Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Partnerzy

Partnerzy strategiczni

Jeronimo Martins
Business Centre Club

Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. BCC prowadzi aktywny lobbing gospodarczy na rzecz rozwoju gospodarki wolnorynkowej, tworzenia dobrego prawa, obrony interesów polskich przedsiębiorców.

Lawmore

partner prawny

Grupa PZU

Jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

Monitori

Monitori to niezwykle skuteczne narzędzie do monitoringu Social Media i Internetu. W kilka chwil dowiesz się kto, gdzie i kiedy pisze na wybrany temat np. o Twoim produkcie, firmie, stronie www czy osobie.

Olivia Business Centre

To poza Warszawą, największe centrum biznesowo-biurowe o tak wysokim standardzie w Polsce. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta, przy głównej arterii komunikacyjnej – Alei Grunwaldzkiej, łączącej całe Trójmiasto. Centrum powstaje etapami i docelowo będzie mieć ponad 120 tys. m2 nowoczesnej powierzchni biurowej o najwyższym standardzie klasy AA. Cały kompleks biurowy położony jest na działce o powierzchni ponad 4,5 ha.

Business Link Trójmiasto

Jest częścią ogólnopolskiej sieci akceleratorów biznesu. To wyjątkowe miejsce, w którym w jednej przestrzeni spotykają się: pomysłodawcy wizji startupowych, zespoły pracujące nad innowacyjnymi projektami, topowi inwestorzy, największe marki wspierające startupy. Każdy jest na innym etapie, ale idąc razem w tym samym kierunku tworzymy unikalną społeczność, dzięki której każdy skuteczniej realizuje swoje cele.

Miasto Gdańsk

Stolica województwa Pomorskiego,  miasto o wspaniałej historii. Jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Uważa się, że Gdańsk jest zagłębiem startupów oraz branży IT. Dynamiczny rozwój miasta w ostatnich latach, spowodował wzrost zainteresowania inwestorów Gdańskiem.

Black Pearls

To zespół kreatywnych, dynamicznych oraz doświadczonych specjalistów działających wspólnie na rzecz rozwoju polskich innowacji. Nasz zespół wspierają polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach. Stawiamy na ścisłą współpracę nauki z biznesem realizując wspólne przedsięwzięcia z jednostkami naukowymi w myśl hasła: Smart Business Ventures.

Klub Atelier

Wyobraźcie sobie, sobotni wieczór w Sopocie. Macie już dość całego tego zmieszania, które rozgrywa się na Monciaku i w najbliższej okolicy. Macie ochotę na coś nowego, coś, co Was zaskoczy… Czas ruszyć w kierunku parku za Grandem. Tam mieści się cel i kres Waszej podróży.

Partnerzy medialni