Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Aktualności

22.11.2014

Projekt SUKCES! – PK wraca po wakacjach.

Już 27.11.2014 o godzinie 17:30 odbędzie się długo wyczekiwane, pierwsze po wakacjach spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto! Tematem naszego spotkania jest „Projekt SUKCES!”. Miejsce: Sky Club w Olivia Business Centre, 12 pięter w górę!

Nasze prelegentki podzielą się z nami swoimi doświadczeniami, zainspirują oraz zdradzą nam swój przepis na sukces. Spotkamy się z fantastycznymi kobietami!

Liza Petruczynik i Dagmara Rapińczuk – szefowe studia projektowego Dotzajn. Obie zakochane w architekturze wnętrz. Obie pełne pasji i zaangażowania. Obie gotowe sprostać każdemu wyzwaniu. Wreszcie… Obie niesamowicie zajęte, bo oprócz prowadzenia własnej firmy robią jeszcze tysiąc innych ciekawych rzeczy. Zaprezentują prelekcję pt. „Jak znaleźć czas na wszystko – poradnik kobiety bardzo zajętej”, czyli jak dawać z siebie 200% i nie zwariować.

Patrycja Bronk – certyfikowana project manager, założycielka firmy doradczo-szkoleniowej, kreatorka i właścicielka dwóch marek: Alternativva (zarządzanie projektami) oraz Pralines (ubranka dla dzieci).
Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji, Współpracowała z menedżerami wyższego szczebla oraz zarządzała zespołami specjalistów z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Singapur, Indie, Chiny czy Wielka Brytania. Na pewno zainspiruje Was do działania!

Izabela Disterheft – jako dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego jest odpowiedzialna za udzielanie wsparcia młodym przedsiębiorcom. W swojej codziennej pracy troszczy się o ludzi kreatywnych, którzy mają dar myślenia i działania szerzej, inaczej, odważniej. Spoczywa na niej odpowiedzialność stworzenia odpowiednich warunków rozwoju i funkcjonowania innowacyjnych firm i start-upów, które stawiają swe pierwsze kroki w Gdańsku.

Agenda:
17:00 Otwarcie rejestracji
17:30 Powitanie
17:35 Liza Petruczynik, Dagmara Rapińczuk
18:20 Patrycja Bronk
19:05 Przerwa, czas na networking oraz drobny poczęstunek
19:25 Izabela Disterheft
20:10 Konkursy, wspólne zdjęcie, zakończenie.

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/581769365302950/

Partnerzy spotkania:
Olivia Business Centre, Centrum U7, Fala Sopot – Studio Taneczne, My Way Jewellery, Obsessive Studio, Pasión sp.zo.o, my3miasto.pl, Fundacja Ad Fontes.

Uwaga: Zapisując się na wydarzenie zgadzasz się na utrwalenie swojego wizerunku zarówno na fotografiach, jak i filmie oraz na nieodpłatne rozpowszechnianie tych materiałów w ramach jakichkolwiek publikacji związanych z wydarzeniem.

Nasze projekty