Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

Nasz skład

Paweł Ostros

Przewodniczący

kontakt:   p.ostros@sfbcc.org.pl

Przewodniczący naszej organizacji. Studiuje Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym. Na boisku i siłowni czuje się jak ryba w wodzie. Lubi rozwijać się na różnych płaszczyznach biznesowych oraz poznawać nowe osoby. Jest ambitny i otwarty na nowe wyzwania.

 •  Wojtek Pietrzak

  Wiceprzewodniczący ds. Relacji

  kontak: w.pietrzak@sfbcc.org.pl

  Wiceprzewodniczący ds. Relacji . Studiuje Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od małego uwielbia piłkę nożną. Sport ten nauczył go samodyscypliny i determinacji. Uważa, że największymi wartościami w życiu sa ludzie i czas. W życiu kieruje się hasłem : '' Pracuj tak ciężko jak nikt inny nie chce, by żyć tak jak każdy by chciał

 • Weronika Kokot

  Wiceprzewodnicząca ds. Operacyjnych.

  kontakt:   w.kokot@sfbcc.org.pl

  Studiuje Finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym. Ambitna i pełna energi, interesuje się rozwojem osobistym. W poprzednim roku przewodniczyła ekipie Przedsiębiorczej Kobiety osiągając sukces. Wyznaje zasadę, że najważniejszą wartością w życiu są ludzie, którzy nas otaczają.

 • Gracjan Szymański

  Wiceprzewodniczący ds. Finansowych.

  kontakt : g.szymanski@sfbcc.org.pl

  Wiceprzewodniczący ds. Finansowych. Studiuje Finanse i rachunkowość na WSB. Uważa, że kropla drąży skałę dlatego codziennie próbuje być lepszą wersją samego siebie. Pasjonat GPW, rynków finansowych i technologii Blockchain. W życiu kieruje się hasłem jak : '' Trudne decyzje – łatwe życie. Łatwe decyzje – trudne życie''

 • Agnieszka Poparta

  Pion HR

  kontakt a.poparta@sfbcc.org.pl

 • Karolina Machalica

  Koordynator : Dzien sukcesu.

  kontakt: k.machalica@sfbcc.org.pl

   

   

 • Marharyta Zhupanyk

  koordynator: Festiwal Inteligencji Finansowej

  kontakt: m.zhupanyk@sfbcc.org.pl

  Obecnie jest na drugim roku studiów licencjackich, kierunek Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Marharyta jest zdeterminowana i zorganizowana, dąży do celów i nie boi się wyzwań.

   

 • Błażej Jurczyk

  Koordynator : Igrzyska przedsiebiorczosci

  kontakt: b.jurczyk@sfbcc.org.pl

   Studentent trzeciego roku kierunku FiR na Uniwersytecie Ekonomicznym – ambitny i otwarty na nowe wyzwania

 • Konrad Jaworski

  Frontend Developer

  kontakt: k.jaworski@sfbcc.org.pl

  Front-endowiec o korzeniach dotnetowych. Studiował Informatykę w Biznesie,  na Uniwersytecie Ekonomicznym.  Klepacz czystego kodu , biegacz amator, interesuje się Scrumem.

 • Dorota Kmiecik

  Koordynator: Przedsiębiorcza kobieta

  kontakt: d.kmiecik@sfbcc.org.pl  tel. 531 123 330

  Na czele ekipy Przedsiębiorczej Kobiety stoi Dorota Kmiecik. Studentka budownictwa. Żywiołowa i pełna optymizmu pokieruje swoją ekipę do sukcesu. Jak sama Dorota mówi, nie lubi się nudzić, dlatego Wam też nie da się zanudzić na PK! Kieruje się hasłem '' Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić ''

 • Piotr Krzekotowski

  Koordynator: Festiwal BOSS

  Kontak: p.krzekotowski@sfbcc.org.pl , tel.  531 745 466

  Od dziecka marzył o byciu przedsiębiorcą i założeniu własnej firmy. Uwielbia podróżować i inspirować innych do rozwoju i podejmowania działań w biznesie. W życiu kieruje się zasadą: "Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację". Na co dzień studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym.  

 • Tomasz Musiałowski

  Były Członek

   

  W organizacji od III 2012, były Przewodniczący w kadencji 2017/2018. Przedsiębiorca, prowadzę firmę pomagającą uzyskiwać kredyty hipoteczne.

 • Firmy członków SF BCC

  SF BCC zmienia życie, zmienia patrzenie na świat. To zarówno przygoda, jak i wyrzeczenie i jedno jest pewne – wyniesiesz z tej organizacji tyle, ile sam będziesz chciał. Oni wynieśli wystarczająco dużo, żeby skutecznie funkcjonować na rynku. Zobacz realne przykłady firm, do założenia których przyczyniła się nasza Fundacja!!!