Region: Warszawa
Logo
Logo
Region: Warszawa

Aktualności

29.04.2017

Najbliższe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety w Warszawie pod znakiem Work-Life-Balance!

WORK or LIFE – a może BALANS? Praca – Rodzina – Pasja to temat z którym zmierzymy się podczas najbliższego spotkania Przedsiębiorczej Kobiety. Spotykamy się już 8 maja w Pałacu Lubomirskich (Plac Żelaznej Bramy 10) w Warszawie o godzinie 18:00. Podczas wydarzenia dowiemy się jak będąc kobietą łączyć życie prywatne z życiem zawodowym i odnoszeniem sukcesów.

Pani Rita Amaral to 28-letnia Portugalka, która z sukcesem otworzyła w Polsce sieć sklepów Kontigo. Może wydawać się, że będąc młodą kobietą nie da osiągnąć się sukcesu. Pani Rita pokaże nam, ze dzięki pracowitości, determinacji można dojść daleko. Jak w tak młodym wieku zapanować nad chaosem codziennego życia, ilości ścieżek rozwoju, wyzwań i obowiązków znaleźć czas dla siebie. Rita Amaral jest młodym, ambitnym dyrektorem generalnym z pasją, partnerem i psem. Więcej o tym jak udaje jej się znaleźć czas na wszystko dowiemy się podczas spotkania.

Pani Joanna Pruszyńska-Witkowska to prezes Headlines Porter Novelli i Coders’Trust, inicjatorka portalu „Znane ekspertki”, która odpowie na pytanie: Czy prowadzenie własnego przedsiębiorstwa i zaangażowanie społeczne nie wyklucza stworzenia szczęśliwej rodziny? Pani Prezes od 20 lat działa w branży komunikacyjnej. Jest członkiem-założycielem Związku Firm Public Relations. Wykładowcą teorii i praktyki PR (CSR) we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz London School of PR. Jest to kobieta, która żyje pełnią życia. Jest też szczęśliwą mamą czwórki wspaniałych dzieci. Czy można być mamą, prowadzić firmę i osiągnąć sukces na skalę światową? Można!

Gorąco zapraszany na te dwa inspirujące wystąpienia, po których odbędzie się krótki networking i możliwość indywidualnej wymiany zdań z prelegentkami.

Zapisy na wydarzenie: https://work-or-life.evenea.pl/

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB.

Czas: 8 maja 2017 (poniedziałek), godz. 18:00.
Miejsce: Pałac Lubomirskich w Warszawie, Plac Żelaznej Bramy 10.