Zarząd i centrala

Zarząd

Beata Dzidzińska
Prezes Zarządu kontakt@sfbcc.org.pl

Pierwsza kobieta Prezes w Fundacji SF BCC.

Absolwentka klasy o profilu biznesowo-finansowym w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida oraz wydziału instrumentalnego w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie.
Studentka drugiego stopnia finansów i rachunkowości na wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od obsługi klienta, sprzedaży oraz księgowości wewnętrznej i świadczenia usług rachunkowych.

Fundację poznała podczas Festiwalu BOSS we Wrocławiu, a jej historia w organizacji rozpoczęła się od projektu Biznes Junior, a następnie pracowała przy Przedsiębiorczej Kobiecie. U progu wejścia do Zarządu Regionu Wrocław postawiła wszystko na jedną kartę. Uważa, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Szczerze mówi o tym, że nie marzy o sukcesie, tylko na niego pracuje. Jej ulubionym mottem są słowa Jana Pawła II – „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”.

W Studenckim Forum BCC fascynują ją ogromne możliwości rozwoju, które kreują wspaniali ludzie w Fundacji. Twierdzi, że to jedyna organizacja dla studentów w Polsce, w której można nauczyć się prowadzenia prawdziwego biznesu. Właśnie tę ideę, szerzenia postaw przedsiębiorczych, wraz ze swoim zespołem pragnie zaszczepić w kolejnych młodych Polakach.

 

 


Marta Kilian
Wiceprezes, Dyrektor ds. rozwoju m.kilian@sfbcc.org.pl

Studentka Zarządzania na Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie.
Z Fundacją  związana od 3,5 roku. Zaczynała w Regionie Kraków jako członek działu HR, następnie została Wiceprzewodniczącą ds. Operacyjnych i HR. SF BCC to dla niej przede wszystkim możliwość poznania ambitnych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. To miejsce, gdzie może się realizować i rozwijać.

Uśmiech i pozytywne nastawienie do działania to jej cechy rozpoznawcze.
Jest osobą niezwykle aktywną. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Prywatnie chętnie spędza czas z przyjaciółmi, czyta książki i ogląda stare filmy.
Inspirują ją słowa Platona “najważniejszy w każdym działaniu jest początek”.


Michał Pięciorek
Wiceprezes, Dyrektor ds. Operacyjnych m.pieciorek@sfbcc.org.pl

Student trzeciego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Ze SF BCC związany od roku akademickiego 2015/2016 kiedy został wybrany Koordynatorem Festiwalu BOSS. W roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Przewodniczącego  Regionu Katowice.

Poza Fundacją, aktywny członek Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie w roku akademickim 2016/2017 pełnił funkcję Pełnomocnika Wydziału Zarządzania, członka Rady Wydziału oraz koordynatora Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zaangażowany w liczne  projekty m.in. Mosty Ekonomiczne, Wjazd Adaptacyjny „Adapciak” oraz Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego.

Prywatnie wielki fan piłki nożnej, podróżowania, żeglarstwa, psychologii oraz sportów walki.
Wierzy, że “Ci którzy są wystarczająco szaleni by myśleć że mogą zmienić świat, są tymi, którzy to robią” oraz że świat należy do ludzi odważnych, a w życiu trzeba umieć dostrzegać szanse i je wykorzystywać. I właśnie to stara się robić.

Menedżerowie ogólnopolscy Pionów i Projektów

Karolina Killian
Menedżer ogólnopolski projektu We do IT k.kilian@sfbcc.org.pl

Studentka ostatniego roku studiów magisterskich Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od dwóch lat związana z branżą IT i inżynierii przemysłowej. Obecnie pełni rolę Resource Managera, gdzie wspiera proces dostawy usług od strony administracyjnej, HRowej, kadrowej i szkoleniowej pełniąc funkcję bezpośredniego przełożonego.

Z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club związana od sierpnia 2016 roku. Przygodę swoją rozpoczęła od wsparcia projektu „e-biznes” w pionie FR, następnie pełniła rolę współkoordynatora projektu „Inteligencja Finansowa”. Od sierpnia 2017 roku autor i koordynator naszego najnowszego projektu „We do IT”.

W życiu najbardziej lubi muzykę, pierogi, góry i ludzi z pasją. Od małego dziecka związana z muzyką, laureatka wielu festiwali wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W 2014 wystąpiła w młodzieżowym musicalu „Na skrzydłach pasji” na deskach Elbląskiego Teatru im. Aleksandra Sewruka. W 2015 roku organizatorka akcji „Dzień dziecka w Zambii”. Paczki z zabawkami, przyborami szkolnymi i ubraniami trafiły do 3 placówek dziecięco- młodzieżowych prowadzonych przez misjonarzy w Zambii.


Magdalena Chodura
Menedzer ogólnopolski Pionu PR m.chodura@sfbcc.org.pl

Studentka trzeciego roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Z Fundacją związana od 1,5 roku. Zaczynała w Regionie Wrocław jako koordynator działu PR, jednocześnie aktywnie opiekując się oprawą wizualną każdego projektu.

Osoba niezwykle ambitna, która na pierwszym miejscu stawia rozwój osobisty. Podejmuje się wielu wyzwań. W wolnym czasie chodzi na treningi lub ogląda seriale. Na uczelni przystąpiła do pilotażowej edycji BIPSu – Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów, gdzie pod okiem mentora biznesowego oraz tutora akademickiego rozwija swoje zainteresowania.


Magdalena Rencz
Menedżer ogólnopolski Projektu Festiwal Boss m.rencz@sfbcc.org.pl
Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Do Studenckiego Forum BCC dołączyła początkiem 2018 roku w poszukiwaniu możliwości samorozwoju. Była menadżer projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości.

W działaniu cechuje ją odwaga oraz optymizm, bo jak twierdzi, lepiej spróbować i popełnić błąd niż żałować przez całe życie.
Zaraża innych pozytywną energią. Wierzy, że dzięki ciężkiej pracy oraz wytrwałości można osiągnąć wszystko.
Interesuje się psychologią oraz gotowaniem a największym marzeniem jest podróż dookoła świata. Jej motto życiowe brzmi „If you can dream it, you can achieve it”.

 


Dominik Olejniczak
Menedżer ogólnopolski Pionu FR d.olejniczak@sfbcc.org.pl

Student finansów i rachunkowości na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Do SF BCC dołączył w 2016/17 szukając nowych i szerokich możliwości rozwoju. W trakcie przygody z Studenckim Forum BCC pełnił rolę m. in. Przewodniczącego Regionu Częstochowa oraz Regionalnego Koordynatora Festiwalu BOSS 2018.

Ambicje i zaangażowanie są jego głównym motorem działań. Rozwój osobisty oraz pasję do biznesu stawia jako hobby, które pozwala dążyć do samorealizacji oraz postawionych przez siebie celów.

Prywatnie uwielbia chodzić po Polskich górach, a także podróżować po świecie.

Jego mottem przewodnim jest – „Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym.”

 


Klaudia Gembarzewska
Menedżer ogólnopolski Pionu HR k.gembarzewska@sfbcc.org.pl

Studentka drugiego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Swoją przygodę ze Studenckim Forum rozpoczęła angażując się w działania Pionu HR i tworząc Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. W organizacji najbardziej podoba jej się możliwość nawiązywania wartościowych kontaktów i wzajemnego inspirowania do rozwoju.

Uważa, że podejmowane przez nią działania może połączyć z wieloma pasjami, realizując się jednocześnie na wielu płaszczyznach. Do rozwoju motywują ją wyzwania, znajomi i otaczające możliwości. Prywatnie jest osobą aktywną i pełną pomysłów. Idealny wieczór to taki z dobrą książką. Uwielbia sport, szczególnie rolki, bieganie i hokeja na lodzie. Dnia nie przeżyłaby bez.. swojego kalendarza. Jej zdaniem umiejętne planowanie to klucz do skutecznej realizacji celów. U innych ceni uśmiech i pozytywne podejście.


Karolina Sala
Menedżer ogólnopolski Pionu IT k.sala@sfbcc.org.pl

Studentka piątego roku informatyki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Laureatka kilku prestiżowych nagród, w tym stypendium Ministra RP. Miłośniczka nowych technologii. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym i projektowaniem stron internetowych.

Do SF BCC dołączyła w 2 lata temu. Swoją działalność w Fundacji zaczynała od koordynowania działu IT w Regionie Olsztyn. Pracowała przy projekcie Przedsiębiorcza Kobieta. W organizacji podoba jej się możliwość rozwijania umiejętności przedsiębiorczych i interpersonalnych.

Jej życiowe motto to słowa: “Kiedy życie rzuca cytrynę, zrób z niej lemoniadę i wypij do dna”.


Tomasz Sztokfisz
Menedżer ogólnopolski Projektu Biznes Junior t.sztokfisz@sfbcc.org.pl

Student trzeciego roku elektrotechniki na Politechnice Krakowskiej. Swoją przyszłość zawodową wiąże z nowymi technologiami.

Do SF BCC dołączył w październiku 2016 roku. Swoją działalność zaczął jako członek Projektu Biznes Junior. Po dwóch latach aktywnej pracy w Regionie Kraków, postanowił spróbować swoich sił jako Menedżer ogólnopolski Projektu Biznes Junior. W organizacji najbardziej podoba mu się możliwość rozwoju i kontakt z ludźmi ze świata biznesu.

Prywatnie osoba bardzo aktywna, angażuje się w wiele projektów, pomaga rozwijać rodzinny biznes. Idealnym wieczorem jest Netflix & Chill. Bardzo lubi sport, nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Pochodzi z Podhala i uwielbia góry. Pozytywna osoba, która swoją energią zaraża innych. Inspirują go słowa Roberta Gryna: „Bo bycie przedsiębiorcą to życie przez kilka lat tak, jak większość nie chce, po to, aby resztę życia spędzić tak, jak większość nie będzie mogła.”


Paulina Mojsak
Menedżer Projektu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości p.mojsak@sfbcc.org.pl

Studentka II roku Zarządzania na Politechnice Białostockiej.

Do SF BCC dołączyła w październiku 2017 roku. Swoją działalność w Fundacji rozpoczęła jako członek działu PR, co tylko pogłębiło jej zainteresowanie marketingiem, w szczególności w  Social Media. Dzięki temu utwierdziła się w przekonaniu, że właśnie z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość zawodową.

Mimo że pochodzi z Podlasia, uwielbia góry. Jej wizytówką jest uśmiech. Uważa, że to właśnie on jest najkrótszą drogą do drugiego człowieka.”


Karolina Harasiuk
Menedżer ogólnopolski Projektu Przedsiębiorcza Kobieta k.harasiuk@sfbcc.org.pl

Absolwentka kierunku Finanse, rachunkowość i ubezpieczenia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od trzech lat związana ze sprzedażą w branży ubezpieczeniowej. Obecnie zawodowo zajmuje się wsparciem administracyjno-prawnym dla kadry menedżerskiej i rozwija się w kierunku prawa w biznesie.

Od czterech lat związana z Fundacją Studenckie Forum Business Centre Club. Koordynowała projekty: „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” i „Przedsiębiorcza Kobieta” oraz była Vice-przewodniczącą ds. Operacyjnych w Regionie Warszawa. Wdrażała nowych członków, koordynatorów oraz prowadziła szkolenia z zarządzania projektami, zarządzania zespołem i negocjacji.

Uwielbia podróże, zdrowy tryb życia i work-life balance. Wolne chwile spędza z bliskimi lub uprawia sport: latem – bieganie długodystansowe i terenowe, zimą – joga, fitness i snowboard.

W życiu kieruje się słowami łacińskiej paremii z „Eneidy” Wergiliusza – „Audaces Fortuna Iuvat” („Fortuna wspomaga odważnych”).


Maciej Bebak
Menedżer ogólnopolski Projektu Inteligencja Finansowa m.bebak@sfbcc.org.pl
Student trzeciego roku Mechatroniki na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Pierwszą styczność z SF BCC miał jeszcze w liceum, kiedy brał udział w Najlepszych Zajęciach z przedsiębiorczości. W czasie 1. Roku studiów Koordynator Festiwalu BOSS w regionie Kraków. Aktualnie rozpoczyna swój 3. Rok w organizacji jako menedżer Inteligencji Finansowej.

Wiecznie coś czyta, fan podcastów i sportu. Poza Fundacją angażuje się w różnego rodzaju projekty i wolontariaty, szukając ludzi mądrzejszych od siebie. Wierzy, że w przyszłości założy swój biznes, a doświadczenia z przeszłości pomogą mu prowadzić go skutecznie.
Magazyn SFBCC


Magazyn partnerski