Zarząd i centrala

Zarząd

Łukasz Wawak
Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiował na Universidad de Barcelona w Hiszpanii. Laureat kilku prestiżowych stypendiów, w tym stypendium Prezesa Rady Ministrów RP oraz programu stypendialnego Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Swoje pierwsze doświadczenie w organizacjach zbierał jako członek Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ, członek-założyciel Stowarzyszenia Amicus Studentium. Wspierał działania fundraisingowe projektów Krajowy Krwiecień Krwiodawstwa oraz jubileuszowego 50. Rajdu Politechniki Krakowskiej. Na jego doświadczenie składa się również aktywność poza środowiskiem akademickim, szczególnie w wymiarze pracy wolontariackiej. Kiedyś wolontariusz kilku krakowskich Fundacji, dziś zasiada w Radzie Fundacji „Być Bardziej”.

W Studenckim Forum BCC pasjonują mnie ludzie i możliwość realnego współdziałania z nimi dla dobra naszego Kraju. Razem z moim zespołem wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu realnie zmieniamy mentalność młodych Polaków. W szarą rzeczywistość wnosimy jakość i kreatywność w kolorze Business Centre Club!

kontakt - l.wawak@sfbcc.org.pl


Damian Prokopowicz
Wiceprezes, Dyrektor ds. Operacyjnych

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, obecnie pracownik w Biurze Sprzedaży Wyłącznej w PZU.

Przygodę ze Studenckim Forum rozpoczął od 2014 roku jako Koordynator Festiwalu BOSS w Regionie Olsztyn. Następnie objął Stanowisko Przewodniczącego Regionu i Koordynatora FR. Działał również przy tworzeniu nowego lokalnego projektu „Budzik Biznesu”.

Doświadczenie gromadził działając również jako: Ambasador PZU, Ambasador AIP, Wolontariusz w „PROJEKTOR”, Młodszy Specjalista ds. promocji w AIP, Doradca Akademicki PZU, Młodszy doradca klienta korporacyjnego w ING.

Prywatnie siatkarz w lidze firmowej Let’s Go. W wolnych chwilach lubi czytać książki i oglądać filmy z kategorii fantastyka.

Kontakt -

Menedżerowie działów

Natalia Kędzierska
Szef PR Power Team

Absolwentka akademickiego dyplomowanego liceum ze specjalizacją graficzną. Studentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na wydziale Sztuki Nowych Mediów o specjalizacji projektowanie graficzne.

Przez 3 lat prowadziła studio INKspace. Wcześniej współpracowała z takimi Instytucjami jak Centrum Sztuki Współczesnej, Fashion TV, Instytut Badań Edukacyjnych, Agencja Bright czy Fundacja Rozwoju Studentów, gdzie pozyskałam wiedzę z obszaru szeroko pojętej promocji, organizacji wydarzeń oraz prowadzenia social mediów. Aktualnie współpracuje z działem kreacji Grandes Kochonos Digital.

Z Fundacją związana od 2014 roku. Pochodzi z Regionu Warszawa gdzie miała przyjemność koordynować pion PRu, być w delegacji PR PT, a także koordynować Festiwal BOSS 2015.

Interesuje się tematy związanymi z kreowaniem marki, a także żeglarstwem.

Kontakt - n.kedzierska@sfbcc.org.pl

 


Jakub Adamczyk
Szef IT Power Team

Z wykształcenia inżynier Informatyki, od małego pasjonat nowych technologii. Na co dzień związany z branża IT, marketingiem i filmowaniem.

Od ponad roku prowadzi własną agencję reklamową, gdzie rozwija swoje pomysły łącząc świat IT z marketingiem.

Swoją przygodę ze Studenckim Forum BCC rozpoczął ponad dwa lata temu w Regionie Kraków, angażując się w organizacje Festiwalu BOSS. Od samego początku w fundacji zajmuje się stronami internetowymi, mailingiem, pocztą oraz innymi kwestiami technicznymi. Angażował się również w organizacje innych projektów tj. e-biznes festiwal, Igrzyska Przedsiębiorczości, NZP, Art Business Festival, Przedsiębiorcza Kobieta. Obecnie odpowiada za cały dział IT pełnią funkcję Szefa IT Power Team.

W wolnym czasie pasjonuje się fotografią, grafiką i filmowaniem.

Kontakt - j.adamczyk@sfbcc.org.pl


Weronika Udycz
Menedżer projektu Przedsiębiorcza Kobieta

Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kiedy pamięta, była aktywistką. W najwcześniejszym okresie doświadczania  działała jako członek Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Złocieniec.

Pierwsze poważne zajęcia na ścieżce jej kariery związane były ze sprzedażą. Jednym z wcześniejszych sukcesów  zawodowym było osiągnięcie najwyższych – wśród praktykantów – wyników sprzedażowych na szczeblu ogólnopolskim, podczas tworzenia Studenckiego Startera. Dziś również sprzedaje, ale trochę z innej branży.

Swoją przygodę z Fundacją rozpoczęła w 2015 roku od bycia członkiem wrocławskiego zespołu Przedsiębiorczej Kobiety, którym później kierowała. Praca i zaangażowanie, jakie włożyła w rozwój projektu w tym regionie zostało docenione przez Zarząd, który mianował ją Koordynatorem Miesiąca.

Prywatnie – ogromna fanka wszystkiego, co można wytworzyć przy pomocy własnych rąk i bystrości umysłu.

Kontakt – w.udycz@sfbcc.org.pl


Szymon Nosek
Menedżer Festiwalu BOSS

Student 2 roku ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Swój kontakt z biznesem rozpoczął jako uczestnik kursu podstawowego w szkole ASBIRO.

Od 2 lat prowadzi z powodzeniem firmę w branży nieruchomości. W przyszłości planuje zostać rzeczoznawcą majątkowym i związać się z branżą nieruchomości na stałe.

Fundację poznał jako uczestnik Festiwalu BOSS w Krakowie. Rok później w 2015 roku, tuż po rekrutacji do Fundacji, objął stanowisko koordynatora festiwalu w Krakowie, a w tym roku zdecydował się na objęcie funkcji menedżera ogólnopolskiego Festiwalu BOSS.

Prywatnie wielki fan podróżowania – przemierzył ponad 10 tyś kilometrów autostopem oraz odwiedził 27 państw.

Kontakt – s.nosek@sfbcc.org.pl


Natalia Szmyd
Menedżer projektu Biznes Junior

Studentka 4 roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczka programu „Business Law”. Członek zarządu Koła Naukowego Business&Law.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywała m.in. w kancelarii Gardocki i Partnerzy, Adwokaci i Radcowie Prawni oraz Software Development Academy.

Z Fundacją związana od listopada 2014 roku. Od początku pracowała przy projekcie Biznes Junior w Regionie Warszawa, najpierw jako członek zespołu, następnie jako koordynator projektu. Współpracowała też z pionem HR.

W czasie wolnym czyta książki, pływa, biega i jeździ w Bieszczady.

Kontakt -

 


Adrian Humski
Menedżer projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Student drugiego stopnia ekonomii ze specjalizacją analityk rynku na wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W Fundacji działa od lutego 2014 roku. Swoją przygodę rozpoczynał od pionu IT w Regionie Wrocław, którego działania koordynował od sierpnia 2014 do czerwca 2015. Miał okazję zaangażować się w liczne projekty: Festiwal BOSS 2013/2014, 2014/2015 oraz 2015/2016, #e-biznes festiwal 2014 oraz 2016, Igrzyska Przedsiębiorczości 2015, Dzień Sukcesu 2015, Biznes Junior 2015/2016, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014/2015 oraz 2015/2016 (w roli koordynatora). Obecnie menedżer XII edycji projektu NZP.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej oraz narciarstwa.

Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski