Region:
Logo
Logo
Region:

Projekty

Biznes Junior

Biznes Junior to cykliczny projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców. Po raz pierwszy w 2017  gości w Zielonej Górze!

Jego celem jest promowanie postawy przedsiębiorczej oraz zachęcenie do szukania kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań!

Poprzez prelekcje z ludźmi biznesu i specjalistami chcemy pokazać uczniom, jak tworzy się własne przedsiębiorstwo, jak zaoszczędzić pieniądze lub jak  zainwestować, co to jest ekonomia, bankowość. Przekazując takie treści w sposób zrozumiały i prosty wprowadzamy uczniów – w tak ciekawy dla nich – świat pieniędzy.

Podczas warsztatów staramy się przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę. Tworząc biznesplany, rozwiązując case study związane z działalnością przedsiębiorstw nie zapominamy o dobrej zabawie.

Nasz projekt ma też zachęcić rodziców do zwiększania ich świadomości finansowej i do pokazywania dzieciom, że ekonomia jest nam bardzo potrzebna na co dzień.

Dzięki ciekawym partnerom ogólnopolskim i regionalnym projekt nabiera jeszcze większego rozpędu i zapewnia dzieciom ciekawe gadżety i nagrody.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o projekcie, zorganizować zajęcia w szkole, bądź nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu: biznesjunior@sfbcc.org.pl

PARTNER ZŁOTY:

Logo PP (1)

PARTNERZY:

logo_czasdzieci_jpg_xxl

logo-szkrab

 

PARNTERZY REGIONALNI:

Logo

Nasze projekty