Region: Toruń
Logo
Logo
Region: Toruń

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Biznes Junior_2016_

Ferie z Biznes Juniorem!

Ruszają zapisy na kolejną edycję projektu Biznes Junior – Akademia Młodej Przedsiębiorczości. Są bezpłatne warsztaty dla dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej. Poprzez zajęcia pobudzające kreatywność i rozwijające gry zespołowe, dzieci zapoznają się z podstawami ekonomii, finansów i szeroko rozumianego biznesu. Projekt obejmuje 3 spotkania składające się z części merytorycznej i części kreatywnej. […]

06.02.2014

Biznes Junior – Akademia Małego Biznesmena

eurostudent

31.10.2013

Zaprezentuj się na targach pracy z „Eurostudentem”!

LOB_10edycja-Ambasadorzy_plakat

17.10.2013

10. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

PARTNERZY REGIONALNI
Partnerzy strategiczni

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Największy Festiwal Biznesu w Polsce, organizowany z myślą, o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę.

Innowacyjny projekt edukacyjny skierowany do dzieci w wieku 8-9 lat. Obejmuje pobudzające kreatywność zajęcia i gry zespołowe, w trakcie których najmłodsze pokolenie nabywa wiedzę z podstaw ekonomii, finansów i szeroko rozumianego otoczenia biznesu.

Projekt łączący zagadnienia z zakresu rozwoju osobistego, rozwijania umiejętności menedżerskich oraz dobrego przywództwa. Skierowany jest do osób chcących się rozwijać i pragnących poznać bliżej ideę coachingu.

Projekt, który w swoim założeniu ma umożliwić kontakt młodych ludzi z przedsiębiorcami oraz ludźmi sukcesu, a tym samym zmniejszyć dystans pomiędzy nimi.

Marcin Osman
Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”

Kazimierz Sedlak Właściciel firmy Sedlak & Sedlak

„Jako pracodawca przyjmujący pracownika do swego zespołu, zwracam uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale również na dodatkową działalność i aktywność zatrudnianych osób. Bardzo cenię przynależność młodych ludzi do SF BCC”

Grzegorz Turniak Prezes BNI Polska

„W SF BCC studenci mają możliwość wykazać się swoimi talentami, poznać czym jest współczesny biznes i kim są najlepsi przedsiębiorcy. Właściciele firm mają okazję wyłowić liderów do swoich przedsiębiorstw na początku ich kariery. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!