Region:
Logo
Logo
Region:

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

P1020195

Pierwsze zajęcia w ramach Biznes Junior już za nami!

Pierwsze spotkanie w ramach projektu Biznes Junior  odbyło się 28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10.  Aby wziąć udział w naszym projekcie uczniowie wykonali prace plastyczne o tematyce: „Mój pomysł na biznes w Rzeszowie”. Podczas zajęć Najmłodsi przekonali się o tym, że pieniądze wcale nie rosną drzewach. Nauczyli się sposobów ich oszczędzania i racjonalnego wydawania. Poznali także […]

ogolnopolski

08.04.2015

I etap NZP rozstrzygnięty!

600029_508957059155222_1765515453_n

08.04.2015

Już dziś zapisz się na BOSSa!

sf fb kartka

04.04.2015

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Koordynator 2014 – Daniel Małek   #e-biznes festiwal to bezpłatna konferencja prezentująca rozwiązania wykorzystujące Internet i nowe technologie, a także ich zastosowanie we współczesnym biznesie. Celem projektu jest edukacja i podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat IT i nowych mediów, jak również wykorzystanie tych aspektów w przedsiębiorstwie. #e-biznes festiwal skierowany jest w szczególności do: studentów kierunków […]

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

Biznes Junior to projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, składa się z cyklu spotkań klasy ze szkoły podstawowej lub gimnazjalnej oraz zaproszonych gości ze świata nauki i biznesu.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!