Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

O nas

       Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

       Oto misja naszej organizacji. Wokół niej koncentrują się wszystkie działania podejmowane w założonym 11 lat temu, przez Przemysława Huminieckiego, wrocławskim Regionie SF BCC. Co roku, w całej Polsce, w organizowanych przez wszystkie Regiony Fundacji projektach bierze udział ponad 20 000 młodych i ambitnych ludzi. W celu propagowania przedsiębiorczych postaw i zachęcania ludzi do aktywności oraz samodzielności od lat realizujemy takie projekty jak: Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces., Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, Przedsiębiorcza Kobieta, Business Junior, Magazyn Business Code, Festiwal Inteligencja Finansowa i #e-biznes festiwal. W październiku i listopadzie zorganizujemy dwa nowe, wrocławskie projekty: Igrzyska Przedsiębiorczości oraz Dzień Sukcesu!

       Jako, że "Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj" staramy się efektywnie wykorzystywać czas studiów i rozwijać poprzez stawianie sobie ambitnych celów oraz aktywne działanie w gronie osób nastawionych na sukces. Jest to niezbędne, aby poprzez nasze projekty  inspirować do kierowania się wartościami, które chcemy szerzyć.  

       Przygotowania do projektów są dla naszych członków szansą na wdrożenie misji Fundacji w życie. Działalność w SF BCC to możliwość zdobycia wielu praktycznych umiejętności, jakże niezbędnych  zarówno w karierze zawodowej, jak i tworzeniu wieloletnich osobistych relacji. Każdy kto wstąpi do naszego grona kreatywnych i ambitnych studentów, będzie mógł poprzez praktykę pozyskiwać kompetencje z takich dziedzin jak marketing, foundraising, HR, IT i przede wszystkim nauczy się jednego z ważniejszych w życiu aspektów, czyli umiejętności współpracy z ludźmi.

       Bo nasza organizacja to przede wszystkim ludzie, czyli nasi członkowie, którzy często stają się przyjaciółmi na całe życie oraz ludzie biznesu, milionerzy i wybitni specjaliści z wielu dziedzin, z którymi współpracujemy i możemy ich osobiście poznawać. Naszym działaniom patronuje najbardziej prestiżowe zrzeszenie przedsiębiorców w Polsce, czyli Loża Business Centre Club.

 

 

  • Sławek Muturi Eks-konsultant z Wielkiej Czwórki, załozyciel spółek Grupy Mzuri

    "Za kazdym razem jestem pod ogromnym i niesłabnącym wrazeniem entuzjazmu, konsekwencji oraz profesjonalizmu w przygotowywaniu tych wydarzeń. Kontakt na etapie przygotowań jest zawsze bardzo profesjonalny, organizacja na miejscu dopięta w najmniejszych nawet szczegółach. Na prezentacjach pojawiają się dziesiątki (czasami nawet setki) młodych i chłonnych wiedzy osób."

  • Daniel Kubach Prezes Zarządu S7 Sp. z o.o. Medical Company

    "Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą i chcesz zdobyć niezbędne kontakty i doświadczenie to zgłoś się do SF BCC. Będzie to pierwszy krok w kierunku Twojego sukcesu zawodowego."