Region: Warszawa
Logo
Logo
Region: Warszawa

Aktualności

04.03.2017

Inteligencja Finansowa już we wtorek!

Już w najbliższy, wtorek, 7 marca 2017 roku, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Inteligencji Finansowej w Warszawie, organizowanej przez Studenckie Forum BCC. W tym roku debatować na temat finansów i inwestycji będziemy na Uczelni Łazarskiego od godziny 15:45. Wstęp bezpłatny.

 

Inteligencja Finansowa to kanon wiedzy dla przyszłych inwestorów i ludzi sukcesu. Festiwal, z sukcesem realizowany od 12 lat, skierowany jest do studentów, absolwentów oraz młodych przedsiębiorców.
Dzięki obecności doświadczonych praktyków branży finansowej, uczestnicy mają możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z dziedziny zarządzania własnym portfelem i poznać mechanizmy funkcjonowania rynków finansowych.

 

W tym roku, na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, w rolach prelegentów wystąpią:
Jacek Wiśniewski – prezes Raiffeisen TFI, Paweł Węgrzyna z  Departamentu Analiz i Wczesnego Ostrzegania w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym oraz autor bloga o rynkach finansowych –Inwestycje giełdowe i Katarzyna Iwanoska – autorka bloga o zwiększaniu swojego potencjału finansowego –  Finanse od kuchni. Poruszymy tematy przyszłości kapitalizmu,  jak zacząć inwestowanie na giełdzie oraz jak zarządzać finansami osobistymi. Zaczynamy o godzinie 15:45,
Udział w festiwalu jest bezpłatny.