Region: Szczecin
Logo
Logo
Region: Szczecin

Aktualności

Logo-NZP-2014

Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości 2014

top_PK

Spotkanie Przedsiębiorczych Kobiet w Szczecinie!

Gorąco zapraszamy na kolejne spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety. Tym razem uczestniczki będą miały okazję: poznać techniki makijażu biznesowego, podyskutować z trenerką na temat pewności siebie w biznesie oraz spotkać się z kobietą prowadzącą własny biznes, która podzieli się swoim doświadczeniem i radami. A to wszystko pod hasłem: Kobieta pewna siebie! W przerwie uczestniczki będą miały okazję […]

top_gew_fb

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z SF BCC

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to ogólnoświatowa inicjatywa, której celem jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży szkolnej i studentów. Przez jeden tydzień (w tym roku w dniach 18-24 listopada br.) miliony młodych ludzi na całym świecie będą miały okazję uczestniczyć w szkoleniach i spotkaniach z przedsiębiorcami, którzy odnieśli biznesowy sukces. W ramach ŚTP 2013 Studenckie Forum BCC przygotowało dla […]

eurostudent

Zaprezentuj się na targach pracy z „Eurostudentem”!

Najnowsze wydanie magazynu „Eurostudent” (nr 219) w dużej mierze poświęcone jest rozpoczętej właśnie, jesiennej edycji targów pracy, które odbywają się na uczelniach w całej Polsce. W związku z tym szczególnie dużo miejsca na łamach 219. numeru magazynu zajmują artykuły, związane właśnie z targami pracy.

LOB_10edycja-Ambasadorzy_plakat

10. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Już po raz 10. wystartował program edukacyjny Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Jego celem jest budowanie nowych kadr menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych oraz liderów zmian. Jednym z czołowych działań LOB jest program Ambasadorów CSR, do którego rozpoczęła się rekrutacja.

wpis2

Asseco 3P – Polish Programmers Project

„Asseco 3P – Polish Programmers Project” to jedyny taki program w Polsce skierowany do studentów I tworzony przez studentów mający na celu promocję i wspieranie młodej polskiej informatyki poprzez budowanie społeczności programistów na wybranych uczelniach w kraju.

wpis_1

Warsztaty Young Crew Warszawa

Studencie, młody PM’ie albo osobo która chce spróbować czegoś nowego. Serdecznie zapraszamy Cię na Warsztaty Young Crew! Jeden dzień, który poświęcisz swojej przyszłej karierze. Jeden dzień dla Twojej przyszłości!

festiwalinspiracji

Festiwal Inspiracji 2013, 22-24 sierpień 2013

„Jasność, Trafność i Skuteczność przekazu w komunikacji biznesowej” to motto 3-dniowego Festiwalu Inspiracji, który odbędzie się w dniach 22-24 sierpień 2013 w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Konkurs na najlepsze przemówienie, dzień pełen inspiracji.

uczelnie-techniczne

Prezes SFBCC na posiedzeniu Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych

W sobotę 13 lipca Prezes Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club – Sławomir Olejnik zabrał głos w trakcie posiedzenia Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych we Wrocławiu.

spotkanie-mlodych

Spotkanie młodych w Kancelarii Prezydenta RP

2. lipca w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie uczestników projektu ‚Nauka i biznes – pomost młodych Polonia – Polska’ z panem Olgierdem Dziekońskim – sekretarzem stanu Kancelarii Prezydenta oraz profesorem Maciejem Żyliczem – prezesem Fundacji Na Rzecz Nauki Polskiej.

Nasze projekty