Region: Warszawa
Logo
Logo
Region: Warszawa

Aktualności

09.10.2018

Rekrutacja do Studenckiego Forum Business Centre Club!

Chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie zarządzania projektami? Marzy Ci się rozwój w dziedzinie marketingu, pozyskiwania funduszy albo skutecznych technik rekrutacyjnych? W najbliższym czasie masz szansę zrealizować swoje plany. Rusza rekrutacja do Studenckie Forum Business Centre Club.

U nas możesz rozwijać się na różnych płaszczyznach!

PIONY

Pion PR

Jeżeli jesteś zafascynowany światem mediów, a kreatywność to Twoje drugie imię, Pion PR jest dla Ciebie idealny! Planowanie strategii marketingowych, skuteczne techniki pisania tekstów, przybliżenie tajników social mediów – to tylko kilka z zagadnień, które poznasz, dołączając do naszego marketingowego zespołu!

Pion FR

Lubisz negocjować i nie boisz się przedstawić swojego zdania? Dołącz do Pionu FR! To właśnie tutaj będziesz najbliższej biznesu, dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać fundusze, nawiązywać wartościowe współprace oraz nauczysz się tworzyć profesjonalne oferty.

Pion HR

Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi? Pion HR może okazać się dla Ciebie idealny! Nauczysz się jak motywować zespół i weryfikować jego zaangażowanie, poznasz tajniki rekrutacji, zdobędziesz umiejętności przydatne podczas przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, a także będziesz wiedział jak skutecznie zarządzać ludźmi.

PROJEKTY

Możesz także rozwijać się w dziedzinie zarządzania projektami! Masz niebywałą możliwość organizacji wydarzenia od początku do końca. Nauczysz się pozyskiwać partnerów i sponsorów, dowiesz się jak sprawnie zarządzać zespołem oraz rozwiązywać wszystkie logistyczne kwestie związane z realizacja dużego eventu! Do wyboru masz kilka projektów o różnej tematyce skierowanych do różnych grup wiekowych:

  • Festiwal BOSS
  • Przedsiębiorcza Kobieta
  • Biznes Junior
  • Inteligencja Finansowa
  • Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Studenckie Forum Business Centre Club to jedna z największych  studenckich organizacji biznesowych w Europie zrzeszająca ambitnych i kreatywnych studentów, którzy poprzez swoje działania inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 23 października. Spróbuj swoich sił, wypełnij formularz i przekonaj się, że Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj!