Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

Finał NZP 2019

29 Marca 2019 odbył się kolejny finał projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Ekipa NZP jak zwykle stanęła na wysokości zadania tworząc wydarzenie na najwyższym poziomie. Uczestnicy byli zachwyceni, a walka pomiędzy drużynami zacięta!

09.10.2018

Konwent Inauguracyjny w Trójmieście!

02.12.2015

Inteligencja Finansowa już w następnym tygodniu!

20.05.2015

Bo przedsiębiorcza Kobieta jest tylko jedna!

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner fundacji

Projekty

„We do IT” to dwudniowe bezpłatne warsztaty skierowane do studentów i świeżo upieczonych absolwentów kierunków związanych z branżą IT.

Inteligencja Finansowa to jedno w największych wydarzeń w Trójmieście, poświęcone tematyce rynków finansowych.

Skierowany jest do uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Dzięki warsztatowym zajęciom, które odbywają się w ramach projektu, uczestnicy zdobywają podstawowe informacje o świecie biznesu…

Young Business Festival to jedno z największych wydarzeń dotyczących przedsiębiorczości i samorozwoju w Polsce. Organizatorem cyklu prelekcji i szkoleń w ramach festiwalu jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto przy współpracy z miastem Gdańsk.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Andrzej Tucholski, autor bloga jestkultura.pl

YBF to jedna z najbardziej profesjonalnych imprez dla młodych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. Dużo biznesu, dużo psychologii. Inteligentny dobór mówców i wysoki poziom przygotowania dla uczestników. Cieszę się, że mogłem być tego projektu częścią!

Sebastian Wilczewski, Nordea IT

„Miło mi było prowadzić warsztat na Young Business Festival. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wydarzenie było zorganizowane profesjonalnie.(…) Rekomenduje udział w warsztatach młodym i aktywnym osobom, które łakną sprawdzonej wiedzy oraz prowadzącym, którzy chcą zetknąć się z pozytywnienie nastawionymi uczestnikami.”

Michał Nowak, Manager Business Link Trójmiasto

„Podejście do relacji biznesowych oraz profesjonalizm wyróżniają się na tle innych organizacji studenckich na Pomorzu. Z przyjemnością polecam z nimi współpracę, zarówno w przypadku konkretnych projektów jak i dłuższej współpracy. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!