Region: Trójmiasto
Logo
Logo
Region: Trójmiasto

Rekomendacje

Andrzej Tucholski, autor bloga jestkultura.pl

YBF to jedna z najbardziej profesjonalnych imprez dla młodych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. Dużo biznesu, dużo psychologii. Inteligentny dobór mówców i wysoki poziom przygotowania dla uczestników. Cieszę się, że mogłem być tego projektu częścią!

Sebastian Wilczewski, Nordea IT

„Miło mi było prowadzić warsztat na Young Business Festival. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wydarzenie było zorganizowane profesjonalnie.(…) Rekomenduje udział w warsztatach młodym i aktywnym osobom, które łakną sprawdzonej wiedzy oraz prowadzącym, którzy chcą zetknąć się z pozytywnienie nastawionymi uczestnikami.”

Michał Nowak, Manager Business Link Trójmiasto

„Podejście do relacji biznesowych oraz profesjonalizm wyróżniają się na tle innych organizacji studenckich na Pomorzu. Z przyjemnością polecam z nimi współpracę, zarówno w przypadku konkretnych projektów jak i dłuższej współpracy. „

Michał Kędziora, autor bloga MrVintage.pl

„Świetnie zorganizowana impreza, młodzi ludzie z pozytywną energią, nowe znajomości i piękny widok na Gdańsk.”

Karol Newczyński, autor bloga SocialTalk.pl

„Organizatorzy Young Business Festival dali mi się poznać jako grupa bardzo otwartych i pełnych entuzjazmu młodych ludzi z profesjonalnym podejściem do realizacji swoich zadań. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z nimi.”

Karol Zieliński, Dyrektor zarządzający w Paylane

„YBF jest bez wątpienia jednym z najciekawszych trójmiejskich eventów skierowanych do studentów, którzy myślą o wejściu w świat biznesu. Świetna organizacja, odważni ludzie, szczerze zainteresowana słuchaniem widownia. Naprawdę polecam! „

Piotr Bucki, Menadżer projektów, Grupa Nokaut S.A., Travel Word Passport, NextData

„Lubię dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Szczególnie wtedy, kiedy mam możliwość pracować z myślącymi, głodnymi informacji i praktycznych rozwiązań młodymi ludźmi. (…) Tak właśnie jest kiedy mogę spotkać się ze słuchaczami podczas każdego warsztatu, czy wykładu organizowanego przez Fundację Studenckie Forum Business Club.”

Ireneusz Osiński, Prezes Zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów „FilmpressMedia 21”

„Fantastyczni ludzie, fantastyczna organizacja wydarzenia. Świetnie się tam czułem, ponieważ zadbano o każdy detal. Wystąpienie przed salą pełną młodych, proaktywnych ludzi to prawdziwie inspirujące przeżycie.”

Marcin Kowalik, dyrektor w Gemstone Partners oraz współzałożyciel Black Pearls

„W imieniu firmy Black Pearls chciałbym zarekomendować działalność związaną z organizacją wydarzeń promujących przedsiębiorczość przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. „

Marcin Osman Właściciel Someday Interactive

„Jeśli myślisz, ze SF to zabawa, to jestes w błędzie! Ciężka praca, nieprzespane noce, zaniedbanie uczelni to tylko część ceny jaka będziesz musiał zaplacić. A więc po co? Po to aby móc kreować rzeczywistość w jakiej żyjesz!”