16.06.2016

Podsumowanie projektu Biznes Junior 2015/2016

Kolejny rok szkolny dobiega końca, a wraz z nim nasz projekt skierowany do najmłodszych- Biznes Junior 2015/2016. Nasi wolontariusze spotkali się z uczniami klas 4-6 szkół podstawowych 10 miastach w Polsce. Zajęcia zgromadziły w sumie 1100 uczestników, co utwierdza nas w przekonaniu, że przedsiębiorczość nie jest zarezerwowana tylko dla dorosłych. Podczas prelekcji prowadzonych przez osoby związane z polską gospodarką uczniowie zagłębiali się w tematykę ekonomii, prawa, zarządzania i podatków. Warsztaty pozwoliły przełożyć teorię na praktykę, a wycieczki do siedzib przedsiębiorstw pokazały, jak firmy pracują na co dzień. Natomiast za aktywność podczas zajęć i podczas konkursów, uczestnicy mieli okazję zdobyć fantastyczne nagrody ufundowane przez naszych partnerów.

Z radością możemy poinformować, że w tym roku udało nam się również wejść na kolejny poziom projektu Biznes Junior. W Trójmieście zostały zorganizowane zajęcia warsztatowe dla rodziców naszych małych biznesmanów.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zespołom Biznes Juniora, bez Waszej pracy nie byłoby projektu.
Dziękujemy również za współpracę wszystkim prelegentom, firmom oraz instytucjom. Pozwoliliście nam obdarować uczestników wiedzą i rozmaitymi prezentami.
Uczniom, rodzicom i nauczycielom mówimy DO ZOBACZENIA, widzimy się we wrześniu.

Biznes Junior

Biznes Junior

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski