Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Jutro
należy do ludzi
działających od
dzisiaj.

Aktualności

logotyp_if_5530x1906 (1)

Inteligencja Finansowa już w następnym tygodniu!

W dniach 9-12 grudnia odbędzie się kolejna edycja Inteligencji Finansowej. Konferencja poświęcona będzie branży finansowej, a bankowcy, inwestorzy i specjaliści z zakresu pozyskiwania funduszy przekażą uczestnikom moc wiedzy. Wydarzenie odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej, na Wydziale Ekonomicznym UG oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Więcej informacji na FB.   Współorganizatorzy: Wydarzenie wspierają między innymi:  

11062328_963364580354205_157455009117055013_n

20.05.2015

Bo przedsiębiorcza Kobieta jest tylko jedna!

1537845_898529436837720_8256151568377864283_o

22.11.2014

Projekt SUKCES! – PK wraca po wakacjach.

_DSC6733

02.11.2014

Young Business Festival za nami!

PARTNERZY OGÓLNOPOLSCY
Partner fundacji
Partner technologiczny

Projekty

Inteligencja Finansowa to jedno w największych wydarzeń w Trójmieście, poświęcone tematyce rynków finansowych.

„Business Maze” jest wydarzeniem mającym formę gry miejskiej, polegającej na wykonywaniu szeregu zadań związanych z przedsiębiorczością

Projekt mający na celu pokazanie przedsiębiorczej twarzy osób i organizacji związanych z kulturą uliczną. Jest on skierowany głównie do młodych osób, aby uwierzyły w siebie i swoje marzenia dotyczące przyszłości.

Skierowany jest do uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Dzięki warsztatowym zajęciom, które odbywają się w ramach projektu, uczestnicy zdobywają podstawowe informacje o świecie biznesu…

Young Business Festival to jedno z największych wydarzeń dotyczących przedsiębiorczości i samorozwoju w Polsce. Organizatorem cyklu prelekcji i szkoleń w ramach festiwalu jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto przy współpracy z miastem Gdańsk.

Ogólnopolski Festiwal Przedsiębiorczości organizowany w miastach wojewódzkich całej Polski. Skierowany jest przede wszystkim do osób studiujących.

To ogólnopolski cykl spotkań poświęconych rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet, które kończą studia oraz wkraczają w karierę, giach w każdym Regionie.

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodnekonsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje…

Organizowany rok rocznie konkurs, którego celem jest zachęcanie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej.

Andrzej Tucholski, autor bloga jestkultura.pl

YBF to jedna z najbardziej profesjonalnych imprez dla młodych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. Dużo biznesu, dużo psychologii. Inteligentny dobór mówców i wysoki poziom przygotowania dla uczestników. Cieszę się, że mogłem być tego projektu częścią!

Sebastian Wilczewski, Nordea IT

„Miło mi było prowadzić warsztat na Young Business Festival. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wydarzenie było zorganizowane profesjonalnie.(…) Rekomenduje udział w warsztatach młodym i aktywnym osobom, które łakną sprawdzonej wiedzy oraz prowadzącym, którzy chcą zetknąć się z pozytywnienie nastawionymi uczestnikami.”

Michał Nowak, Manager Business Link Trójmiasto

„Podejście do relacji biznesowych oraz profesjonalizm wyróżniają się na tle innych organizacji studenckich na Pomorzu. Z przyjemnością polecam z nimi współpracę, zarówno w przypadku konkretnych projektów jak i dłuższej współpracy. „Chcesz się rozwijać?
Dołącz do nas!