Zarząd i centrala

Zarząd

Beata Dzidzińska
Prezes Zarządu kontakt@sfbcc.org.pl

Pierwsza kobieta Prezes w Fundacji SF BCC.

Absolwentka klasy o profilu biznesowo-finansowym w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida oraz wydziału instrumentalnego w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie.
Studentka drugiego stopnia finansów i rachunkowości na wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od obsługi klienta, sprzedaży oraz księgowości wewnętrznej i świadczenia usług rachunkowych.

Fundację poznała podczas Festiwalu BOSS we Wrocławiu, a jej historia w organizacji rozpoczęła się od projektu Biznes Junior, a następnie pracowała przy Przedsiębiorczej Kobiecie. U progu wejścia do Zarządu Regionu Wrocław postawiła wszystko na jedną kartę. Uważa, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Szczerze mówi o tym, że nie marzy o sukcesie, tylko na niego pracuje. Jej ulubionym mottem są słowa Jana Pawła II – „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”.

W Studenckim Forum BCC fascynują ją ogromne możliwości rozwoju, które kreują wspaniali ludzie w Fundacji. Twierdzi, że to jedyna organizacja dla studentów w Polsce, w której można nauczyć się prowadzenia prawdziwego biznesu. Właśnie tę ideę, szerzenia postaw przedsiębiorczych, wraz ze swoim zespołem pragnie zaszczepić w kolejnych młodych Polakach.

 

 


Michał Pięciorek
Wiceprezes, Dyrektor ds. Operacyjnych m.pieciorek@sfbcc.org.pl

Student trzeciego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Ze SF BCC związany od roku akademickiego 2015/2016 kiedy został wybrany Koordynatorem Festiwalu BOSS. W roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Przewodniczącego  Regionu Katowice.

Poza Fundacją, aktywny członek Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie w roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Pełnomocnika Wydziału Zarządzania, członka Rady Wydziału oraz koordynatora Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zaangażowany w liczne  projekty m.in. Mosty Ekonomiczne, Wjazd Adaptacyjny „Adapciak” oraz Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej, podróżowania, żeglarstwa, psychologii oraz sportów walki.
Wierzy, że “Ci którzy są wystarczająco szaleni by myśleć że mogą zmienić świat, są tymi, którzy to robią” oraz że świat należy do ludzi odważnych, a w życiu trzeba umieć dostrzegać szanse i je wykorzystywać. I właśnie to stara się robić.


Dominik Piliszek-Słowiński
Wiceprezes, Dyrektor ds. finansowo-administracyjnych d.piliszek-slowinski@sfbcc.org.pl

Student drugiego stopnia Analizy danych – Big Data w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Do SF BCC trafił na początku roku akademickiego 2016/2017 i od razu zaangażował się w konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości oraz projekt Przedsiębiorcza Kobieta. W Fundacji najbardziej podoba mu się możliwość nawiązywania wielu wartościowych kontaktów – zarówno wewnątrz organizacji, jak i poza nią. Możliwość rozwijania praktycznych umiejętności, które w przyszłości mogą zaowocować przy prowadzeniu własnego biznesu.
Do działania motywuje go wielkość wyzwania oraz ilość problemów, z którymi będzie musiał zmierzyć się w drodze do celu. Ponadto lubi pokonywać własne słabości.
Prywatnie miłośnik długich wypadów rowerowych, gotowania, tańca oraz nieustannego rozwoju – zarówno intelektualnego, jak i fizycznego.
W życiu kieruje się słowami Winstona Churchilla –  ”If you’re going through hell, keep going”

Menedżerowie ogólnopolscy Pionów i Projektów

Karolina Kępa
Menedżer ogólnopolski Projektu Festiwal Boss k.kepa@sfbcc.org.pl

Studentka Zarządzania na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Do Studenckie Forum Business Centre Club dołączyła jesienią 2016 roku.  Jej zapał i zaangażowanie sprawiły, że jeszcze w tym samym roku objęła funkcję Koordynatora Projektu Festiwal Boss w Regionie Rzeszów. Z biegiem czasu zajęła się również koordynowaniem działu PR.

Spełnia się zawodowo poprzez organizację eventów oraz pracę z ludźmi.
Mimo tego, że wytrwale dąży do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym, jej największą motywacją wcale nie są cyfry na koncie. Wierzy, że dobro wraca.


Aleksandra Turek
Menedżer ogólnopolski Pionu FR a.turek@sfbcc.org.pl

Studentka drugiego roku finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Specjalność, którą wybrała to Finanse przedsiębiorstw.

Od zawsze aktywna. Chętnie uczy się nowych rzeczy.
Prowadziła projekt społeczny, pomagający młodzieży w wyborze ścieżki kariery. Posiada certyfikaty PMI Project Management Principles i Project Management Fundamentals. Aktualnie pracuje nad certyfikatem ACCA.

Do Fundacji należy od roku akademickiego 2016/2017. Do tej pory angażowała się w organizację Festiwalu BOSS oraz działała w Pionie HR. W tym roku objęła funkcję koordynatora FR w Regionie Warszawa oraz Menedżera ogólnopolskiego Pionu FR .

W wolnym czasie czyta książki, jeździ na rolkach i uczy się nowych języków.

 


Natalia Rucka
Menedżer ogólnopolski Pionu PR natalia.rucka@sfbcc.org.pl

Studentka trzeciego roku logistyki na Politechnice Poznańskiej.

Swoją przygodę z SF BCC rozpoczęła na początku roku akademickiego 2016/2017 od projektu Przedsiębiorcza Kobieta oraz Festiwal BOSS, jednocześnie aktywnie działając w dziale PR&Marketing, poznając przy tym tajniki Social Mediów.

Poza pracą w organizacji, czas spędza na prowadzeniu bloga i rozwijaniu projektu Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety, którego jest współzałożycielką. Swoją przyszłość zawodową wiąże z marketingiem internetowym, który każdego dnia sprawia jej niezwykłą przyjemność.

Pasjonuje się jogą, zdrowym odżywianiem i rozwojem osobistym oraz uwielbia dobre książki i amerykańskie seriale z napisami. Jest perfekcjonistką z małą manią kontroli, która kocha wszystko planować, a dobrą organizację i pozytywne nastawienie uważa za klucz do sukcesu.


Marta Kilian
Menedżer ogólnopolski Pionu HR m.kilian@sfbcc.org.pl

Studentka Zarządzania na Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie.
Z Fundacją  związana od 2,5 roku. Zaczynała w Regionie Kraków jako członek działu HR, następnie została Wiceprzewodniczącą ds. Operacyjnych i HR. SF BCC to dla niej przede wszystkim możliwość poznania ambitnych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. To miejsce, gdzie może się realizować i rozwijać.

Uśmiech i pozytywne nastawienie do działania to jej cechy rozpoznawcze.
Jest osobą niezwykle aktywną. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Prywatnie chętnie spędza czas z przyjaciółmi, czyta książki i ogląda stare filmy.
Inspirują ją słowa Platona “najważniejszy w każdym działaniu jest początek”.


Karolina Sala
Menedżer ogólnopolski Pionu IT k.sala@sfbcc.org.pl

Studentka piątego roku informatyki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Laureatka kilku prestiżowych nagród, w tym stypendium Ministra RP. Miłośniczka nowych technologii. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym i projektowaniem stron internetowych.

Do SF BCC dołączyła w 2 lata temu. Swoją działalność w Fundacji zaczynała od koordynowania działu IT w Regionie Olsztyn.
Pracowała przy projekcie Przedsiębiorcza Kobieta. W organizacji podoba jej się możliwość rozwijania umiejętności przedsiębiorczych i interpersonalnych.

Jej życiowe motto to słowa: “Kiedy życie rzuca cytrynę, zrób z niej lemoniadę i wypij do dna”.


Laura Bekier
Menedżer ogólnopolski Projektu Biznes Junior l.bekier@sfbcc.org.pl

Studentka międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją przyszłość zawodową wiąże z HRem i tym właśnie zajmuje się w Regionie Trójmiasto.
Do SF BCC dołączyła na 4. roku studiów. Zachęcili ją znajomi, którzy z pasją opowiadali o projektach, wydarzeniach, barterach i innych rzeczach, które dla niej były wtedy jeszcze niezrozumiałe. Fundacja nauczyła ją, że im więcej daje od siebie, tym więcej zyskuje.
Uważa, że najważniejsze wartości, jakie może wynieść z organizacji to przede wszystkim: doświadczenie, emocje i ludzie. Zarządzenie projektem stało się jej pasją, każdy etap traktuje jak kolejną okazję do odkrywania nowych możliwości.
Prywatnie miłośniczka książek, podróży i  jazdy na nartach.


Bartłomiej Liwski
Menedżer Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości b.liwski@sfbcc.org.pl

Student drugiego roku finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie rozpoczyna swoją ścieżkę kariery w branży.

Z Fundacją związany od wielu lat. Zaczynał od projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości na pozycji ambasadora i pozostał z nim związany do dnia dzisiejszego. Uważa, że do celu trzeba dążyć uparcie, pokonując wszelkie przeciwności i trudności. Przyznaje rację twierdzeniu, że w życiu należy robić to, co się lubi. Jego pogląd na świat tłumaczą dwa ulubione cytaty: „Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy” Henry Ford oraz „Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować” Konfucjusz.

W Fundacji Studenckie Forum BCC fascynują go ludzie, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach.  Uważa, że to wyjątkowa organizacja, która umożliwia poznanie biznesu i pracę nad projektami z każdej strony.  Wraz ze swoim zespołem będzie się starał zaszczepić wśród młodych ludzi ideę przedsiębiorczości w najbliższej edycji Najlepszych Zajęć z Przedsiębiorczości.

 


Katarzyna Barańska
Menedżer ogólnopolski Projektu Przedsiębiorcza Kobieta k.baranska@sfbcc.org.pl

Zawodowo zajmuje się konserwacją sprzętu medycznego, a między kolejnymi wizytami w szpitalu planuje nowe edycje Przedsiębiorczej Kobiety.
Do SF BCC dołączyła 2 lata temu. Po raz pierwszy zetknęła się z organizacją podczas spotkania Przedsiębiorczej Kobiety organizowanego przez Region Trójmiasto. Udział w wydarzeniu wywarł na niej tak pozytywne wrażenie, że zdecydowała się zostać częścią Fundacji, a z projektem pozostaje związana do dziś. SF BCC nauczyło ją lepszego zarządzania czasem. Rozwinęła umiejętność pracy w grupie, podszkoliła się w zagadnieniach związanych z PR, a przy okazji poznaje młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi z całej Polski.
Prywatnie miłośniczka książek i podróży. W życiu kieruje się słowami  Harveya Specter “Only once success comes before work – is in the dictionary” (The Suits)

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski