Region: Toruń
Logo
Logo
Region: Toruń

Projekty

Przedsiębiorcza Kobieta

Termin:  cyklicznie, co miesiąc / dwa miesiące

Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę albo już uczestniczą w życiu biznesowym.

Projekt jest stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Cechą wyróżniającą projekt Przedsiębiorcza Kobieta jest formuła odbiegająca w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem  przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Do współpracy zapraszamy osobistości na co dzień związane z przedsiębiorczością – kobiety sukcesu, które dzieląc się swoimi doświadczeniami przybliżają uczestniczkom zasady funkcjonowania w świecie biznesu. Atmosferę spotkań umilają różne atrakcje: show barmański, muzyka na żywo, pokazy taneczne oraz kosmetyczne.

Nasze projekty