Region: Wrocław
Logo
Logo
Region: Wrocław

Projekty

Igrzyska Przedsiębiorczości

Masz pomysł na biznes i chciałbyś mieć taką wiedzę jak doświadczeni przedsiębiorcy? A może szukasz startupowego mentoringu i finansowania dla swojej działalności? Właśnie dla takich osób Studenckie Forum Business Centre Club i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują Igrzyska Przedsiębiorczości.

Tej jesieni w dniach 9-20.10.2015 odbędzie druga edycja Igrzysk Przedsiębiorczości. Będą sami praktycy, będzie dużo przydatnej wiedzy bazującej na doświadczeniach, będzie również szansa na pozyskanie finansowania dla swojego startupu

Nadchodzące Igrzyska to 3-etapowe wydarzenie: warsztaty, mentoring i Bitwa StartUpów.
Warsztaty – 10-11.10.2015 odbędzie się 6 warsztatów przeprowadzonych przez znanych i cenionych startupowców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wskażą co robić i czego unikać w prowadzeniu startupu. Na koniec cyklu wybranych zostanie 5 pomysłów na biznes, które wezmą udział w Bitwie StartUpów i zyskają możliwość brania udziału w mentoringu.

Mentoring – przedstawiciele każdego z piątki wybranych w trakcie warsztatów pomysłów, skorzystają 3h prywatnych konsultacji ze swoim mentorem – doświadczoną i cenioną osobą z branży startupowej. Spotkania mają na celu przygotować zespół do prowadzenia biznesu i prezentacji, które odbędą się podczas Bitwy StartUpów.

Bitwa Startupów – wielki finał Igrzysk, czyli prezentacje pomysłów przed inwestorami, prelekcja gościa specjalnego i szansa na pozyskanie inwestycji oraz wsparcia przydatnego w prowadzeniu własnego startupu.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma voucher do wykorzystania w IdeaPlace. Finaliści mogą liczyć na startupowe książki i kolejne vouchery z IdeaPlace, a zwycięzcy zdobędą: bezpłatne prowadzenie księgowości przez pół roku przez Biuro Rachunkowe Rachexpert, preferencyjne warunki korzystania z coworku w AIP, a także voucher o wartości 500 zł w IdeaPlace.

Więcej informacji:
www.igrzyskaprzedsiebiorczosci.pl
Igrzyska Przedsiębiorczości na FB

  • Nasze projekty