Region: Poznań
Logo
Logo
Region: Poznań
Sponsor regionu:
Sponsor regionu:

Zespół

Patryk Krajewski
Przewodniczący SF BCC Region Poznań
Absolwent studiów pierwszego stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od nowego roku akademickiego student zarządzania na Wyższej Szkole Bankowej. Ciągle poszukuje nowych wyzwań, dlatego doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już na pierwszym roku studiów. Po przygodzie w start-upie i agencji interaktywnej przeszedł do świata korporacji. Obecni jest Asystentem w dziale Planowanie Strategicznego jednej z wiodących firm branży HVAC.
Według niego współczesny lider nie stoi na szczycie organizacji ponad jej wszystkimi uczestnikami, a znajduje się w centrum i stanowi integralną częśc zespołu. W wolnych chwilach czyta Harvard Business Review, ogląda seriale oraz spędza czas ze znajomymi. Często podróżuje, głównie na południe Europy.
Do SFBCC dolączył jesienią 2017 roku. Był odpowiedzialny za marketing w projektach takich jak: Festiwal Inteligencji Finansowej oraz Festiwal BOSS. Studenckie Forum to dla niego przede wszystkim wartościowi ludzie oraz miejsce, gdzie można odkryć swoje talenty.

 

Kontakt do Patryka:

E-mail: p.krajewski@sfbcc.org.pl

Tel.: 695 305 839

Wiktor Kurzak
Wiceprzewodniczący ds. Finansowych

W SFBCC od maja 2017 roku, zaangażowany w współtwrzenie Festiwalu Boss, Festiwalu Inteligecji Finansowej, jesienną rekrutację. Na codzień studiuje Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, literatury fantastycznej, historii, oraz muzyki klasycznej i filmowej. Zamiłowanie do klasycznej męskiej mody, zegarków, i sportowych samochodów. Konkludując, powinienem urodzić się włochem!

 

 

 

Kontakt do Wiktora:

E-mail: w.kurzak@sfbcc.org.pl

Tel.: 693 258 014

Bartłomiej Piasek
Wiceprzewodniczący ds. Operacyjnych

Od października 2018 student informatyki Collegium Da Vinci. Do SF BCC dołączył podczas jesiennej rekrutacji 2017 będąc jeszcze studentem Uniwersytetu Ekonomicznego. Pierwsze kroki stawiał w Dziale Marketingu. Festiwal BOSS i Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości to dwa projekty, przy których w pierwszym roku swojej obecności w SF BCC. W międzyczasie działał także w Teamie Zadaniowym HR. Po czerwcowych wyborach został nowym wiceprzewodniczącym ds. operacyjnych.

Poza działalnością w SF BCC, dąży do założenia swojej własnej firmy. Interesuje się rozwojem osobistym, marketingiem i nowymi technologiami branży IT. Lubi także uczyć się języków obcych. W wolnym czasie jeździ na longboardzie, lubi aktywność fizyczną. Zimny prysznic i bieganie to dwa nieodłączne punkty w jego planie dnia. Książki, które czyta to w większości biografie przedsiębiorców, sportowców i ludzi, którzy zmienili świat.

Kontakt do Bartka:

E-mail: b.piasek@sfbcc.org.pl

Tel.: 881 482 664

Karolina Koguciuk
Koordynatorka działu PR & Marketing

Studentka Mediaworking w Collegium da Vinci, gdzie odkryła swoją pasję do pracy w mediach i prowadzeniem marketingu dla firm. Odkryła SF BCC podczas uczestnictwa w Przedsiębiorczej Kobiecie i od razu wiedziała, że chce dołączyć do grona ambitnych studentów Studenckiego Forum. Jest czynnie zaangażowana w samorozwój na przestrzeni PR, marketingu i mediów społecznościowych. W pracy, jak i w życiu kładzie nacisk na autentyczność. Od czerwca jest koordynatorem działu PR&Marketing, w którym buduje zgrany zespół, a na pierwszym miejscu stawia jego rozwój i zaangażowanie. 

Od dzieciństwa nie wychodzi z wody, ponieważ zakochała się w sporcie, jakim jest pływanie. Na początku dla zdrowotności, teraz już dla przyjemności pływa na basenie. Jej marzeniem jest pójść o krok dalej i zacząć nurkować. Każdy rok musi zakończyć się minimum jedną wyprawą w góry i jednym wyjazdem za granicę. Góry oczyszczają, a wyjazdy otwierają. Uwielbia książki każdego rodzaju – od horrorów przez biografie, aż po podróżnicze. Dba o pozytywne nastawienie do świata i każdego człowieka, a także skupia się na nieustannym rozwoju, bo tylko wtedy czuje, że idzie w odpowiednim kierunku.

Kontakt do Karoliny:

E-mail: k.koguciuk@sfbcc.org.pl

Tel.: 669 728 069

Karolina Karolak
Koordynatorka działu HR

Studentka trzeciego roku finansów i rachunkowości biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zdobywała w Parlamencie Studenckim, po roku odnalazła się w SF BCC i postanowiła zabrać się za dział HR. Jest nastawiona na rozwój i stawia na nowe idee oraz ciekawostki technologiczne, które wspomagają procesy działalności.

Interesuje się szeroko pojętym marketingiem, uwielbia uczyć się nowych rzeczy a to motywuje ja do dalszego działania. Nie lubi siedzieć w miejscu. Często można spotkać ja na korcie tenisowym lub biegającą w pobliżu jeziora. Jej artystyczna dusza uwalnia się gdy fotografuje piękne miejsca lub tworzy zaskakujące grafiki. Zafascynowana kulturą norweską planuje dłuższa podróż po fiordach. Do księgarni najczęściej zagłada po książki psychologiczne a ostatnio także po kryminały.

Kontakt do Karoliny:

E-mail: k.karolak@sfbcc.org.pl

Tel.: 502 021 014

Maciej Golon
Koordynator działu FR

Obecnie student Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczy się na III roku Finansów i Rachunkowości Biznesu (spec. Inwestycje Kapitałowe) na Wydziale Zarządzania oraz na II roku Informatyki i Ekonometrii (spec. Inżyniera Finansowa). Do SFBCC dołączył w październiku 2017r., ponieważ zainteresowała go działalność w obszarze fundraisingu. Przy projekcie Festiwal Inteligencji Finansowej zajmował się pozyskiwaniem funduszy potrzebnych do przeprowadzenia wydarzenia. Od czerwca 2018r. jest koordynatorem działu FR.

W wolnym czasie poświęca się nauce języków obcych oraz jeździe na rowerze. Interesuje go również rynki finansowe, rynek lotniczy, fin-tech oraz polityka zagraniczna.

 

Kontakt do Macieja:

E-mail: m.golon@sfbcc.org.pl

Tel.: 737 353 838

 

Mateusz Radziszewski
Koordynator Festiwalu Inteligencji Finansowej

Student drugiego roku na kierunku Ekonomia. Pasjonuje się koszykówką i browarnictwem. Do SF BCC dołączył jesienią 2017. Działał w zespole odpowiedzialnym za Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości oraz Festiwal Inteligencji Finansowej. W tym roku został koordynatorem tego wydarzenia. Jest również pomysłodawcą „Business Leader”- naszego nowego, regionalnego projektu.

 

 

 

Kontakt do Mateusza:

E-mail: m.radziszewski@sfbcc.org.pl

Tel.: 724 470 816

Karolina Więcek
Koordynatorka tegorocznej edycji Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości

Od roku jest studentką Polityki Społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, co wiąże się z jej społeczno-ekonomicznymi zainteresowaniami. Wraz z początkiem akademickiej nauki wstąpiła w szeregi SFBCC, dołączając do projektów Biznes Junior oraz Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Po wnikliwym zaznajomieniu się z ostatnim wspomnianym projektem postanowiła spróbować swoich sił jako jego koordynatorka. Uważa, że to mały krok dla człowieka ale wielki dla… niej samej.

Od małego jej hobby to taniec, więc z pracą grupową, aktywnością i kreatywnym myśleniem jest za pan brat! Aktualnie stawia na nieustanny rozwój i zdobywanie doświadczeń zarówno z interesujących ją dziedzin jak i tych przez nią jeszcze nie odkrytych.

 

Kontakt do Karoliny:

E-mail: k.wiecek@sfbcc.org.pl

Tel.: 696 972 822

Miłosz Stachaczyk
Koordynator poznańskiej edycji XV Festiwalu BOSS
Młody, kreatywny, inteligentny i pełen zaangażowania student. Pasjonujący się Biznesem, polityką, nowymi technologiami i liderami którzy zmieniają nasz świat. Lubi wyzwania, sport i zawsze patrzy ponad horyzont. Najwięcej o nim może powiedzieć jego ulubiony cytat. „Ludzie wystarczająco szaleni by sądzić, że mogą zmienić świat są tymi którzy go zmieniają”
Dołączył do organizacji w rekrutacji letniej 2018 roku a od czerwca jest Koordynatorem Festiwalu BOSS.
Już od najmłodszych lat związany z biznesem. W wieku 17 lat pracował jako przedstawiciel FM World Polska prowadząc własny 6 osobowy zespół i wspólnie z Team Liderami regionu organizował szkolenia sprzedażowe i produktowe. Następnie jego kariera zmierzyła ku miastu Poznań gdzie rozwijał się pracując jako handlowiec a następnie jako analityk biznesowy, studiując politologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza wspinał się po kolejnych szczeblach kariery. Obecnie obejmuje stanowisko Project Managera, studiuje informatykę na Wyższej Szkole Bankowej, współpracuje przy organizacji Forum Gospodarczego Metropolii Poznań i rozwija własną firmę w branży kosmetycznej.

Kontakt do Miłosza:

E-mail: m.stachaczyk@sfbcc.org.pl

Tel.: 534 068 256

Natalia Iwaszko
Koordynatorka Projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka drugiego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Najbardziej liczą się dla niej ludzie. Uwielbia poznawać ich historie, rozmawiać i czerpać od nich inspiracje. W wolnym czasie podróżuje, nurkuje i uprawia sporty ekstremalne. Odwiedziła już ponad 40 krajów i wciąż planuje kolejne wyjazdy.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta skradł jej serce. Dzięki niemu spotyka na swojej drodze rewelacyjne osoby, które zarażają ją pozytywną energią, uczy się od nich i współpracuje ze świetnym zespołem przy tworzeniu tego niezwykłego projektu.

 

Kontakt do Natalii:

E-mail: n.iwaszko@sfbcc.org.pl

Tel.: 509 268 308

Firmy członków SF BCC

SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!