Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

Aktualności

13.06.2016

Gala Złoty Krawat

10.06. br. odbyła się Gala Złoty Krawat. Była to okazja do podsumowania minionego roku oraz wręczenia nagród i wyróżnień naszym Partnerom, Sponsorom, a także członkom naszej organizacji, którzy wyróżnili się swoją aktywnością.

Nagrody dla Partnerów zostały przyznane w trzech kategoriach: Przyjaciel Fundacji – nagrodę otrzymał kanclerz Marek Woron, Złoty Partner – tutaj nagroda trafiła do firmy BNY Mellon oraz Wzór Przedsiębiorczości – który przypadł Danielowi Kędzierskiemu.

Członków naszej organizacji również nagrodziliśmy w trzech kategoriach: Koordynator Roku – tytuł przypadł Adrianowi Humskiemu, za rewelacyjne poprowadzenie projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, tytuł Debiut Roku, który przypadł Monice Mazur – koordynatorce działu PR/Marketing oraz nagroda SFowicza Roku dla Igora Węgrzyna.

Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy w jakiś sposób zaangażowali się w życie SF BCC. Podziękowania należą się także wszystkim obecnym na Gali, za to że wspólnie z nami zechcieli świętować ważny dla nas czas. Dla Nas to był bardzo owocny rok. Mamy nadzieję, że kolejny będzie równie dobry, a nawet lepszy. 🙂

  • Nasze projekty