Region: Płock
Logo
Logo
Region: Płock

O regionie

REGION PŁOCK

Region Płock sięga swoją historią do marca 2011 roku, kiedy Tomasz Szczęsny (aktualnie sekretarz Loży Płockiej BCC) podjął się założenia nowego Regionu Fundacji. W czasie działalności Regionu zostały zrealizowane między innymi projekty: Inteligencja Finansowa, Spotkanie z Sukcesem, Młodzi w Biznesie oraz liczne konferencje. Niestety w lutym 2013 roku działalnośd Regionu została zawieszona.

W listopadzie 2014 roku dzięki mentoringowi Tomasza Szczęsnego, zebrała się grupa chętnych studentów z Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku do reaktywacji Regionu, która oficjalnie nastąpiła z początkiem 2015 roku.

Na chwilę obecną Region Płock liczy 14 osób, z 5- osobowym zarządem. Pracujemy nad projektami: Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, Festiwal BOSS, Przedsiębiorcza Kobieta, a także nad Biznes Juniorem. Mamy również pomysły na nowe regionalne projekty. Z biegiem czasu i rozwojem Regionu będziemy realizować wszystkie projekty z szerokiej oferty SF BCC (w najbliższym czasie rozpoczynamy realizację między innymi projektu Przedsiębiorcza Kobieta 2015 oraz Akademii Młodego Przedsiębiorcy – Biznes Juniora 2015). 🙂

Naszym celem, jako reaktywowanego Regionu jest pozycja lidera wśród płockich organizacji studenckich.

Kontakt regionalny:

e-mail: plock@sfbcc.org.pl

Fb: https://www.facebook.com/PlockieStudenckieForumBCC

Więcej informacji dotyczących projektów oraz samej organizacji znajdą państwo na stronie regionu Płock oraz na Fanpage’u SF BCC na Facebooku. 😉

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”