjami. Po trampolinach przyszedł czas na bardziej przyziemne i znane nam wszystkim formy integracji- na plaży zapłonął grill który łącznie ze śpiewami i grą na gitarze podgrzał atmosferę do czerwoności.
W sobotę przeszedł czas na szkolenie z zarządzania projektami które przeprowadził były członek SFBCC Trójmiasto- Wojciech Maniecki . Członkowstwo w SF BCC wiąże się z dużą ilością szkoleń gdyż podstawowa działalność naszej organizacji przejawia się organizowaniem projektów opartych na przedsiębiorczości. Zdobywszy nową wiedzę przyszedł czas na powrót na plażę. Kąpiele wodne , słoneczne oraz siatkówka plażowa przyniosły mnóstwo zabawy która dopiero się zaczęła na dobre w klubie Atelier w Sopocie.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, w niedzielę po wspólnym śniadaniu wszyscy z górą świetnych wspomnień udaliśmy się do swoich miast. W 2016 bardzo możliwe że spotkamy się ponownie…. w Olsztynie 😉

Uczestnicy wyjazdu integracyjnego SFBCC’15
Written by: Kamil Poździał

Nasze projekty